Ana SayfaYaşamAstrolojiAstroloji: 6 – 12...

Astroloji: 6 – 12 Temmuz 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

6 12 temmuz burç yorumları

Astroloji: 6 – 12 Temmuz 2020 haftalık burç yorumları

6 Temmuz, 7 Temmuz, 8 Temmuz, 9 Temmuz, 10 Temmuz, 11 Temmuz ve 12 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

koç burcu

Koç burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta ay tutulması etkisiyle kariyer ve iş hayatınız etkilenecek. Bu dönemde, işle ilgili büyük değişiklikler olabilir. Ev ve aile ortamınızda gerginlikler yaşanabilir. Öfke yerine mantığınızı dinlemelisiniz.

Kariyer yolunu değiştirmeye karar verebilir, yeni bir işe geçebilirsin. Bulunduğun yerde pozisyonun değişebilir. Özellikle iş hayatınızda önemsediğiniz konularda, projelerde yara alabilirsiniz.

Bu dönemde kimse istediğimiz adımları atmaktan bizi alıkoyamaz. Ancak enerjimizi ve öfkemizi kontrol altına almamız gerekiyor. Yoksa, sonradan pişman olacağımız kararlar verebilir ya da sözler söyleyebiliriz.

boğa burcu

Boğa burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta yurt dışı, hukuki süreçler, yüksek öğrenim konularını daha da ön plana çıkarabilir. Kendini görüşlerin ve inançların yüzünden yakın çevren ile çatışabileceğin bir süreçte bulacaksın.

Yakın çevrenize, kardeşlerinize ve kuzenlerinize karşı sert ve soğuk davranmayın. Çevrenizdeki insanlara karşı biraz daha sempatik ve sevgi dolu yaklaşmaya çalışın. Kuzenleriniz, komşularınız varsa kardeşlerinize karşı küslük, kırgınlık durumları oluşabilir.

Hukuksal, eğitim, iletişim, akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma, bitiş yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili sorunların bitişi anlamına da gelmektedir.

İç dünyamıza yöneleceğimiz, kendimizle yüzleşeceğimiz bir dönemde olabiliriz. Gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Kavgalı olduğumuz insanlar tekrar karşımıza çıkabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta İkizler burçları ortak kaynaklar, eşinin ya da partnerinin parası, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda sıkıntı yaşayabilir.

Eşin ya da ortağının gelirinde ani değişiklikler meydana gelebilir. Vergi borçları, sigorta primleri, kredi borçları ya da eski borçlar kendini baskı altında hissetmene neden olabilir.

Finansal kaynaklar, krediler, ödemeler gibi konuları hayatınızda çok daha görünür bir hale getirecektir. Kredi almak için uğraşabilir, fon alım ve satım işleri ile ilgilenebilir, banka ile ilgili bir takım konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Maddi konularda endişeleriniz artabilir, kendinizi, ailenizi ve sevdiklerinizi maddi konularda güvence altına almak isteyebilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: İlişkilerle ilgili sınanma süreci devam ediyor. İlişkilerin ya da ortaklıkların ani bir şekilde sonlanabilir. Sürüncemede kalmış bir hukuki sürecin sonuna gelebilir, açık düşmanlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

13 Temmuz’a kadar Merkür retro hareketine devam ettiği için bu zaman diliminde dikkatli olman gerekiyor. Sonradan pişman olacağın sözler sarf etmemeli, düşünerek konuşmalı, duygularının mantığını geri planda bırakmasına izin vermemelisin.

Güneş’in sizin burcunuzdaki seyahati ile yaşam enerjin ve hayattan aldığın keyif artıyor. Kendine daha çok güvenebilir, duygusal beklentilerini daha iyi kavrayabilirsin. 22 Temmuz’a kadar devam edecek bu bir aylık süreçte kendini huzurlu, keyifli ve güvende hissedeceksin.

Hayat amaçlarımız ve kariyer alanlarında son derece hareketli bir dönemde olacaksınız. Bir süredir kariyerimizde yeni adımlar atmayı planlıyorsak ve bunun için gerekli cesareti bulamıyorsak, tam sırası! Üstlerimizle yüzleşebilir, isteklerimizi daha net ve özgüvenli ifade edebiliriz.

aslan burcu

Aslan burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta günlük rutinler, sağlık ve iş yaşamı konularında dikkatli olmanızda fayda var. Hem günlük hem de iş hayatında ortaya çıkacak zorlu ve yıpratıcı koşullar sağlığını zorlayabilir.

Öte yandan işinizi, çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir iş veya projenin bitişi veya sonlanması anlamına da gelebilir. Başarılı olmak için kendini ruhsal ve fiziksel olarak aşırı yormaktan kaçınmalısın. Bir tatil, uzaklaşma size çok iyi gelebilir.

Sağlığınıza biraz dikkat! Özellikle dişler, kemikler ve cilt sorunları meydana gelebilir. Özellikle böcek sokmalarına karşı tedbirli olun.

Geçmişin hesabını yapabilir, korkularından arınmak, zihinsel bir temizlik yapmak için çaba gösterebilirsin. Psikoloji, kişisel gelişim konularına yönelebilirsiniz.

Bazı Aslan burçları şehir veya ülke değiştirmek için harekete geçebilir. Yeni hayat düzeninin koşullarını hayata geçirmek için 2021 Ocak’a kadar iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da çaba sarf etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu 6 – 12 Temmuz haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta aşk ve sosyal yaşamında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir, ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin. Sana yeni şeyler katacak kişilerle tanışabilir, sosyal çevreni genişletebilirsin.

Hayatınızda biri yok ise aşk kapınızı aralık bırakmanızda fayda var. Bu tutulma zamanı eğer hayatınızda biri var ise flört olarak onunla ilişkinizi ciddi bir boyuta sevgili olma yoluna taşıyıp taşımayacağınıza karar verebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz.

13 Temmuz’a kadar Merkür retro devam ettiği için bazı dostlarınızla aranız açılabilir. Kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin ve kimsenin de özel hayatına karışmayın, müdahale etmeyin.

Bazı kişiler hayatından çıkarken, yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsin. Hayat amaçlarını tekrar değerlendirmen ve yeni gelecek planları yapmaya başlaman da mümkün.

Yıl sonuna kadar ödemelerinizi veya borçlarınızı kapatabilirsiniz. Birinden maddi destek alma konusunda da önünüz açık olabilir. Aynı şekilde cinsellikle ilgili konularda da daha girişken olmamız mümkün.

terazi burcu

Terazi burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta aile ve iş konularıyla ilgili temaslar devam ediyor olacak. Aile içi sorunlar ve finansal durumlar kariyer hayatını da olumsuz etkileyebilir. Temkinli olmaya çalışmalı ancak aile bireylerine karşı kırıcı davranmaktan kaçınmalısın.

Evinizi güzelleştirmek, evinize yeni tekstil ürünleri almak, evinizi boyatmak, yeni dekorlar almak, ev almak, satmak veya kiralamak için de harika bir dönem olabilir. Ama Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmayın ve atacağınız imzalarda dikkatli olun.

Ev, yuva, aile, yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir. Bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Aile içinde olası bir konu artık çözüme kavuşabilir.

Karşımızdaki kişilerin fazla özgüvenli olduklarını ya da fazla abartılı davrandıklarını düşünebilir, bu nedenle biz de onlara karşı öfkeli tepkiler gösterebiliriz.

Enerjimizi kavga etmek yerine, partnerimizle birlikte katılabileceğimiz fiziksel aktivitelere harcamamız gerginliğimizi atmamızı sağlayabilir. Nitekim yıl sonuna kadar ilişkindeki pürüzleri çözmek için çaba harcayabilir ve nihayetinde evlilik kararı alabilirsin.

Hayatımızda biri yoksa, aniden hayatımıza yeni biri girebilir. Fakat ilişki kararını aceleyle vermemekte ve temkinli olmakta fayda var.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 6 – 12 Temmuz haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Kardeşler ve yakın çevre ile olan iletişiminde gerginlik yaşaman da mümkün. Daha esnek ve anlayışlı olmaya çalışmalı, iletişim kurarken daha hoşgörülü olmalısın.

Önceki dönemde başladığın kendini geliştirme çabalarını devam ettirebilir, yeni eğitimler almaya karar verebilirsin. Çok sayıda kısa ve uzun yolculuk yapman gerekebilir.

Ancak 13 Temmuz tarihine kadar Merkür retro devam ettiği için kafa karışıklığı ve konsantrasyon kaybı yaşaman mümkün. Özellikle sosyal medyada sarf ettiğin kelimeler ve fikirlerini dile getirme tarzın sorun yaşamana neden olabilir.

Önemli iş anlaşmaları, sözleşmeleri imzalamak için de mutlaka 13 Temmuz tarihinden sonraki bir zamanı beklemenizde fayda var.

Yıl sonuna kadar her zamankinden daha fazla çalışmamız gerekebilir, eğer çalışıyorsak iş arkadaşlarımızla sorun yaşayabiliriz. Çalışmıyorsak, günlük yaşamımızda sorunlar yaşayabilir, çevremizdeki insanlarla çatışmalara girebiliriz.

Fikirlerin ile takdir edilebilir, önemli kişilerin dikkatini çekebilirsin. Eğer eğitimine devam ediyorsan bu sene senin için bir başarı yılı olabilir. Yeni bir eğitim için yurt dışına çıkabilirsin. Yurt dışı ile ilgili bir iş söz konusu olabilir. Uzakta yaşama isteğin artabilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta finansal alandaki endişeler ön planda olabilir. Bu süreçte gelir ve gider dengenizi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda maddi konularda daha fazla sorumluluk yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.

Ancak, bütün sene boyunca Oğlak burcunda yani para evinde kalacak olan Jüpiter, sana temkinli olmakla beraber çok da endişelenmemeni söylüyor.

Har vurup harman savurmaktan kaçınmalısın. Yine de bu sene finansal konularda genel olarak şansının açık olduğunu da bilmelisin. Tabii yukarıda belirttiğimiz gezegen gerilemelerini dikkate alman da çok önemli.

Hayattan daha fazla keyif almaya başlayabiliriz. Yeni hobiler edinebiliriz. Aşk hayatımız hareketlenebilir. Yeni insanlarla tanışabiliriz. İlişkimiz varsa partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem de geçirebiliriz.

İş hayatınızla ilgili uzun süredir harcadığınız eforun artık meyve vermeye başladığını fark edeceksiniz. Yeni ve sağlam yatırımlar yapabilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin de gelirleri artabilir. Unutmayın ki paranızı kontrol altında tuttukça size daha fazlası gelecektir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 6 – 12 Temmuz haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: 5 Temmuz’da sizin burcunuzda halkalı bir ay tutulması gerçekleşti. Bu hayatınızda bazı sonlanmalar, bitişler yaşamanıza neden olabilir. Yaşamınızda sorun teşkil eden konularla ilgili de olabilir. Bu tutulma aslında sizler için bir nevi tamamlanma süreci gibi olacak. Endişe etmeyin.

Hafta başı kendinizi huzursuz, gergin, agresif hissedebilirsiniz. Evinizde sakarlıklara dikkat edin. Elinizdeki mevcut işleri bitirip yeni işlere başlama zamanı sizler için tam olarak. Aile içi gerginlikler yaşanabilir. Geçmişte yaşanan bir takım olaylar tekrar gündeme gelerek canınızı sıkabilir.

Satürn’ün sizin burcunuza geçişiyle birlikte artık hayatınızda tamamlanmamış, yarım kalmış konuları tamamlayabilirsiniz. Geçmişte bırakmak istediğiniz yükleri de artık birer birer sırtınızdan atabilirsiniz.

Yıl sonuna kadar evde ve iş hayatında değişiklikler ve hareketlenmeler olabilir. Taşınma, tadilat ya da iş değiştirme gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Evde bir rekabet ortamı oluşabilir, aile bireyleri ile aramızda güç savaşları yaşanabilir. İlk defe tek başımıza bir eve çıkmak için adım atabiliriz. Ya da ailemizin gayrimenkul alım satımları ön plana çıkabilir. Aniden taşınma kararı alabiliriz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 6 – 12 Temmuz haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bilinç altı, kontrol dışı gelişebilecek bazı koşullar gündeminizde olacak. İç dünyanda yaşadığın karmaşa yüzünden hem fiziksel hem de ruhsal olarak sağlık sorunları yaşayabilirsin. Sorunlara karşı daha sabırlı ve dirayetli bir tutum sergilemenizde fayda var.

Negatif düşünceleri kafandan uzaklaştırmaya çalışmalı, bedenini ve zihnini dinlendirmeye çalışmalısın. Bu süreçte ruhsal ve meditatif çalışmalar yapmak iyi gelebilir.

Yıl sonuna kadar bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da yeni iş arkadaşları ile çalışmaya başlayabilirsin. Dışa dönük olacağımız bu süreçte iletişim kurma becerilerimiz sayesinde yeni kişilerle tanışabiliriz.

İnsan iletişimine dayalı bir işte çalışıyorsanız bu durum sizlere yeni fırsatlar sunabilir. Eğitim hayatınızdaki hırsınız sizi zirveye çıkartabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 6 – 12 Temmuz haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta arkadaşlık ilişkileri ve sosyal çevre alanlarında dikkatli olmalısınız. Hayatınıza yeni bir arkadaş, dost katabilir, size destek olacak kişilerle tanışmanıza neden olabilir.

Yıl sonuna kadar maddi konularla ilgili mücadele vermek zorunda kalacağımız bir süreçten geçebiliriz. Ancak sizler çaba harcadıkça, emek verdikçe karşılığını alacaksınız. Kazanmak için çaba sarf etmeniz gerektiğini unutmayın.

Hayatında kimse yoksa, uzun vadeli ilişki yaşayacağın kişiyle bu dönemde tanışabilirsin. Hamilelik haberi gelebilir. Çocuğun varsa, onunla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer bir ilişkin varsa, tamam mı devam mı kararını bu dönemde alabilirsin.

Bazı arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir, onlara destek ve yardımda bulunmanız gerekebilir.

Hangi banka ne kadar temel ihtiyaç kredisi veriyor?

İndigo Dergisi https://indigodergisi.com/2020/07/astroloji-6-12-temmuz-2020-haftalik-burc-yorumlari/

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

En iyi 30 Facebook sayfası

Sosyal medyanın en çok kullanılan mecralarından biri olan Facebook hayatımıza girdi...

Türkiye’de Balayına Gidilecek En İyi 10 Yer

Unutulmaz bir balayı geçirmek her yeni evli çiftin hayalidir. Genellikle...

Andrei Tarkovsky seçimiyle izlemeniz gereken 10 film

Rus sinemasının dünyaya açılan yüzü Andrey Tarkovski, filmleriyle kendinden sonraki birçok yönetmeni...

Türkiye siyasal hayatında kapatılan Kürt partileri

Halkların Demokratik Partisi (HDP) eş başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanlarının tutuklanmasıyla...

Tartışı-Yorum

Enflasyon nedire birde böyle bakmak! (Tolga Yumrukaya)

Yazı/ Tolga Yumrukaya  Tolga Yumrukaya'nın kaleminden ekonomi-enflasyon nasıl yazısı.‘Sefagiller ile Cefagiller’Eşit topraklara ve eşit işgücüne sahip birbirinden bağımsız iki ayrı ada da yaşayan iki toplum düşünelim. Sefagiller ve Cefagiller.Her ikisi...

Ankara’da Gayrimenkulün Son Durumu

Ankara, bilindiği üzere memur kenti olarak da bilinmektedir. Fakat son yıllarda oluşan konut projeleri ve Büyükşehir Belediyesi’nin çıkarmış olduğu sosyal projeler ile   arsaların yüksek  noktada fiyatlanması aslında hiçte öyle...

Kerbelâ’ya Giderken İmam Hasan

Hz Ali, Harici İbni Mülcem tarafından şehit edildiğinde, ikinci İmam Hasan otuz yedi yaşındaydı. Al Müctaba (seçkin, seçilmiş) sıfatın erişmişti ve Ehlibeyt’in başına geçmişti.İmam Hasan, babası Hz. Ali’nin defin işlemlerini yaptıktan sonra,  bütün halkı topladı. Ramazan ayının 21....