escort kuşadası

27 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 4, 2021

Astroloji: 28 Haziran Mars Koç burcunda burç yorumları
Astroloji: 28 Haziran 2020 Mars Koç burcunda burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

mars koç burç yorumları

Astroloji: 28 Haziran Mars Koç burcunda burç yorumları

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Sizin burcunuzda seyahate başlayacak olan Mars, sizlere bolca başarı, enerji, özgüven getirerek ateşli doğasını tam olarak gösterecek. Her türlü konuda harekete geçmeye hazırız ve cesaretimiz çok yüksek. Kendimizi rahatlıkla ve özgüvenle ifade edebiliriz.

Bu dönemde kimse istediğimiz adımları atmaktan bizi alıkoyamaz. Ancak enerjimizi ve öfkemizi kontrol altına almamız gerekiyor. Yoksa, sonradan pişman olacağımız kararlar verebilir ya da sözler söyleyebiliriz.

Yılın ikinci yarısını, savaşçı ruhunu öne çıkararak ve engel tanımayarak geçireceksin. Hayatının her alanında yeni girişimler, yeni deneyimler seni bekliyor. Kendinizi göstereceğiniz ve sadece kendinize yönelik hareket etmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor.

Ancak Mars’ın retro hareket edeceği 11 Eylül – 15 Kasım tarih aralığında daha kontrollü olmanda ve adımlarını daha düşünerek atmanda büyük fayda var. Temmuz ayına adım attığınızda da ödemeleriniz, borçlarınız için enerjinizi harcayabilirsiniz. Ekonomik durumunuz sizler için öncelikli olacaktır.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu süreçte dinginliğinizi yeniden keşfedecek, ruhsal olarak rahatlayacak ve yaşanan sorunlardan çok daha güçlenmiş şekilde çıkacaksınız.

Ev hayatınızda uzun zamandan beri yapmak istediğiniz değişimleri gerçekleştirebilirsiniz. Sizi olumsuz etkileyen, moralinizi bozan olaylardan nihayet kurtulmaya başlıyorsunuz.

İç dünyamıza yöneleceğimiz, kendimizle yüzleşeceğimiz bir dönemde olabiliriz. Gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Kavgalı olduğumuz insanlar tekrar karşımıza çıkabilir. Sessiz duruşunuzu bozabilirsiniz. Eski hatalarımızı gözden geçirebilir, kendi içimizde çatışmalar yaşayabiliriz. İş ortamımızda gerginlikler oluşabilir.

Sakin ve rahat olmaya çalışın ve tüm güçlükleri, bu meselelerin çözümlerine yeni bir yaklaşım bulma fırsatı olarak görün. Çocuğunuza vakit ayırıp onun için keyifli bir yaz tatili planlayabilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızda yeni bir hobiye yer açabilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Maddi konularda endişeleriniz artabilir, kendinizi, ailenizi ve sevdiklerinizi maddi konularda güvence altına almak isteyebilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Kariyer hayatınızda yeni zorluklarla karşılaşsanız da endişe etmenize gerek yok. Şans sizden yana olacak. Bu durumu hazırlıklı olmak ve kişisel gelişiminiz için bir fırsat gibi düşünün.

Mantıklı düşünmeye çalışın, ayağı yere basan kararlar alın, rasyonel projelere yönelin. Hırsınıza yenik düşmemeye çalışın. Temmuz ayına başladığınızda iş hayatına odaklanacaksınız. Karamsarlığı bir kenara bırakıp işinize emek harcadığınızda oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerimizin ön plana çıktığı bir dönemdeyiz. Gelecekle ilgili yeni planlar yapabilir ya da yapmış olduğumuz planlarla ilgili harekete geçebiliriz. Yeni insanlarla tanışmamız ve yeni sosyal çevrelere girmemiz de mümkün.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: 28 Haziran’da Koç burcuna geçecek olan Mars, kariyer hayatını hareketlendirebilir. Mars yıl sonuna kadar bu konumda kalacak. Bunun işlerinizle ilgili olumlu ve olumsuz sonuçları olabilir.

Özellikle 11 Eylül ve 15 Kasım tarihlerine dikkaat zira Mars bu tarihlerde geri hareket edecek. İş konularında son derece dikkatli olmalı, üstleriniz ve otorite figürleri ile çatışma ve gerginliklerden uzak durmalısınız. Çalışmayanlar için ise genel olarak 11 Eylül’e kadar yeni çıkan iş fırsatlarını değerlendireceksiniz.

Hayat amaçlarımız ve kariyer alanlarında son derece hareketli bir dönemde olacaksınız. Bir süredir kariyerimizde yeni adımlar atmayı planlıyorsak ve bunun için gerekli cesareti bulamıyorsak, tam sırası! Üstlerimizle yüzleşebilir, isteklerimizi daha net ve özgüvenli ifade edebiliriz.

Yaşam enerjiniz ve hayattan aldığınız keyif artacak. Kendinize daha çok güvenebilir, duygusal beklentilerinizi daha iyi kavrayabilirsiniz.

Mutlu ve kendinize olan güveninizin arttığı bir dönemde olacaksınız. İşleriniz hayırlı bir şekilde ilerleyecektir. Hayatınızda yeni sayfalar açılabilir. Kendinizi geliştirmek, hedeflerinize doğru ilerlemek için ideal bir dönem olacak.

aslan burcu

Aslan burcu yorumları

Aslan burç yorumları: Zihinsel ve duygusal bir karmaşa hissedebilir, bilinç altında endişe ve huzursuzluk yaşayabilirsin. Bu süreci hatalarınla, zayıf yönlerinle ve güvensizliklerinle yüzleşme aracı olarak kullanmalı ve bir sonraki dönem için hazırlanmalısın.

Yüksek öğrenim, yurt dışı, inançlar konularında harekete geçeceğimiz bir dönem olacak. Kendi fikirlerimizi dile getirmekte başarılı olabilir, inandığımız şeyler için savaşmak isteyebiliriz.

Akademik konularda yeteneklerimizi gösterebilir, herhangi bir sınav söz konusu ise çok başarılı olabiliriz. Yurt dışı ya da eğitimle ilgili konularda önümüze yeni fırsatlar çıkabilir.

Geçmişin hesabını yapabilir, korkularından arınmak, zihinsel bir temizlik yapmak için çaba gösterebilirsin. Psikoloji, kişisel gelişim konularına yönelebilirsiniz.

Bazı Aslan burçları şehir veya ülke değiştirmek için harekete geçebilir. Yeni hayat düzeninin koşullarını hayata geçirmek için 2021 Ocak’a kadar iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da çaba sarf etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz.

başak burcu

Başak burç yorumları

Başak burç yorumları: Bazı kişiler hayatından çıkarken, yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsin. Hayat amaçlarını tekrar değerlendirmen ve yeni gelecek planları yapmaya başlaman da mümkün.

Uzun zamandır planladığın ancak somut bir hale getiremediğin bir projeyi bu süreçte hayata geçirebilirsin. Kazançlarda artış yaşanabilir. Sonbahar aylarında Mars’ın retro yapacağı dönemde riskli işlerden uzak durmanızda fayda var.

Ortak kaynaklarımız, ortaklıklardan elde edilen gelirler, miras, sigorta, vergi gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz.

Bu süreçte yeni yatırımlar yapmak, borç ya da kredi almak gibi konularda eskiye nazaran çok daha cesaretli olabiliriz. Yıl sonuna kadar ödemelerinizi veya borçlarınızı kapatabilirsiniz. Birinden maddi destek alma konusunda da önünüz açık olabilir.

Aynı şekilde cinsellikle ilgili konularda da daha girişken olmamız mümkün. Lidibodumuz artabilir. Travmalarımızla yüzleşip bu konuda da bir şeyler yapmaya karar verebiliriz.

terazi burcu

Terazi burcu yorumları

Terazi burç yorumları: 28 Haziran’da savaş ve mücadele gezegeni Mars, Koç burcuna geçiyor. Bu süreçte mevcut ilişkilerindeki sorunlar su yüzüne çıkabilir. Partnerin ya da ortaklarından beklenmedik çıkışlar görebilir, sen de aynı şekilde karşılık verebilirsin.

Bu süreçte daha uyumlu ve sakin olmaya çalışmalı, bu dönemi ilişkilerindeki mevcut sorunları çözmek için kullanmaya çalışmalısın. Mars 11 Eylül – 15 Kasım arasında retro hareketine başlayacağı dönemde ilişkiler ve evlilik gibi konular seni zorlayabilir.

Uzun vadeli ilişkilerimiz ve ortaklıklarımız ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Partnerimizle aramızda bir rekabet ortamı oluşabilir ve bu yüzden gerginlik yaşanabilir.

Karşımızdaki kişilerin fazla özgüvenli olduklarını ya da fazla abartılı davrandıklarını düşünebilir, bu nedenle biz de onlara karşı öfkeli tepkiler gösterebiliriz.

Enerjimizi kavga etmek yerine, partnerimizle birlikte katılabileceğimiz fiziksel aktivitelere harcamamız gerginliğimizi atmamızı sağlayabilir. Nitekim yıl sonuna kadar ilişkindeki pürüzleri çözmek için çaba harcayabilir ve nihayetinde evlilik kararı alabilirsin.

Hayatımızda biri yoksa, aniden hayatımıza yeni biri girebilir. Fakat ilişki kararını aceleyle vermemekte ve temkinli olmakta fayda var.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumları

Akrep burç yorumları: Yıl sonuna kadar her zamankinden daha fazla çalışmamız gerekebilir, eğer çalışıyorsak iş arkadaşlarımızla sorun yaşayabiliriz. Çalışmıyorsak, günlük yaşamımızda sorunlar yaşayabilir, çevremizdeki insanlarla çatışmalara girebiliriz.

Yaz tatili sırasında tanıştığın biriyle aranda ciddi bir ilişki başlayabilir. Eğer eğitim hayatın devam ediyorsa, mezuniyet söz konusu olabilir. İşle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsin. Uzun süredir devam eden hukuki bir süreç sonuçlanabilir.

Fikirlerin ile takdir edilebilir, önemli kişilerin dikkatini çekebilirsin. Eğer eğitimine devam ediyorsan bu sene senin için bir başarı yılı olabilir. Yeni bir eğitim için yurt dışına çıkabilirsin. Yurt dışı ile ilgili bir iş söz konusu olabilir. Uzakta yaşama isteğin artabilir.

Yeni yıla kadar çalışma hayatınızda çok emek vermeniz gereken bir süreçte olacaksınız. Daha çok kariyer hayatınıza odaklanacaksınız. Unutmayın ki ne kadar emek harcarsanız, meyvelerini alacaksınız. Bu 6 aylık süreçte yakın çevrenizdekilerle tartışmaktan kaçınmalı, iş arkadaşlarınızın kalbini kırmamaya özen göstermelisiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu yorumları

Yay burç yorumları: Hayattan daha fazla keyif almaya başlayabiliriz. Yeni hobiler edinebiliriz. Aşk hayatımız hareketlenebilir. Yeni insanlarla tanışabiliriz. İlişkimiz varsa partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem de geçirebiliriz.

Sosyal hayatımız, aşk ilişkilerimiz, hobilerimiz ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde hayat enerjimiz ve sosyal hayatımız daha da canlanabilir.

Bu dönemde yeni bir krediye başvurman, miras, vergi, sigorta gibi konularda hareketlenmeler olabilir. Ancak yine de güvenliği tehlikeye atacak miktarda borç vermemeli, temkinli davranmalısın. Ayrıca uzun süredir devam eden bir alacak-verecek meselesi sona erebilir ve seni biraz rahatlatabilir.

İş hayatınızla ilgili uzun süredir harcadığınız eforun artık meyve vermeye başladığını fark edeceksiniz. Yeni ve sağlam yatırımlar yapabilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin de gelirleri artabilir. Unutmayın ki paranızı kontrol altında tuttukça size daha fazlası gelecektir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burç yorumları

Oğlak burç yorumları: 28 Haziran’da Koç burcuna geçecek ve seneyi burada tamamlayacak olan savaş ve mücadele gezegeni Mars, aile ve kariyerle ilgili konularda da değişimlere ve gelgitlere işaret ediyor.

Evde ve iş hayatında değişiklikler ve hareketlenmeler olabilir. Taşınma, tadilat ya da iş değiştirme gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Aile bireyleri, üstlerin ya da otorite figürleriyle çatışmalar yaşayabilirsin. Özellikle Mars’ın retro konumda olacağı 11 Eylül – 15 Kasım arasındaki dönemde oto kontrolünü koruman çok önemli. Çözüm odaklı hareket etmenizde fayda var.

Ev ve aile konularına odaklanacağımız bir sürece giriyoruz. Ebeveynlerimiz ile anlaşmazlıklar olabilir, huzursuzluklar ve tartışmalar bu döneme damgasını vurabilir.

Evde bir rekabet ortamı oluşabilir, aile bireyleri ile aramızda güç savaşları yaşanabilir. İlk defe tek başımıza bir eve çıkmak için adım atabiliriz. Ya da ailemizin gayrimenkul alım satımları ön plana çıkabilir. Aniden taşınma kararı alabiliriz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu yorumları

Kova burç yorumları: Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve komşularımız ile hareketli bir döneme giriyoruz. İletişim trafiğimiz daha da artabilir.

Çok sayıda yolculuk planlayabilir, bir anda birçok yeni projeye el atmak isteyebiliriz. Konuşma tarzımız biraz sert ve fazla direkt olabilir. Bu yüzden yanlış anlaşılabiliriz.

Eleştiriler canımızı sıkabilir, bu yüzden etrafımızdaki insanları elimizde olmadan kırabiliriz. Sene başında yaşadığın sağlık sorunları bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla tartışma ve kavgadan kaçınmalısınız.

Bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da yeni iş arkadaşları ile çalışmaya başlayabilirsin. Dışa dönük olacağımız bu süreçte iletişim kurma becerilerimiz sayesinde yeni kişilerle tanışabiliriz. İnsan iletişimine dayalı bir işte çalışıyorsanız bu durum sizlere yeni fırsatlar sunabilir. Eğitim hayatınızdaki hırsınız sizi zirveye çıkartabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burç yorumları

Balık burç yorumları: Maddi konularla ilgili mücadele vermek zorunda kalacağımız bir süreçten geçebiliriz. Ancak sizler çaba harcadıkça, emek verdikçe karşılığını alacaksınız.

Maddi konularda kendimizi güvende hissetmek için çabalayabiliriz. Ancak aynı zamanda harcamalarımız da ani bir şekilde artabilir.

Kazanmak için çaba sarf etmeniz gereken bir süreçte olabilirsiniz. Para kazanmak için yeni yollar bulmaya çalışabilir, belki de yaratıcı yönümüzü kullanabilir, hobilerimizi gelir kaynaklarına dönüştürebiliriz.

Hayatında kimse yoksa, uzun vadeli ilişki yaşayacağın kişiyle bu dönemde tanışabilirsin. Hamilelik haberi gelebilir. Çocuğun varsa, onunla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer bir ilişkin varsa, tamam mı devam mı kararını bu dönemde alabilirsin.

Hangi banka ne kadar temel ihtiyaç kredisi veriyor?

İndigo Dergisi https://indigodergisi.com/2020/06/astroloji-28-haziran-mars-koc-burc-yorumlari/


Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,177BeğenenlerBeğen
1,082TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol

Popüler Listeler