ISI İrlanda Dil Okulu

0
ISI İrlanda Dil Okulu

Yabancı dilin günümüzdeki önemi herkes tarafından biliniyor. Bu doğrultuda, kariyerlerinde hızlı ve başarılı bir şekilde ilerlemek isteyen kişiler, en kısa sürede yabancı dillerini geliştirmek için adımlarını atmak istiyorlar. İngilizce eğitimlerini tamamlamak isteyen kişiler, dil okullarına başvurularını gerçekleştirirken bu okullardan aldıkları eğitimler ile kısa sürede İngilizceyi çok akıcı bir şekilde kullanabiliyorlar. Ancak en iyi verimi almak için ana dili İngilizce olan ülkelerde eğitim veren dil okullarının tercih edilmesi gerekiyor. Son dönemde birçok kişi Atlas Dublin dil okulu için başvurularını gerçekleştirirken İrlanda’nın en çok ziyaret edilen şehri Dublin’de muhteşem bir eğitim alma şansını elde ediyor.

Tarihi Binada Modern Eğitim

Avrupa’da yer alan eğitim kurumlarının mimari yapısı her zaman insanları ciddi biçimde etkiliyor. ISI İrlanda Dil Okulu da bu tarz bir mimariye sahip olan binasında aralıksız olarak eğitimlerine devam ediyor. Her ne kadar eski dönemin mimarisini yansıtan bir binada hizmet verse de içerisinde son derece modern sınıflar bulunuyor. Bu sınıflarda, dijital tahta üzerinden eğitimler verilirken dersler son derece eğlenceli bir biçimde geçiyor. Öğrenciler, bir yandan İngilizce eğitimlerini en iyi şekilde alırken, bir yandan da farklı ülkelerden gelen insanlar ile tanışma fırsatı elde ediyorlar. İngilizceyi farklı kültürleri görerek öğrenmek, insanlara çok büyük ayrıcalıklar da kazandırıyor.

Öğrencileri İçin Konaklama Seçenekleri

Türkiye’den ya da farklı ülkelerden İrlanda’ya dil eğitimi almak için giden ve bu kurumu tercih eden kişiler, konaklama aşamasında da hiçbir sorun yaşamıyorlar. İrlanda dil okulları arasında en iyi kurumlardan birisi olarak gösterilen ISI İrlanda Dil Okulu, öğrencilerine aile yanında, öğrenci evinde ya da öğrenci yurtlarında olmak üzere 3 farklı konaklama seçeneği sunuyor. Öğrenciler, bu konaklama seçeneklerini henüz kursa yazıldıkları dönemde belirledikten sonra İrlanda’ya hareket ediyorlar. Her konaklama şeklinin kendisine göre avantajları bulunurken kişiler seçimlerini yaparak adımlarını atmış oluyorlar. Sonrasında da tamamen farklı bir kültürü, en küçük ayrıntısına kadar yaşam fırsatları oluyor.

Herkese Uygun Haftalık Ders Programları

Dil okuluna başlayacak olan kişiler, haftalık olarak farklı ders programları arasından seçimlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bir haftalık süreç içerisinde 15, 20 ya da 25 dersten oluşan eğitimler ile birlikte İngilizceyi en iyi biçimde öğrenmek mümkün oluyor. Dil okulunda fiyatlar, alınan ders sayısına göre değişiklik gösterirken karar tamamen öğrencilere bırakılıyor. İrlanda en iyi dil okulu olarak hizmet veren bu kurumda, haftalık ders programlarını belirleyen kişiler, düzenli bir biçimde derslerine geldiklerinde gelişimlerini çok rahat bir biçimde gözlemleyebiliyorlar. Haftalık derslere ek olarak seçmeli dersler de bulunurken bu dersler ile birlikte kişiler, yazma, okuma, telaffuz ya da gramer konularında daha ileri düzeye geçiş yapabiliyor.

Çeşitli Aktivite ve Organizasyonlar İle İngilizce Eğitimi

İnsanların herhangi bir eğitimde başarılı olabilmesi için ilk olarak eğlenmeye başlaması gerekiyor. Bunun bilincinde olan dil okulu, derslerden sonra düzenlediği çeşitli aktiviteler ile öğrencilerin sosyal açıdan da gelişimlerine katkı sağlıyor. Özellikle farklı ülkelerden buraya gelen öğrenciler, boş vakitlerini eğlenceli bir biçimde geçirmekte zorluk yaşarlarken, dil kursunun düzenlediği aktiviteler ile birlikte bu sorun ortadan kalkıyor. Bunun yanı sıra aktivitelerde tamamen İngilizce konuşulduğu için dile de çok iyi düzeyde bir katkısı bulunuyor. Birçok kişi, farklı bir ülkede olmanın ayrıcalıklarını yaşarken hayatlarının en eğlenceli dönemlerini bu dil okulunda geçirme şansını elde ediyor.

Hafta Sonu Gezileri İle Eğitim

Dil kursuna kaydını yaptıran kişiler, derslerine hafta içi günlerde gidiyor. Hafta sonlarında bolca boş zamanı olan kişiler, Dublin’i ya da İrlanda’yı gezmek isterlerse dil kursu tarafından düzenlenen turlara katılım gösterebiliyorlar. Hafta sonlarında düzenlenen kültür turlarında öğrenciler, kurstaki arkadaşları ile birlikte şehri ve ülkeyi en iyi biçimde gezme şansı buluyorlar. Ülkenin kültürünü en iyi biçimde gösteren yerler, yemekler ya da eğlenceler, hafta sonu düzenlenen bu turlar ile tecrübe ediliyor. Bu turlar sayesinde kişilerin geçirdikleri zaman da çok daha eğlenceli bir hale gelmiş oluyor. Günlerinin tamamını eğlence ile geçiren kişiler, farkında olmadan muhteşem bir şekilde İngilizce konuşmaya başlıyor. Sonrasındaki iş kariyerlerinde de bu muhteşem İngilizceyi en iyi biçimde kullanabiliyorlar.

İrlanda dil okulları için https://www.realegitim.com/irlanda-dil-okulu-fiyatlari/ burayı ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here