8.5 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 11, 2020

2014’ün en komik 20 fotoğrafı

Paylaşım sitelerine birbirinden komik fotoğraflar yağarken bunlar arasında en çok beğendiklerimizi sizinle paylaşıyoruz. İşte 2014'ün en komik fotoğrafları.  1234567891011121314151617181920

Bunlara bakmalısınız

Sema Moritz’in hikayesi ve taş plak sesi

Sema Moritz, Türkiye Müziğinde Taş plak sesli şarkıcı olarak kendine yer edinmiş, bir daha onun gibisi gelir mi acaba dedirten bir müzisyen. Nokta dergisine...

Erkekler için 7 maddelik “eril düzene katılmama” rehberi

Erkekler karşılarında bir feminist olduğu zaman “Ben kadınları ezmiyorum ki.”, “Bütün erkekler aynı değil” gibi argümanlara sarılabiliyorlar. İlginçtir, kadınların eziliyor olduğu gerçeğini kendilerine kişisel...

Modern hayatlar, suni mutluluklar, senkronize yalnızlıklar

Yapmak isteyip de yapamayacağımız şeylerle doldu taştı dünya. İzlenecek tonla film, dizi, okunacak kitap, gidilecek, görülecek, gezilecek yerler ve ortalama 70 yıl ömür var...

Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Arjantinli sıradışı sanatçı Raul Lemesoff, insanlara kitabı sevdirmenin belkide hiç denenmemiş bir yolunu deniyor. Sanatçının çalışmasını derlediğimiz listemizde aşağılara doğru kaydıkça önyargılarınız yıkılacak.Dilerseniz sıradışı listemize...

Yapay Zeka: Dost Mu, Düşman Mı?

Londra'daki Kraliyet Cemiyeti'nde sıradan bir Haziran'ın bir Cumartesi sabahı. Bilgisayar bilimcileri, halk arasında ünlü isimler ve gazeteciler, onlarca yıldır süregelen bir mücadeleye tanıklık etmek...

20 şiiriyle Ülkü Tamer

1937 senesinde Antep’te dünyaya gelen Ülkü Tamer, 1 Nisan 2018’de yaşamını devam ettirdiği Muğla’nın Bodrum ilçesinde hayatını kaybetti.İkinci Yeni şiir akımının önde gelen temsilcilerinden...

Astroloji: 1 – 7 Haziran 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 1 – 7 Haziran 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 1 – 7 Haziran 2020 haftalık burç yorumları

1 Haziran, 2 Haziran, 3 Haziran, 4 Haziran, 5 Haziran, 6 Haziran ve 7 Haziran tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

Haftanın önemli astroloji olayı:

• 5 Haziran 2020 – Yay burcunda Parçalı Ay Tutulması

koç burcu

Koç burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: 5 Haziran’da Yay burcunda halkalı bir Ay tutulması meydana gelecek. Agresif ve dikkatsiz hareketleriniz zor durumlara yol açabilir. Özellikle yolculuklar sırasında dikkatli olmalısınız. Sinirli ve dikkatsiz hareketleriniz rahatsız edici durumlara neden olabilir.

Eğitim hayatınızla ilgili bir takım olaylar huzursuz olmanıza neden olabilir. Yurt dışı işlerinizde aksilikler yaşanabilir. Spor yaparken dikkat etmelisiniz zira sakatlıklar yaşanabilir.

Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili bir dönüm noktasına geldiniz. Bu dönemde alacağınız kararlar önümüzdeki ayları etkileyebilir. Hukuki sorunlar konusunda daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

İlişkilerle ilgili aktif adımlar atabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkide sorunları çözmek için hareket edebilirsiniz. Takip eden günlerde kredi ve borç konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: 5 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması, finansal konuları ön plana çıkaracak.

Bu hafta özellikle ortak kaynaklar, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda çok dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kredi kullanmak, borç almak, borç vermek gibi faaliyetler için de hiç uygun bir zaman dilimi değil! Ortak yatırımlarla ilgili radikal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miraslarla ilgili önemli haberleri alabilirsiniz.

Öte yandan kendinize vakit ayırmak, kafanızı dinlemek, hobilerle uğraşmak size iyi gelebilir. Sizi geliştirecek eğitim konularının üstüne eğilebilirsiniz.

Risk ve tehlike içeren aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Sakarlıklara karşı da dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı riske atabilecek her türde faaliyetten uzak durmanızda fayda var.

ikizler burcu

İkizler burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: 5 Haziran tarihinde karşıt burcunuz Yay’da gerçekleşecek olan halkalı Güneş tutulması ilişkiler konusunda sizleri bir kez daha testten geçiriyor olacak.

Sorun yaşadığınız bir ilişkiniz varsa, bu dönemde ayrılık çanları çalabilir. Fakat sorunları aşmanız durumunda, ilişkiyi resmi bir zemine taşımayı düşünebilirsiniz. Öte yandan, hayatında kimse yoksa, bu dönemde uzun vadeli olacak biriyle tanışabilirsiniz.

Eski sevgililerden haberi alabilirsiniz. Kafanız karışabilir. Duygusal olarak kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. Değersizlik duygusu ön plana çıkabilir. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Sözleşmeler konusunda iki kere düşünmenizde fayda var.

Yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. İlerleyen günlerde işlerinizi halletmeniz gerekecek. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili karar alabilirsiniz. Yeni bir eleman almanız söz konusu olabilir.

Açık düşmanlıklar ve rekabet konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve sağduyulu hareket etmeniz de fayda var. Rekabet içeren durumlardan uzak durmanız faydalı olacaktır.

yengeç burcu

Yengeç burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: 5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması, iş ve günlük yaşamınız ile ilgili bazı değişikliklere işaret ediyor. Birlikte çalıştığınız kişiler değişebilir, yeni bir iş ortamına geçiş yapabilirsiniz.

Diyet ve spora başlamanız mümkün. Uzun zamandır kilo vermek istiyorsanız başlangıç yapmak için uygun bir dönemde olacaksınız. İşlerinizi hallederken yüksek efor sarf etmeniz gerekecek. Kendinizi fazla yormamaya çalışın. Aksi takdirde sağlığınız risk altına girebilir.

Günlük yaşamınızda rutinlerini değiştirmenizi gerektirecek bazı sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde sağlık konularına da gereken özeni göstermenizde büyük fayda var. Spor yapıyorsanız, sakatlıklara dikkat edin. Evcil hayvanlarınıza da dikkat etmeniz gereken bir hafta.

Ev işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecektir. Yeni projelerinizle ilgili ailenizden destek isteyebilirsiniz. Takip eden günlerde aşk hayatınız gündemde olacak. Çocuk yapma kararı alabilirsiniz.

aslan burcu

Aslan burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: 5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması, aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündeme getirecek. Agresif olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle para konularında riskli işlerden uzak durmalısınız.

Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Mevcut ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Ancak önce karşı tarafı dikkatli dinlemeniz gerekiyor. Aşırı gurur yapmadan belki de affedici olmalısınız.

Öte yandan hayatınızda biri varsa, ilişkiniz ciddileşebilir ve evlilik kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz.

İletişim trafiğiniz oldukça yoğun olacak. Yeni bir araba almaya karar verebilirsiniz. Sözleşme fırsatları önünüze gelebilir. Takip eden günlerde ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecek.

Hobilerinize rahatlıkla vakit ayırabileceğinizi bir dönemde olacaksınız. Hatta yeni hobiler edinebilirsiniz. Hayattan gitgide daha çok haz alacaksınız.

başak burcu

Başak burcu 1 – 7 Haziran haftalık yorumları

Başak burç yorumları: 5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması da bu gerilimin diğer ucunu oluşturacak diyebiliriz. Bu hafta aile içinde gerginlikler yaşanabilir. Ev içinde sakatlıklara dikkat etmelisiniz.

Aynı anda hem kariyer hem ilişkiler hem de aile – ev ekseninde gerginlikler, sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız stres size hayatınızı yeniden kurma, bazı hedeflerinizi ve insanlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirme kararı aldırtabilir.
Gerilim yükselirse büyük resme bakarak çözüm üretmeniz gerekiyor. Takıntılı davranmaktan vazgeçin. Haftanın ilk günlerinde maddi konular gündeminizde olacak. Yeni bir yatırım yapmaya karar verebilirsiniz.

Ev ve emlak konularıyla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Uzun zamandır çözmek istediğiniz miras konularını çözüme ulaştırabilirsiniz. Ailevi sorunları çözmek için uygun bir zamandasınız.

İlerleyen günlerde yakın çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Ve yeni bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz. Yurt içi seyahatlerle ilgili gelişmeler gündeminize girebilir.

terazi burcu

Terazi burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: 5 Haziran tarihinde Yay burcunda meydana gelecek olan Ay Tutulması, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşular ile ilişkileri gündeme getirebilir. İletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

Diğer yandan bu dönem eteğinizdeki taşları dökmek ve aranızdaki sorunları çözmek için uygun bir zaman dilimi olabilir. Ancak abartılı tepkilerden ve sert konuşmalardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Yakın çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Kardeşinizin veya kuzeninin bir sorununu çözmeniz gerekebilir. Fazla sorumluluk almaktan kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Önünüze önemli sözleşme fırsatları gelebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir seyahatte tanışacağınız bir kişi hayatınız üzerinde önemli bir etki yapabilir.

Kendinizi oldukça aktif hissedeceksiniz. Yeni projeler başlatabilirsiniz. Takip eden günlerde önünüze önemli yatırım fırsatları gelebiliriz. Kalbinizin sesini dinleyerek karar verin.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 1 – 7 Haziran haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: 5 Haziran’da meydana gelecek olan halkalı Ay tutulması gelir kaynaklarını ve finansal durumunuzu etkileyecek. Daha fazla gelir elde etmenin yollarını bulabilirsiniz.

İş değişikliği yapmanız, yurt dışı bağlantılı bir işte ya da yabancılarla çalışmaya başlamanız mümkün. Finansal konularda durumunuzu iyileştirmenin yollarını aramaya başlayacağınız bir haftadasınız.

Maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Ancak bunun getireceği krizleri soğukkanlılıkla çözmeniz gerekiyor. Gereksiz harcamalar yapmak yerine mantıklı seçimler yapmalısınız.

Aynı anda birden fazla işten gelir elde etmeye de başlayabilirsiniz. Ancak ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız ve gelir artışlarına güvenip bütçenizi sarsacak hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: 5 Haziran tarihinde sizin burcunuzda gerçekleşecek halkalı Ay tutulmasının hayatında yeni değişikliklere gebe olduğunu söylemek mümkün. Ancak bazı gerginlikler yaşamanız muhtemeldir.

Hayatınızda önemli ve beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle yeni projelerle ilgili dengeli hareket etmeniz gerekiyor. Üyesi olduğunuz kulüpler ve derneklerle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Takip eden günlerde kafanızı dinlemek isteyeceksiniz.

Maddi ve manevi alanlarda güvenlik arayışınız devam ediyor. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınız ile ilgili almanız gereken yeni sorumluluklar olabilir. Aile içinde tartışmalar, gerginlikler söz konusu olabilir.

Duygularınız ile mantığınız arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeye çalışın. Aksi takdirde sonradan pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 1 – 7 Haziran haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: 5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen halkalı Ay tutulması, iç dünyanızla ilgili çalkantılı günlere işaret ediyor. Korkularınız açığa çıkabilir. İhmal ettiğiniz sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Hedeflerinizle ilgili yeni değerlendirme yapabilirsiniz.

Bu dönemde kendi kendinizi sorgulayabilir, kararlarınızdan endişe duyabilirsiniz. Stres nedeniyle hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Bazı sırlar ortaya dökülebilir. Gizli düşmanların ortaya çıkabilir.

Agresif ve moralinizin aşağıda olacağı günler yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızdan bazı insanları çıkartmanız gerekebilir. Hatta bazıları size yardım isterken yanlışlıkla hata yapmanıza sebep olabilirler. Bundan dolayı kendi kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor.

Öte yandan hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz insanlardan ve durumlardan arınmanız için doğru bir zamandasınız. Hedeflerinizle ilgili bir yeniden değerlendirme yapmak faydalı olabilir. Özellikle de kariyerinizi daha etkin bir şekilde yönetmek için ciddi kararlar alabilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 1 – 7 Haziran haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: 5 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, sosyal çevre, arkadaş grupları ve gelecek planları ile ilgili alanlarda büyük değişimler yaşamanıza neden olabilir.

Finansal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle dostlarınızla parasal konulara girmekten kaçınmanız gereken bir dönem. Arkadaş çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte bazı kişiler hayatınızdan çıkabilir. Öte yandan yeni sosyal çevrelere de girebilirsiniz.

Hayallerinize ulaşmak için çabalarken önünüzde engellerin olduğunu farkına varabilirsiniz. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirebilir, hedeflerinizi yeni bir bakış açısıyla revize etmek isteyebilirsiniz.

Düzenli olarak katıldığınız bir grup veya üyesi olduğunuz sosyal topluluklarla ilgili gerilim yükselebilir. Agresif tutumunuza dikkat edip, mümkün olduğunca gereksiz tartışmaların içine girmemeniz gerekiyor. Aksi takdirde hayatınızda bir arkadaşınızın çıkması söz konusu olabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 1 – 7 Haziran haftalık yorumları

Balık burç yorumları: 5 Haziran günü Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması sizi kariyer ve aile konularında etkiliyor olacak. Maddi konularla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara, agresif tepkilere dikkat etmelisiniz.

Bu ay kariyerinizde yeni bir yol izlemeye karar verebilirsiniz. Aile ilişkilerinde ise uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Çalışmıyorsanız, yeni bir iş söz konusu olabilir. Evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ya da olmaya karar verebilirsiniz.

İş hayatınızda üstlerinizle aranızda gerilimler yaşanabilir. Mümkün olduğunca gereksiz tepkilerden, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Hayatınızdaki otorite figürlerinin size yeterince destek vermediğini hissedebilirsiniz. Gerçekte desteğe ihtiyacınız yok!

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Önünüze çıkan engeller moralinizi bozabilir. Yılmadan cesaretle hareket etmeniz gerekiyor. Kimsenin cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Tek başınıza hareket etmeniz faydalı olabilir. Hatta bu süreçte radikal bir karar verip kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz.

İndigo Dergisi https://indigodergisi.com/2020/06/astroloji-1-7-haziran-2020-haftalik-burc-yorumlari/


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bunları kaçırmayın

Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Arjantinli sıradışı sanatçı Raul Lemesoff, insanlara kitabı sevdirmenin belkide hiç denenmemiş bir yolunu deniyor. Sanatçının çalışmasını derlediğimiz listemizde aşağılara doğru kaydıkça önyargılarınız yıkılacak.Dilerseniz sıradışı listemize...

Biz yaşlandıkça zaman neden daha hızlı akar?

Zaman; kontrolümüz dışında sürekli akıp giden, durdurulamayan, ileri ya da geri sarılamayan soyut bir kavram. Aynı zaman dilimi, kimisine göre uzun, kimisine göre kısa....

Modern hayatlar, suni mutluluklar, senkronize yalnızlıklar

Yapmak isteyip de yapamayacağımız şeylerle doldu taştı dünya. İzlenecek tonla film, dizi, okunacak kitap, gidilecek, görülecek, gezilecek yerler ve ortalama 70 yıl ömür var...

Gabriel García Márquez Nobel Konuşması: Latin Amerika’nın Yalnızlığı

Gabriel García Márquez'in Nobel Konuşmasında okuduğu Latin Amerika'nın Yalnızlığı adlı metini sizlerle paylaşıyoruz.Antonio Pigafetta, Macellan’ın dünya çevresinde yaptığı ilk seyahate katılan Floransa’lı denizci, Amerika’nın...

Son haberler

Kova çağı nedir?

Ünlü astrolog Dinçer Güner, 2020 yılının yepyeni bir çağa geçiş yılı olduğuna birçok yazısında değinmiş, Kova çağında bizi neler beklediğini kaleme almıştı....

Tütün üreticileri avans bekliyor

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, şirketlerle üreticiler arasında yapılan tütün üretim ve alım satım sözleşmesinde avans ödemelerinin tercihe...

Yatırım şirketi BUBA Ventures, tıp alanında yenilikçi çözümler üreten Hasbiotech’i satın aldı

Türkiye’de birçok yeni girişime finansman sağlayarak onları destekleyen, geliştiren ve pazara güçlü birer oyuncu olarak sunan BUBA Ventures, Türk tıbbının ihtiyaçlarını göz önünde...

İşsizlik Nisan’da 427 bin kişi azaldı…

Türkiye’de işsizlik oranı Nisan’da 0,2 puanlık azalışla yüzde 12,8 oldu, genç nüfusta işsizlik oranı bir önceki yılın aynı dönemine göre 1,2 puanlık artışla...

Aşk 101’deki Osman karakterinin değiştirildiği doğrulandı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yönetimi, Aşk 101 dizisinde ilk etapta eşcinsel olarak kurgulanan Osman karakterinin kurum ile Netflix arasındaki "ikili...