2021 Afrika Uluslar Kupası Yaklaşırken

0

Afrika Uluslar Kupası’na hazırlanan Cezayir Milli Takımı’nda Galatasaraylı oyuncu Sofiane Fehgouli’nin de yer aldığı belirlendi. Cezayir bu kupada eleme turunda Bostwana ve Zambiya takımları ile karşı karşıya geliyor. 14 Kasım 2021’de Zabiya ile yarışacak olan takım, daha sonra 18 Kasım tarihinde ise Bostwana ile mücadele edecek. Bu yüzden Cezayir Milli Takımı teknik direktörü Djamel Belmadi bu iki maçta yer alacak aday kadro hazırlığına başladı. Lidyabet ile şansınızı siz de deneyin.

Cezayir Milli Takımı Kadrosu

Galatasaray’da oynayan Cezayirli oyuncuların Cezayir milli takımının aday konusunda yer alıp almayacağı merak konusuydu. Şu an Galatasaray’da oynayan tek Cezayirli Sofiane Feghouli de teknik direktörün seçtiği isimler arasında. Öte yandan seçilen isimlerden bir diğeri ise halen Monaco’da oynayan Islam Slimani. Her iki isim de Cezayir milli takımında yer alması beklenenler arasındaydı. Ama teknik direktörün açıkladığı isimler arasında kimsenin beklemediği sürpriz isimler de yer alıyor. Bunlardan birisi de Yacine Brahimi. Lidyabet174.com sadece bir tık uzağınızda.

Sürpriz İsim Brahimi

1990 doğumlu olan Cezayirli Yacine Brahimi futbol kariyerini Fransa ve İspanya kulüplerinde oynayarak geliştiriyor. Oyuncu sol kanat ve forvet arakası gibi pozisyonlarda oynuyor. Ayrıca bir on numara oyuncusu da olan Brahimi halen 2014 yılında transfer olduğu Porto’da top koşturuyor. Bu sürpriz ismin de kadroda yer alacağı söylenince 2021 Afrika Uluslar Kupası’nda yer alacak diğer oyuncuların açıklanması da merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here