Ali Koç: Ültimatom verdiğim falan yok

0


Ali Koç: Ültimatom verdiğim falan yok

Ali Koç’tan Samandıra açıklaması: Ültimatom vermem söz mevzusu değil. Benim tarzım değil.


DUVAR – Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, dün teknik direktör Ersun Yanal ve futbolcularla ilgili yapmış olduğu toplantıyla ilgili medyada yer edinen haberleri yalan olduğunu beyan etti. Kulübün Dereağzı Tesisleri’nde meydana getirilen 23 Nisan Kutlamaları’na katılan başkan Ali Koç, gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, Teknik Direktör Ersun Yanal ve futbolculara ültimatom verdiği şeklindeki haberleri yalan olduğunu beyan etti.

Koç, Yanal ve futbolcularla dün Samandıra’da yapmış olduğu toplantıyla ilgili olarak, “Sürem iyi gitmiyor, çoğumuz biliyoruz. En fazlaca mahçup olduğumuz kişiler de bu çocuklar. İnşallah önümüzdeki sürem onların arzularını yerine getireceğiz. Sürem aslına bakarsanız fena gidiyor. Benim Samandıra’ya gitmem muhteşem bir durum değil. İyi günlerde de gidiyoruz. Yenildiğimiz için gitmedim, bu sürem ilk kez yenilmiyoruz fakat Fenerbahçe’ye yakışmayacak şekilde yenildiğimiz için gittim. 7 yaşından beri maçlara gidiyorum. İlk kez böylesini görüyorum. Alanyaspor’un 2. yarısında gördüğüm futbolu ilk kez görüyorum” dedi.

‘KIZMA GİBİ BİR DURUM YOK’

Ali Koç sözlerine şöyleki devam etti, “Arkadaşlarla dertleşmeye gittim, sonuçta onlar sahada oynayacak, onların da bu camiaya borçları var, kalan 5 maçta ellerinden geleni hayata geçirmeye, tam bir ekip ruhu olarak devam etmeye gerekseme var. Bu şekilde giderse, hakkaten tarihe fena anlamda gireceklerini, bundan kurtulmak için şansları bulunduğunu ifade ettim. Samandıra’ya destek vermek için gittim. Ceza, kızma şeklinde bir durum yok. Onlara inandığımızı söyledim. Hocamızla da dertleştik. Gazetelerdeki şeklinde ültimatom vermem falan vakası yok. Esasen benim tarzım değil.” (HABER MERKEZİ)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here