İnsanlık tarihinin dönüm noktaları

En iyi kişisel gelişim filmleri

2017’nin en iyi 13 filmi

7 madde ile Film seçiminde IMDb’den yararlanmak

Fuat Avni’den kan donduran Diyarbakır patlaması açıklaması

Politika, Tüm Haberler 6 Haziran, 03:11'de eklendi

Fuat Avni’den HDP’nin Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamayla ilgili şok iddia.

Twitter fenomeni Fuat Avni, Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamaya ilişkin şok iddiada bulundu. Fuat Avni HDP‘nin barış ve sağduyu çağrısı yaptığı, AKP’nin de bombalar patlattığı bir seçim dönemi yaşıyoruz diyerek “Diyarbakır’daki patlama ile seçim sonrası bölgede oluşacak kaosun fitili ateşlendi.” dedi. MİT’in karanlık elleri devrede diyen Avni, “Diyarbakır Emniyet Müdür Halis Böğürcü‘nün birkaç gün önce Diyarbakır’daki trafoların listesini istediğini iddia etti. Avni, “Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü birkaç gün önce ildeki trafoların listesini neden istemiş, yakında anlaşılır.” dedi.

fuat-avni-diyarbakır-patlama
HDP’nin sandık görevlileri gözaltına alınacak
Fuat Avni attığı tweetlerde Erdoğan’ın HDP tabanını sokağa çıkmasını sağlamak için tahrik ettiğini iddia ederek şöyle devam etti: “Yezid ve avaneleri, PKK’yı harekete geçirmek için her yolu deniyorlar. Büyük illere talimat gönderildi. Bu sabah İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde PKK’nın gençlik yapılanmasına operasyon yapılacak. Bu bahane ile gözaltına alınacaklar arasında, HDP‘nin sandık görevlileri de var. HDP, barajı geçmesin diye her yol deneniyor. Yezid, ‘Seni başkan yaptırmayacağız’ diyen HDP‘ye ateş püskürüyor.”

İşte Fuat Avni’nin şok iddiaları:

Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (1) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (2) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (3) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (4) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (5) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (6) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (7) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (8) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (9) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (10) Fuat Avni Diyarbakırdaki patlama (11)İlgili Haber: ►Fuat Avni oy hırsızlığı yapacakları il il açıkladı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En iyi 18 felsefi film!

En iyi 18 felsefi film!

5
0
20 Aralık, 14:37
Akrilik Nerelerde Kullanılır?

Akrilik Nerelerde Kullanılır?

0
0
21 Mart, 22:04
Carters

Carters

0
0
16 Mart, 23:42
Park Yataklar

Park Yataklar

0
0
18 Şubat, 20:41
GuessBayan Saat Modelleri

GuessBayan Saat Modelleri

0
0
16 Şubat, 23:53
Kız Çocuk Elbise

Kız Çocuk Elbise

0
0
16 Şubat, 23:50