20 maddede Kaypakkaya Kemalizm’i niye eleştirdi?

Ahmet Kaya albümlerinde gizli kalmış 12 şair

“Biz ekmek istiyoruz! Ama gül de istiyoruz!”

20 şiiriyle Ülkü Tamer

Fuat Avni’den kan donduran Diyarbakır patlaması açıklaması

Politika, Tüm Haberler 6 Haziran, 03:11'de eklendi

Fuat Avni’den HDP’nin Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamayla ilgili şok iddia.

Twitter fenomeni Fuat Avni, Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamaya ilişkin şok iddiada bulundu. Fuat Avni HDP‘nin barış ve sağduyu çağrısı yaptığı, AKP’nin de bombalar patlattığı bir seçim dönemi yaşıyoruz diyerek “Diyarbakır’daki patlama ile seçim sonrası bölgede oluşacak kaosun fitili ateşlendi.” dedi. MİT’in karanlık elleri devrede diyen Avni, “Diyarbakır Emniyet Müdür Halis Böğürcü‘nün birkaç gün önce Diyarbakır’daki trafoların listesini istediğini iddia etti. Avni, “Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü birkaç gün önce ildeki trafoların listesini neden istemiş, yakında anlaşılır.” dedi.

fuat-avni-diyarbakır-patlama
HDP’nin sandık görevlileri gözaltına alınacak
Fuat Avni attığı tweetlerde Erdoğan’ın HDP tabanını sokağa çıkmasını sağlamak için tahrik ettiğini iddia ederek şöyle devam etti: “Yezid ve avaneleri, PKK’yı harekete geçirmek için her yolu deniyorlar. Büyük illere talimat gönderildi. Bu sabah İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde PKK’nın gençlik yapılanmasına operasyon yapılacak. Bu bahane ile gözaltına alınacaklar arasında, HDP‘nin sandık görevlileri de var. HDP, barajı geçmesin diye her yol deneniyor. Yezid, ‘Seni başkan yaptırmayacağız’ diyen HDP‘ye ateş püskürüyor.”

İşte Fuat Avni’nin şok iddiaları:

Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (1) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (2) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (3) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (4) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (5) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (6) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (7) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (8) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (9) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (10) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (11)İlgili Haber: ►Fuat Avni oy hırsızlığı yapacakları il il açıkladı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En iyi 18 felsefi film!

En iyi 18 felsefi film!

10
0
20 Aralık, 14:37
Kadın Giyim Markaları

Kadın Giyim Markaları

0
0
22 Mayıs, 12:09
Bayan Kot Ceket

Bayan Kot Ceket

0
0
22 Mayıs, 12:05
Samsung   Cep Telefonu

Samsung   Cep Telefonu

0
0
22 Mayıs, 12:03
Çocuk Bot

Çocuk Bot

0
0
22 Mayıs, 12:00