11.1 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 25, 2021

Aslı Bekiroğlu, yaşadığı siber zorbalıktan sonra ilk kez kameralar karşısına geçti
Çevre medya platformlarında çektiği görüntülerle ismini duyuran ve daha sonrasında Jet Sosyete, Benim Tatlı Yalanım üzere serilerde rol alan genç oyuncu Aslı Bekiroğlu yaşadığı güç günlerden sonra birinci defa kameralar önüne geçti.

Kendisine yapılanın bir siber hata olduğunu savunan birçok ünlü de Aslı Bekiroğlu’na, #sibersucaortakolma etiketi altında birleşerek destek vermişti.

Yüzü olduğu Simple markasının lansmanında taraf alan Bekiroğlu’na destek için yakın dostları Enis Arıkan, İrem Derici üzere ünlü isimler de yan aldı. Marka temsilcisinin kendisine yönelttiği, “Biz şu an senin neler hissettiğini merak ediyoruz” tefsirine, “Tabii ki çok çetin bir periyot geçirdim. Ancak bu periyottan sonra farklı bir yandan bakıyorum” dedi.

İrem Derici ve Enis Arıkan/Fotoğraf: SÖZCÜ

Bekiroğlu, aldığı binlerce desteğin kendisine çok âlâ geldiğini belirtirken şöyle konuştu:

* Sahiden beğenilmeyen bir periyot geçirdim ve bu destek yerküredeki güzelliğe inanmamı sağladı diyebilirim. Zira toplumsal medyada beşerler hudut tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar ve yargılıyorlar.

* Bu kişilerin dışında bir de bunun bir günah olduğunu görüp bana destek olan, kimseye ne kadar zarar verebileceğini bilen beşerler da var. Destek olan herkese çok teşekkür ederim.

* “İyi kalpli ol” daveti yapmak istedik, zira herkesin bir noktada âlâ kalpliliğe ve nezakete gereksinimi olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz onları konuşmamız lazım.
“SİBER ZORBALIĞA MARUZ KALDIĞIM İÇİN AĞZIMI DİKTİRMEYİ DÜŞÜNDÜM”

Lansmana katılan bir başka ünlü isim de İrem Derici oldu. Aslı Bekiroğlu’nun yaşadığı periyot hakkında konuşan Derici, bu biçim buhran devirlerinde markaların umumiyetle reklam itilaflarını iptal etmesine reaksiyon gösterdi.

Ünlü müzikçi, “Türkiye’nin herhalde en çok dalga geçilen hatunlarından biriyim. Siber zorbalığın en dibini görmüş bir hatunum. Üç yıl evvel 40 kiloya kadar düşüp 30 gün ağır bakımda yatıp vefattan dönmeme sebep olan bir durumdu” diyerek kendi tecrübeleriyle Aslı Bekiroğlu’na destek verdi.

İrem Derici, vaktinde aldığı reaksiyonların de bir cins siber zorbalık olduğunu savunurken şöyle konuştu:

* 3 kere burun ameliyatı oldum yalnızca bu siber zorbalıklardan ötürü. Bir devir ağzımı diktirmeyi düşündüm lakin bu türlü bir şey olmadığı için yapamadım. Artık çelik bir duvar ördüm. Akıl sıhhatimi yitirdim bir devir. Ruhsal tedavi gördüm. Son bir yıldır daha uygunum.

İngiliz kozmetik markası Simple, siber zorbalığa maruz kalan Aslı Bekiroğlu’na, “İyi kalpli ol” sloganıyla kampanya başlatarak ‘yanındayız’ bildirisi vermeyi ihmal etmedi.

The post Aslı Bekiroğlu, yaşadığı siber zorbalıktan sonra ilk kez kameralar karşısına geçti appeared first on Kıbrıs Haberleri.


Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,300BeğenenlerBeğen
1,083TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol
- Advertisement -

Popüler Listeler