escort kuşadası

33.3 C
İstanbul
Pazartesi, Ağustos 2, 2021

Astroloji: 21 Haziran 2020 Güneş Tutulması burç yorumları
Astroloji: 21 Haziran 2020 Güneş Tutulması burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 21 Haziran 2020 Güneş Tutulması burç yorumları

Astroloji: 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

koç burcu

Koç burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

Koç burç yorumları: 21 Haziran tarihinde gerçekleşecek tam Güneş tutulması hayatınızda, aile ve evle ilgili konuların ön plana çıkacağına işaret ediyor. Ailenizin güvenliği ve geleceği hakkında yeni kararlar alabilir, yeni hedefler belirlemek isteyebilirsiniz.

Bu tutulmayla birlikte yeni bir eve taşınma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenize evlilikle veya doğumla yeni bir birey katılabilir. Yeni bir eğitim fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Gayrimenkul alım satım işleri yapmanız söz konusu olabilir. Evlenebilir, eğer çocuk düşünüyorsan, bu konuda güzel haberler alabilirsin. Taşınma, ev değiştirme konuları gündeme gelebilir.

Aile mülkleriyle ilgili bir sorun bu dönemde çözülebilir. Bir taşınma söz konusu olabilir. Tek başına yaşamaya karar verebilirsin. Ya da bu dönemde, evden çalışmaya karar vermen de gündeme gelebilir.

Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde aile bireyleri ile bir araya gelebilir, geçmiş güzel günleri keyifle anabiliriz. Keyifli, yemekli, bol sohbetli aile toplantıları için uygun bir dönemdeyiz.

Uzaktaki aile bireyleri bizi ziyarete gelebilir. Ebeveynlerimiz ile geçmişten gelen sorunları masaya döküp, bir çözüm bulmak için tartışmamız da mümkündür.

boğa burcu

Boğa burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

Boğa burç yorumları: 21 Haziran’da gerçekleşecek tam Güneş tutulması kardeş ve yakın çevre ilişkilerini gündeme getiriyor. Bu konuda daha duyarlı olabilir, geçmişten gelen sorunlara çözüm bulmak için çabalayabilirsin.

Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, duygusal ve bizi geçmişteki güzel günlere götürecek konuşmalar yapabiliriz.

Sizler için de oldukça güzel etkileri olan bu tutulmada hayata bakış açışınız değişebilir. Sabit olan bazı fikirleriniz tek tek değişecek. Yeni eğitimler, yeni çevreler hayatınıza girebilir. Yeni gelir kaynakları karşınıza çıkabilir.

Bu dönemde yakın çevrenden ya da kardeş ve kuzenlerden hamilelik haberleri alabilirsin. Eğitim hayatın sürüyorsa, fikir değiştirerek başka bir alana geçiş yapmak isteyebilirsin. Bu arada sosyalleşme ihtiyacın da artış gösterecektir. Hayatına birçok yeni insan girebilir.

Bu süreçte tüm vaktinizi kendinizi daha fazla geliştirmek için harcayabilirsiniz. Boş durmak size göre olmayacaktır. Sosyalleştiğiniz bir dönemde olacaksınız. Seyahatler oldukça fazla olabilir.

Eski bir çocukluk arkadaşı ya da uzun zamandır görmediğimiz bir akrabamız ile karşılaşmamız da mümkündür.  Deniz yoluyla sık sık keyifli kısa yolculuklar yapabileceğimiz bir dönemdeyiz.

ikizler burcu

İkizler burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

İkizler burç yorumları: 21 Haziran’da gerçekleşecek tam Güneş tutulması seni finansal konularda etkiliyor olacak. Geçmişte yarım kalmış finansal bir girişimimiz bu dönemde tamamlanabilir.

Ailemizin finansal kaynakları ile ilgili birtakım gelişmeler yaşanabilir. Kendinizle ilgili yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimlere gidebilirsiniz.

Maddi konularda endişelerin artabilir, kendini, aileni ve sevdiklerini maddi konularda güvence altına almak isteyebilir, bu nedenle sezgilerine güvenerek yeni adımlar atmak isteyebilirsin. Ancak rasyonelliği elden bırakmamalı, ayağı yere basan projelere yönelmelisin.

Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında uzun süredir bizi meşgul eden bir konuda karara varabiliriz. Ancak, duygularımızla olduğu kadar mantığımızla da hareket etmeye çalışmalıyız. Bu süreçte büyük yatırımlar için adımlar atabilirsiniz. Ancak retro sürecindeyken kafanız karışık olabilir. Hemen büyük meblağlara imza atmayın.

Güneş tutulması ile maddi anlamda sizleri mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yeni iş ve para kaynakları bulabilirsin ancak ayağını yorganına göre uzatmanda büyük fayda var. Başkalarını desteğine çok güvenmemeli, havadan gelecek paralara bel bağlamamalısın. Müsriflikten kaçınmalı ve kazandığını elinde tutmaya gayret etmelisin.

yengeç burcu

Yengeç burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Ve siz Yengeç burçlarının en güzel dönemi başlıyor! 21 Haziran’da sizin burcunuzda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması ile Haziran sonunun sizler için çok önemli bir dönem olacağını söylemek mümkün.

Güneş tutulması kendinizle ilgili konulara odaklanacağınıza işaret ediyor. Mutlu ve kendinize olan güveninizin arttığı bir dönemde olacaksınız. İşleriniz hayırlı bir şekilde ilerleyecektir. Bu tutulma sizin hayatınızda çok güzel sayfalar açacaktır. Dileklerinizi tutmayı unutmayın. Mutluluktan yüzünüz hep gülecektir.

Hayatında yeni bir başlangıç yapmak ya da seni ve sevdiklerini maddi ve manevi güvence altına alacak yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Öte yandan ilişkiler ve ortaklıklar konularında temkinli davranman gereken bir döneme giriyorsun.

Bekarsan ani bir evlilik kararı söz konusu olabilir. Uzun vadeli bir ilişki ya da ortaklık içindeysen bir sonlanma yaşayabilirsin. Bu süreçte sağlığına da dikkat etmen gerekiyor. Doğum gününüzü kutladığınız veya kutlayacağınız bu süreçte sizlerin arkasında Güneş desteği de olacak.

İmajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi sık sık geçmişi düşünüp, hata olarak gördüğümüz bazı şeyleri nasıl düzeltebileceğimizi düşünürken bulabiliriz.

Kendini geliştirmek, hedeflerine doğru ilerlemek için ideal bir dönem. Bir imaj değişikliği yapman da mümkün. Çevremize hızlı ancak duygularına göre hareket eden, hassas ve kırılgan bir imaj yansıtıyor olacağız.

Eğer bekarsan, hayatında kalıcı olacak yeni bir ilişki başlayabilir. Bir ilişki içindeysen, evlilik yolunda ilk adımlarını atabilirsin. Çocuk sahibi olmak istiyorsan, bu isteğin gerçekleşebilir. Evliysen, evlilikle ilgili üstlenmek zorunda kalacağın sorumluluklar seni biraz bunaltabilir.

Güneş’in 21 Haziran’da sizin burcunuza geçmesi ile yaşam enerjiniz ve hayattan aldığınız keyif artacak. Kendinize daha çok güvenebilir, duygusal beklentilerinizi daha iyi kavrayabilirsiniz. 22 Temmuz’a kadar devam edecek bu bir aylık süreçte kendinizi oldukça huzurlu, keyifli ve güvende hissedeceksiniz.

aslan burcu

Aslan burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

Aslan burç yorumları: 21 Haziran’da gerçekleşecek olan Tam Güneş Tutulması iç dünyana döneceğine ve kendini kırılgan ve hassas hissedebileceğine işaret ediyor.

Zihinsel ve duygusal bir karmaşa hissedebilir, bilinç altında endişe ve huzursuzluk yaşayabilirsin. Bu süreci hatalarınla, zayıf yönlerinle ve güvensizliklerinle yüzleşme aracı olarak kullanmalı ve bir sonraki dönem için hazırlanmalısın.

İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde bilinçaltımızı duygularımız ele geçirebilir. Bu süreçte Aslan burçları ruhlarını arındıracak. Daha güçlü olmak için çaba harcayacak.

Tüm hayatımızı gözden geçirmek istediğimiz bir zaman dilimindeyiz. Sosyal ortamlardan biraz uzaklaşıp, detaylı bir iç muhakeme yapmak isteyebiliriz. Güneş Tutulması sizlere tüm eski sayfaları kapatmak, yeniye yer açmak için ışık tutacaktır. Ayrıca şansınız da bu tutulmayla beraber açılıyor. Çevrenizde başarılarınız dilden dile konuşulabilir.

Geçmişin hesabını yapabilir, korkularından arınmak, zihinsel bir temizlik yapmak için çaba gösterebilirsin. Psikoloji, kişisel gelişim konularına yönelebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için danışmanlık alabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmak için son derece uygun bir dönemdesiniz. Meditasyon, yoga gibi sakinleştirici aktivitelerle uğraşmak sizlere çok iyi gelecektir.

Senden saklanan sırları keşfedebilir, gerçek dost ve düşmanların kimmiş öğrenebilirsin. Sağlığını da göz ardı etmemende fayda var. Maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak, enerjini toplamanı sağlayacak.

başak burcu

Başak burcu 21 Haziran Güneş Tutulması yorumları

Başak burç yorumları: 21 Haziran’da gerçekleşecek tam Güneş tutulması sosyal çevre ve arkadaş gruplarıyla olan ilişiklerinde de sarsıntılara neden olabilir. Şansınızın açılacağı bir döneme giriyorsunuz.

Bazı kişiler hayatından çıkarken, yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsin. Hayat amaçlarını tekrar değerlendirmen ve yeni gelecek planları yapmaya başlaman da mümkün. Kendinizi başarılarınızla çevrenize ispatlıyor olacaksınız.

Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla karşılaşabilir, çok keyifli zamanlar geçirebiliriz.

İlişkimiz yoksa eski bir sevgili tekrar hayatımıza girebilir. İlişkimiz varsa partnerimiz ile nostaljik aktivitelere katılabiliriz.

Sana kariyer alanında destek olacak, senden yaşça büyük otorite figürleriyle tanışabilirsin. Hedeflerinde ve gelecek planlarında dönüşümler yaşanabilir. Yeni projelerde yer alabilir, sosyal çevrenden destek görebilirsin.

Güneş tutulması ile güzel haberler alacağınız bir süreçte olacaksınız. Ayrıca kariyerinizde de yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır planladığın ancak somut bir hale getiremediğin bir projeyi bu süreçte hayata geçirebilirsin. Bu dönemde yalnız kalmak yararına olmayacaktır.

Ekip işleri senin yararına olabilir. Kariyer kazançlarında da bir artış söz konusu. Çocuk sahibi olmak istiyorsan, uygun bir dönemdesin. Çocuğun varsa, onunla ilgili bir değişiklik olabilir.

terazi burcu

Terazi burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

Terazi burç yorumları: 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması iş ve aile ile ilgili konularda güvenlik ihtiyacının artacağına işaret ediyor. Kariyerle ile ilgili sıkıntılar ya da maddi zorluklar kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir. Hayatında dengeyi sağlamak için evinde yeni düzenlemelere gidebilir, işinle ilgili değişiklikler yapmayı isteyebilirsin.

Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular daha fazla ön plana çıkacaktır. Bu dönemde hayata daha duygusal açıdan bakabilir, üstlerimiz ve ebeveynlerimiz ile geçmiş günlerle ilgili konuşmalar yapabiliriz. Bazı hedeflerimizi yeniden gözden geçirmemiz gerekebilir. Yarım kalmış projelerimizi bitirmek için çok uygun bir dönemdeyiz.

Daha fazla çalışacağın, hedeflerini yeniden gözden geçireceğin, hatta belki kendine yeni hedefler belirleyeceğin bir döneme giriyorsun. Aile ve kariyer dengesini kurmakta çok zorlanabilir bu yüzden zaman zaman pes etmek isteyebilirsin.

İş hayatındaki zorluklara göğüs gererseniz sonucunu fazlasıyla alacaksınız. Çalışmıyorsanız gelecekle ilgili yapmak istedikleriniz için destek bulabilirsiniz. Güneş tutulması ile aklınızdaki düşünceleri netleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni bir akademik eğitime adım atabilirsiniz.

Ancak, içindeki gerginlik ve korkuları dışa yansıtmamaya çalışacaksın. Eğer çalışıyorsan, bir terfi, atama ya da iş değişikliği söz konusu olabilir. Eğer iş arıyorsan, bu dönemde iş bulma ihtimalin var. Ev ya da yaşadığın şehri değiştirme konusu da gündeme gelebilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 21 Haziran Güneş Tutulması yorumları

Akrep burç yorumları: 21 Haziran’da meydana gelecek Güneş tutulması, yılın başında karşına çıkan yurt dışı, seyahatler, eğitim, medya, hukuk ve yabancılarla ilişkiler ile ilgili konuları tekrar gündemine getirebilir.

Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde uzaktaki aile bireyleri ya da arkadaşlarımız ile bir araya gelebilir, yurt dışı seyahatleri yapabilir, geçmişte yarım kalmış bir eğitimi tamamlamak için harekete geçebiliriz.

Fikir ve görüşlerimizi yeniden gözden geçirebilir, ön yargılarımızdan kurtulmak için yeni adımlar atabiliriz. Yaz döneminde tanıştığın biriyle aranda ciddi bir ilişki başlayabilir. İyimser ruh halinizle olumlu şeyleri kendinize çekeceksinizdir. Özellikle karamsarlıklarla düşürdüğünüz enerjinizden eser kalmayacak.

Yeni eğitimlere ilginiz artabilir. Sportif başarılar kazanabilirsiniz. Güneş tutulması ile birlikte artık olumlu haberler bir anda karşınıza gelebilir. Yüzünüz bu tutulmayla gülmeye başlayacaktır. Hislerinizde güçlü olacağı bu tutulmada dilekleriniz gerçek olabilir.

Fikirlerin ile takdir edilebilir, önemli kişilerin dikkatini çekebilirsin. Eğer eğitimine devam ediyorsan bu sene senin için bir başarı yılı olabilir. Yeni bir eğitim için yurt dışına çıkabilirsin. Yurt dışı ile ilgili bir iş söz konusu olabilir.

Çok sık seyahat etmen gereken bir işe başlayabilirsin. Devam eden bir hukuksal süreç varsa bu dönemde sonlanabilir. Evliysen eşinin ailesi ile ilgili olumlu bir süreç yaşanabilir.

Uzak akrabaların sana yurt dışı planlarınla ilgili destek verebilirler. Öte yandan kardeşler ve yakın çevre ile aranda gerilim olması mümkün. Daha uzlaşmacı olmaya çalışmalısın.

Eğer eğitim hayatın devam ediyorsa, mezuniyet söz konusu olabilir. İşle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsin. Uzun süredir devam eden hukuki bir süreç sonuçlanabilir. Maddi olarak da yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

Yay burç yorumları: 21 Haziran tarihinde gerçekleşecek Güneş Tutulması, yine sene başında olduğu gibi finansal konuları ön plana çıkarıyor. Bu dönemde yeni bir krediye başvurman, miras, vergi, sigorta gibi konularda hareketlenmeler olabilir.

Bu tutulmayla sürpriz, yeni ve sizi sevindirecek bir finansal gelişme yaşayabilirsiniz. Ancak yine de güvenliğinizi tehlikeye atacak miktarda borç vermemeli, temkinli davranmalısınız. Uzun süredir devam eden bir alacak-verecek meselesi sona erebilir ve sizleri biraz rahatlatabilir.

Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda duygusal ve hızlı kararlar verebilir, çok fazla düşünmeden bizi heyecanlandıran finansal girişimlere yönelebiliriz. Ayrıca ilişkinizde de yeni bir sayfa açabilirsiniz. Eski kırgınlıklar artık son bulabilir. Kalbi boş olanlar ise yeni bir aşka tutulabilir.

Bu dönemde yeni ortaklık anlaşmalarına ya da yatırım sözleşmelerine imza atarken daha rasyonel olmaya çalışmalıyız. Ekonomik koşullarınız iyiye gitse de Merkür retrosu boyunca temkinli olmaya dikkat etmelisiniz. Paranızı kontrol altında tuttukça daha fazlası size gelecektir.

Bu süreçte iş birlikleri ve ortaklıklar senin için yararlı olabilir. Uzun süredir devam eden maddi bir sorun, bu süreçte çözülebilir. Mesela bir miras ya da nafaka davası sonuçlanabilir. Bu süreçte nihayet ayağını yorganına göre uzatmayı öğrenebileceksin. Bir kredi borcu bitebilir.

Yeni ve sağlam yatırımlar yapabilirsin. Eşinin, partnerinin geliri artabilir. Eşinle ilişkiniz her anlamda daha da derinleşebilir. Sezgilerinin arttığını hissedebilirsin. Doğa üstü konulara daha fazla ilgi duymaya başlaman mümkün. Sen de bu arada ruhsal bir dönüşümden geçebilirsin.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 21 Haziran Güneş Tutulması yorumları

Oğlak burç yorumları: 21 Haziran’da karşıt burcunuz olan Yengeç’te yaşanacak Tam Güneş Tutulması, sene başında deneyimlediğin uzun vadeli ikili ilişkiler temasını bir kez daha gündeme getirecek.

Mevcut ilişkilerinde güven sorunu yaşıyorsan, bu defa sonlandırmaya karar verebilirsin. Ya da partnerinle evlilik yolunda bir adım atabilirsiniz. Eğer ilişkin yoksa evlenmeyi düşünebileceğin birisi hayatına girebilir.

Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da partnerimiz ile aramızda duygusal konuşmalar yaşanabilir. Geçmişte yaşanmış sorunlar tekrar ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir. Öte yandan bir süredir devam eden bir tatsızlık ya da anlaşmazlık, bu dönemde yapılacak bir konuşma ile çözüme kavuşabilir.

Bekarsan hayatına kalıcı bir ilişki yaşayacağın biri girebilir. Eğer uzun vadeli bir ilişki içindeysen, evlilik kararı alabilir ve hatta nikah masasına oturabilirsin. Eğer zaten evliysen, eşin senin için büyük bir destek kaynağı haline gelebilir. Ancak karşılıklı olarak birbirinize baskı uygulamaktan kaçınmalı, sorunları büyütmeden birlikte konuşarak çözmeyi denemelisiniz.

Merkür retro etkisinde olsanız da zorlukları aştığınız sürece gönül ilişkinizde kalıcı adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Ciddi olarak yeni bir boyuta ilişkinizi taşıyabilirsiniz.

İş birlikleri ve ortaklıklar için de aynı şeyler geçerli. Senin için artık önem arz etmeyen kişileri hayatından çıkarabilir, geçmişte bırakabilirsin. Bu arada seninle açıktan açığa rekabet etmek isteyen, düşmanca davranan kişiler de kendilerini gösterebilirler. Temkinli olmaya çalışmalısın. Sağlığına da özen göstermeyi unutma.

Bu tutulmada sevdiğinizle her şeyi unutup yeni bir yola devam edebilirsiniz. Yalnızlar için bu tutulma yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Ayrıca yeni bir kariyer hayatına da bu tutulmayla adım atabilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 21 Haziran Güneş Tutulması burç yorumları

Kova burç yorumları: 21 Haziran tarihinde gerçekleşecek Güneş Tutulması, günlük yaşam, iş ortamı ve sağlıkla ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Diğer yandan kariyer ve iş konularında güçlenmeye başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Terfi haberleri alabilirsiniz.

İş ortamında ve günlük yaşamda duygularımızla hareket edeceğimiz, çevremizdeki insanlara ve iş arkadaşlarımıza son derece empatik yaklaşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Sağlık açısından zihnimizi sürekli geçmişteki sorunlarla meşgul etmemiz, ufak tefek sinir bozuklukları yaşamamıza sebep olabilir. Kendimize fazla yüklenmemeliyiz.

İş hayatında sorumlulukların artacağı bir dönem olabilir. Yeni projelerin yükü senin sırtına yüklenebilir. Günlük rutininde seni zorlayacak değişiklikler olabilir. Sabırlı olman ve aşırı egolu davranmaktan kaçınman senin için çok yararlı olacaktır. Sen de kendini göstermek için varını yoğunu ortaya koyacaksın.

Sene başında yaşadığın sağlık sorunları bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da yeni iş arkadaşları ile çalışmaya başlayabilirsin.

Yeni çalışma arkadaşların arasında sabrını zorlayanlar olabilir ancak aynı zamanda destek göreceğin iş arkadaşları da hayatına katılabilir. Çalışmıyorsan, günlük hayatında değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Örneğin evinde tadilat konularına girişmen mümkün. Sağlık konularında da kontrolleri aksatmamakta ve doktorun tavsiyelerine uymakta fayda var.

Psikolojik olarak arınacağınız bir dönemde olacaksınız. Yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Bu tutulma sizi yoran her şeyden kurtulmanız için sizleri destekliyor olacak. Detaylara takılmayı bırakacaksınız. Ayrıca yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 21 Haziran Güneş Tutulması yorumları

Balık burç yorumları: 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş Tutulması; sosyal hayat, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündemine getirecek. Hayatında kimse yoksa, uzun vadeli ilişki yaşayacağın kişiyle bu dönemde tanışabilirsin. Hobilerini, somut bir kariyer haline dönüştürmen ve onlardan gelir sağlaman da mümkün.

Aşk Balık burçlarının kapısını çalıyor. Eğer hayatında biri varsa, bu ilişki resmiyete dökülebilir ve evliliğe doğru uzanabilir. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli ancak duygusal bir döneme giriyoruz.

Eğer bir ilişkin varsa, tamam mı devam mı kararını bu dönemde alabilirsin. Daha kalıcı bir ilişkiye adım atabilir; nişan, evlilik gibi kararlar alabilirsiniz. Evliyseniz de partneriniz ile aranızdaki bağ giderek güçlenecek, daha sağlam hale gelecektir.

Mevcut ilişkimizde eşimiz ya da partnerimizle romantik anlar yaşayabilir, birlikte duygusal ve keyifli zamanlar geçirebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza romantik ve empatik biri girebilir ya da eski bir sevgili ile tekrar bir araya gelebiliriz.

Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsan, çok uygun bir dönemdesin. Kısa süre içinde hamilelik haberi alabilirsin. Hamilelik haberi gelebilir. Çocuğun varsa, onunla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir.

Çocuğun varsa, onlarla ilgili olumlu gelişmeler de yaşayabilirsin. Çok fazla risk almamak şartıyla, borsa ya da şans oyunlarında da kısmetin açılabilir. Tatiller ve keyif alacağın eğlenceli ortamlar bu dönemde seni bekliyor.

Düşük faizli taşıt kredisi kampanyaları: Kredi ödemesi hesaplama

İndigo Dergisi https://indigodergisi.com/2020/06/astroloji-21-haziran-2020-gunes-tutulmasi-burc-yorumlari/


Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,177BeğenenlerBeğen
1,082TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol

Popüler Listeler