Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

34 Yaşındaki Zlatan Yine Formda

Futbol, Spor 20 Temmuz, 13:13'de eklendi

Uzun süre top koşturduğu PSG’den ayrılan ve İngiltere Premier Lig’in Manchester United takımına transfer olan Zlatan İbrahimovic internete yüklediği bu videosu ile ligdeki savunma oyuncularına göz dağı verdi.

Bu sezonun transferlerinin en flaş isimlerinden olan Zlatan’ı mercek altına alalım. Zlatan Ibrahimovic 3 Ekim 1981 doğumlu. Bosna-Hersek asıllı ama İsveç vatandaşı. Doğum yeri de Malmö. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United takımında forma giyecek olan Zlatan Euro 2016 sonrası İsveç Milli Futbol Takımını bıraktığını açıklamıştı.

Zlatan ibrahimoviç

Zlatan’ın babası Müslüman ve adı Şefik. Ailesinin O’na bir çift futbol ayakkabısı hediye alması ile Ibrahimovic 6 yaşında futbola başladı. Bir başladı pir başladı! Şimdi dünyanın en çok para kazanan futbolcuları listesinde en üstlerde yerini aldı. 34 yaşına rağmen Manchester United gibi büyük ve köklü bir takıma transfer olmak her futbolcunun harcı değil.

İngiltere Premier Lig maçları artık Zlatan ile daha renkli olacağa benziyor. Geçtiğimiz sezon ligde istediğini bulamayan Manchester United bakalım bu sene Zlatan sayesinde rakiplerini geride bırakıp şampiyon olacak mı, birlikte göreceğiz.

[youtube id=”EGk3hgcp66s” align=”center” maxwidth=”800″]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.