Ardan Turan Hakkında Son Dakika Transfer Gelişmesi Yaşandı

0

Geçmişte Galatasaray takımının kaptanlığına kadar yükselmiş olan Arda Turan, oradan Avrupa takımlarına yolculuğuna başladı. Atletico Madrid forması ile göstermiş olduğu üt düzey başarısı onu Barcelona takımına taşıdı. Buradan istenen seviyenin altında kalmasıyla düşüş dönemi başladı. Milli takımla Avrupa şampiyonasında alınan kötü sonuçlar ve teknik direktör Fatih Terim ile aralarında yaşanan sorunun ardından köprüler tamamen atıldı. Barcelona takımına kiralık olarak ülkeye dönen Arda, burada Medipol Başakşehir takımı ile anlaştı. Uzun süreli kiralık anlaşması boyunca takım için mücadele etti. Son Galatasaray maçıyla eski hocasının elini öperek buzları eritti. Ancak transfer hamlesi Beşiktaş takımından geldi. Restbet her anı ayrıcalıklı yaşamanızı sağlıyor. 

Beşiktaş Sürpriz Bir Transfer Hamlesinde Bulundu

Tüm yaşananlar heyecan dolu gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Arda Turan ile Fatih Terim arasındaki sorunların bir benzeri Arda Turan ile sarı kırmızılı taraftalar arasında yaşandı. Son olarak Arda’nın Terim’in elini öpmesi ile beraber tüm taraflar yumuşadı. Terim’in yumuşak sözleri üzerine yeniden eski günlere dönülebileceği üzerine çıkan haberler karşılık bekledi. Ancak son dakika gelişmesi ise Beşiktaş cephesinden geldi. Siyah beyazlıların yıldız oyuncuyu takıma katmak için girişimlere başladığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Tecrübeli oyuncu ile ilgileniyor olmaları transferyarışını da hareketlendirebilir. Restbet avantajları herkesin beğenisini kazanıyor. 

Şampiyonluk İçin Transferler Önem Kazandı

Bütün takımlar daha güçlü bir yapıya sahip olmak istiyor. Özellikle de şampiyonluk hedefi bulunan takımlar bu ideali yakalamak adına önemli bir performans sergiliyor. Ara transfer döneminde takıma katılacak olan isimlerle beraber bu süreci çok daha iyi yönetebilmenin hesapları yapılıyor. Takıma alınacak olan futbolcularla şampiyonlukta daha iddiaları olabilmek ve maçları kazanmak adına hesaplar yapılıyor. Bu doğrultuda Arda Turan transferi de önem kazandı. Aynı zamanda bu durum iç piyasada önemli bir hareketliliği de beraberinde getirdi. Şimdi tarafların nasıl bir çalışma gerçekleştireceği merak konusu oldu. ayrıca taraftarlarda süreci çok yakından izliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here