8.5 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 9, 2020

Suriyeli ressam Abdullah el Ömer’den ‘dünya liderleri mülteci olursa’

Suriyeli ressam Abdullah El Ömer, 7 yıldır iç savaşın devam ettiği ve milyonlarca Suriyelinin mülteci konumuna dönüştüğü Ortadoğu’da durulmayan suları sanatıyla eleştiriyor.Suriyelilerin düştüğü durumu...

Bunlara bakmalısınız

Aman doktor, Canım doktor: August Bier

Bilim kurgu filmlerin favori tiplemesi hafif(!) kaçık bilim insanları en sevdiğim klişe karakterlerdendir. Mary Shelley’le aynı kumaştan mı dokunduk bilemeyeceğim ama bilim insanları ve...

Felsefe tarihinde ‘erkekliğin’ gölgesinde kalmış 19 kadın filozof

Kadınlar tarih boyunca birçok alanda olduğu gibi felsefe alanında da gölgede bırakılmış ve yaptıkları çalışmalar yok sayılmıştır. Bazı dönemlerde ise bir biçimde bilim ya da...

20 şiiriyle Ülkü Tamer

1937 senesinde Antep’te dünyaya gelen Ülkü Tamer, 1 Nisan 2018’de yaşamını devam ettirdiği Muğla’nın Bodrum ilçesinde hayatını kaybetti.İkinci Yeni şiir akımının önde gelen temsilcilerinden...

Mutlaka izlemeniz gereken En iyi 18 Uzay Filmi

Yine bir sinema listesiyle karşınızdayız. Yaşadığımız evrenin büyüklüğünü düşünüp hayretler içinde kalmayan insan neredeyse yok.Bu listede de yüzünü evrene dönen sinema yapıtlarından en...

Erkeğin dünyasında zincirlerini kırmış 20 kadına adanmış 20 film

Tarihte bazı kadınlar toplum yapısına sirayet etmiş cinsiyet algısını öyle zorladılar ki, bugün onlar sayesinde bir nebzede olsa daha eşit bir dünya oluştu. Bu...

Özdemir Asaf’ın enleri, ilkleri bilinmeyenleri!

Özdemir Asaf şiirleri, hayatı ve hikayeleriyle şiirimizin en nadide şairlerinden biridir. Cumhuriyet Dönemi Edebiyatının en önemli isimlerinden Özdemir Asaf'ın şiirleri dışında başına gelmiş bilinmeyen...

Astroloji: Kaderimizi değiştiren Ay döngüsü burç yorumları

Astroloji: 9 yılda bir gelen ay döngüsü sürecindeyiz! Kaderimiz değişiyor! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

Astroloji: Kaderimizi değiştiren Ay döngüsü burç yorumları

Astroloji: Kaderimizi değiştiren Ay döngüsü burç yorumları…

Astrolojide Ay Düğümleri bizim kadersel döngülerimizi gösteriyor ve 05 Mayıs 2020 itibariyle burç değiştiriyor. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı bu değişim sonrası Ay Düğümleri’nin 1,5 yıl boyunca aynı burçta ilerleyişine devam edeceğini belirtiyor ve bu kadersel ilerleyişinin önemine vurgu yaparak Astrolojide iki ay düğümü olduğunu ve bunların aynı bir yol gibi olduğunu belirtiyor.

Gelin hep birlikte bu yolun başlangıcını ve tamamlanışını keşfedelim, yola çıkmadan ne gibi hazırlıklarla kaderimizi yönlendirmeliyiz birlikte öğrenelim.

Yola çıkmak için çantanızı doldurursunuz. Yemeğiniz, suyunuz ile yola koyulursunuz. Bu noktanın adına Güney Ay Düğümü deriz. Güney Düğüm sizin yeteneklerinizdir. Yaşam yolculuğunuzda yapabileceklerinizdir. Tanıdık, aşina olduğunuz sokaklardır, mahallenizin insanlarıdır. Yaşam bir deneyim alanıdır ve bir yolculuktur. Yolu yürümeniz gerekir ve yolun sonunda ne olduğunu bilmezsiniz.

Gideceğiniz yön bellidir ama orada kimler var, nasıl bir ortam var, insanlar ne yer ne içer nasıl yaşar, kültürü nedir bilmezsiniz. Bir de yabancısınızdır, tıpkı bir turist gibi. Çekinirsiniz, anlamayacağınızı düşünürsünüz. Dışlanacağınızdan korkabilirsiniz. Ama yeni deneyim alanları ve yeni maceralar için oraya gitmeniz gereklidir. İşte gitmemiz gereken yönü Kuzey Ay Düğümümüz gösterir.

Ay Döngüsü 9 yılda bir geliyor, kaderimizi etkiliyor!

Bu dönem yaşayacaklarınız aslında bir tekrar içinde ortaya çıkar. 9 yıl, 18 yıl, 27 yıl, 36 yıl gibi düşünebilirsiniz.

2020 yılındaki bu değişim 9 yıl ve 18 yıl evvel de hayatlarınızda gerçekleşti. Düşünmenizi istediğim 2002-2003 ve 2011-2012 yıllarında başınıza neler geldiği, hangi maceraların içinde olduğunuzu sorgulamanız.

Yine aynı yıllardaki yaşadığınız gibi kadersel etkilerle karşılaşacaksınız fakat bu sefer 9 ya da 18 yıllık tecrübe ile deneyimleyeceksiniz.

Kadersel etkiden kastımız nedir peki?

Şöyle ki, tahmin etmediğiniz belli olaylar gerçekleşir hayatınızda. Örneğin yanlış bir kargo teslim alırsınız ve içinden bir bebek patiği çıkar. Bu da neyin nesi dersiniz fakat bir hafta sonra hamile olduğunuzu öğrenirsiniz.

Yine bu şekilde kadersel yıkımlar, hiç tahmin etmediğiniz alanlardan gelen zorluklarla mücadele içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Bazen de yepyeni bir deneyim alanı çıkar önünüze, hem yapmaya zorlanırsınız hem de yaptıkça zevk alırsınız.

Gelin hep birlikte Yükselen Burcunuza göre Ay Düğümleri aksınızı inceleyelim ve bu dönem neler yaşayacağımızı bilelim…

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı

Astroloji: Ay Döngüsü burçları nasıl etkileyecek?

NOT: Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız yazının en altındaki tablodan kolayca öğrenebilirsiniz.

koç burcu

Yükselen Koç burç yorumları

Koç burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı iletişimdir. 1,5 yıl boyunca bilgiyi edinme, kavrama, öğrenme ve bilgiyi işleme, aktarma, derinleşme, araştırma yönünde deneyimler yaşayacaksınız. Kuzey düğüm 3. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 9. Evinizde ilerleyecek.

Konuşmak, iletişim ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda kadersel deneyimler yaşamanız mümkün. Belki bir kitap yazabilir, kısa seyahatlere çıkabilir, bilgiyi sentezleyebilir ve farklı olan konuları bir araya getirmeyi deneyimleyebilirsiniz. Sözleriniz ve ağzınızdan çıkan kelimeler kaderinizi yönlendirebilir.

boğa burcu

Yükselen Boğa burç yorumları

Boğa burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı kazançlardır. 1,5 yıl boyunca gelir ve giderlerinizi dengeleyecek deneyimler yaşayabilirsiniz.

Sahip olduklarınız ve ortak kazanım alanlarınız arasında kadersel deneyimler yaşamanız olasıdır.

Kuzey düğüm 2. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 8. Evinizde ilerleyecek

Bu dönem kazançlarınıza ve altın bileziklerinize yöneleceksiniz. Sizi güvende tutan her ne varsa bu güvenceler üzerinde kadersel deneyimler yaşamanız olası.

Yeni kazanç kapıları karşınıza çıkabilir fakat var olan kazançlarınızı bırakmayı deneyimleyebilirsiniz.

ikizler burcu

Yükselen İkizler burç yorumları

İkizler burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı ilişkilerdir. 1,5 yıl boyunca ilişkilerinizle ilgili deneyimler yaşayabilirsiniz. Kimlik bilinciniz ile paylaşım alanlarınız arasında değişimler oluşabilir.

Öncelikleriniz ve karşı tarafa teslim ettikleriniz arasında dengeler kurmak için sınanacaksınız. Kuzey düğüm 1. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 7. Evinizde ilerleyecek.

Uçak anonsu bu dönem sizin için yapılıyor. Maskeyi önce kendinize, sonra çocuğunuza takayı unutmayın. Öncelikleriniz bu dönem ön planda olmalı.

Sizi aksiyona geçirecek eylemleri düşünmeli ve hareketlerinizi kendinizi var etme üzerine kurgulamalısınız.

Kimseden destek beklemeden kendi özgüveninizi ve disiplininizi oluşturarak ilerlemeyi başarmalısınız.

yengeç burcu

Yükselen Yengeç burç yorumları

Yengeç burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı teslimiyettir. 1,5 yıl boyunca üzerinize aldığınız sorumluluklarınız ile hayatınızı teslim edebildiğiniz alanlarınız arasındaki dengeleri oturtmak konusunda sınanacaksınız.

Kimlere destek ve yardımda bulunduğunuz ya da kimlerin size yardımda bulunduğu önem kazanacak.

Kuzey düğüm 12. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 6. Evinizde ilerleyecek.

Kendinizi teslim etmeniz gereken alanları keşfetmelisiniz. Uzaklaşmayı, kulağınızın üstüne yatmayı, yokmuş gibi varsaymayı bu dönemde öğrenmelisiniz.

Biraz arkanıza yaslanıp geriden yaşamınızı ve olayları seyretmeyi deneyimlemelisiniz. Bu dönem düşmanlarınız, arkadan dönen işler, aldanmalar yaşamanız olası.

aslan burcu

Yükselen Aslan burç yorumları

Aslan burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı Yaratıcılık’ tır. 1,5 yıl boyunca yaratıcılık, keyif, eğlence, sosyal alanlarınız, liseye kadar olan eğitim hayatınız, çocuklarınız ve aşk yaşamınızla ilgili kadersel deneyimler yaşayacaksınız.

Kuzey düğüm 11. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 5. Evinizde ilerleyecek

Toplumsal konularla ilgilenecek, sosyal çevrenizde yeni gruplar ve organizasyonların içinde deneyimler yaşayacaksınız.

Yeni olanın içinde olmayı denemelisiniz. Yeni arkadaşlıklara açık olmalısınız, giden gider, yenilenmek için yeni olana açık olalım.

başak burcu
Yükselen Başak burç yorumları

Başak burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı Ev/İş aksıdır. 1,5 yıl boyunca aile, yuva ve temel kökler alanlarında deneyimler yaşayacaksınız.

Kendi temelleriniz üzerine inşa edeceğiniz statünüzü ve kariyer yaşamınızı etkileyecek zamanlara hazırlanın. Kuzey Düğüm 10. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 4. Evinizde ilerleyecek.

İş, kariyer, mevki ve statü alanlarınızda yeni deneyimler yaşayacaksınız.

Kariyer yaşamınız değişebilir. Evlilik ve resmi ortaklıklar içerisine girebilirsiniz. Ya da bu konularda sınavlar verebilirsiniz.

terazi burcu

Yükselen Terazi burç yorumları

Terazi burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı iletişimdir. 1,5 yıl boyunca bilgiyi edinme, kavrama, öğrenme ve bilgiyi işleme, aktarma, derinleşme, araştırma yönünde deneyimler yaşayacaksınız.

Kuzey düğüm 9. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 3. Evinizde ilerleyecek

Keyif aldığınız alanlarda ustalaşmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde sertifikalar almak, eğitim kurumlarına gitmek, eğitiminizi tamamlamak, hayatınızı keşfetmek ve yeni deneyim alanları edinmek sizin için iyi olacak.

Yapabileceğimiz kadar seyahat etmek ya da yeni kültürleri öğrenmek, inançlar konusunda aydınlanmalar yaşamak bu döneminizi gösteriyor.

Mahkeme ve yargı süreçleri de kadersel değişimlere yol açabilir ve bu dönem deneyimleyebilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Yükselen Akrep burç yorumları

Akrep burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı kazançlardır. 1,5 yıl boyunca gelir ve giderlerinizi dengeleyecek deneyimler yaşayabilirsiniz.

Sahip olduklarınız ve ortak kazanım alanlarınız arasında kadersel deneyimler yaşamanız olasıdır. Kuzey düğüm 8. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 2. Evinizde ilerleyecek

Ortak kazançlar yaratmalısınız. Başkalarından kaynaklarını kullanmayı istemeyi öğrenmelisiniz. Bu dönem tek başınıza değil, başkalarıyla birlikte adımlar atmayı deneyimleyeceksiniz.

Önem verdiğiniz kişilerin krizlerini çözmeyi, riskler almayı ve harcamalarınızı kontrol altında tutmayı deneyimleyebilirsiniz. Krediler ve borçlar alanında kadersel dönemler sizi bekliyor olacak.

yay burcu burç yorumları

Yükselen Yay burç yorumları

Yay burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı ilişkilerdir. 1,5 yıl boyunca ilişkilerinizle ilgili deneyimler yaşayabilirsiniz. Kimlik bilinciniz ile paylaşım alanlarınız arasında değişimler oluşabilir.

Öncelikleriniz ve karşı tarafa teslim ettikleriniz arasında dengeler kurmak için sınanacaksınız. Kuzey düğüm 7. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 1. Evinizde ilerleyecek.

Bu dönem paylaşmayı deneyimlemelisiniz. Kendi önceliklerinizi biraz olsun unutmalı ve karşı tarafla bir denge yakalamayı, onu dinlemeyi, onunla aynı frekansa erişmeyi öğrenmelisiniz. Bu kişi partneriniz olabilir, sevdikleriniz olabilir.

Ortaklıklar ve evlilik konularında kadersel deneyimler yaşayabilmeniz çok olası.

oğlak burcu burç yorumları

Yükselen Oğlak burcu yorumları

Oğlak burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı teslimiyettir. 1,5 yıl boyunca üzerinize aldığınız sorumluluklarınız ile hayatınızı teslim edebildiğiniz alanlarınız arasındaki dengeleri oturtmak konusunda sınanacaksınız.

Kimlere destek ve yardımda bulunduğunuz ya da kimlerin size yardımda bulunduğu önem kazanacak.

Kuzey düğüm 6. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 12. Evinizde ilerleyecek.

Kendinizi feda ettiğiniz alanları sorgulamalısınız. Yapabileceğiniz kadar sorumlulukları almaya çalışmalısınız. Fazla yük alırsanız hastalıklar ve zorluklar oluşabilir. Evcil hayvanlar edinebilirsiniz.

Sorumluluğunuzda olan kişiler, çalışanlarınız varsa kiracılarınızla ilgili kadersel deneyimler yaşayabilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Yükselen Kova burç yorumları

Kova burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı Yaratıcılık’tır. 1,5 yıl boyunca yaratıcılık, keyif, eğlence, sosyal alanlarınız, liseye kadar olan eğitim hayatınız, çocuklarınız ve aşk yaşamınızla ilgili kadersel deneyimler yaşayacaksınız.

Kuzey Düğüm 5. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 11. Evinizde ilerleyecek.

Kişisel alanlarınız, keyifleriniz, yakın akranlarınız alanında deneyimler yaşayacaksınız. Varsa çocuklarınızla daha çok ilgileneceksiniz. Yeteneklerinizi keşfetmeye çalışmalısınız.

Aile bağlarınızdan biraz uzaklaşmak, güvence alanlarınızı arkanızda bırakarak yeni deneyim alanlarına doğru yol almayı öğreneceksiniz.

balık burcu burç yorumları

Yükselen Balık burcu yorumları

Balık burcu Ay Döngüsü burç yorumları: Deneyimleyeceğiniz aksın adı Ev/İş aksıdır. 1,5 yıl boyunca aile, yuva ve temel kökler alanlarında deneyimler yaşayacaksınız.

Kendi temelleriniz üzerine inşa edeceğiniz statünüzü ve kariyer yaşamınızı etkileyecek zamanlara hazırlanın. Kuzey Düğüm 4. Evinizde olacak ve Güney Düğüm 10. Evinizde ilerleyecek.

Aile ve yuva yaşantınıza önem vermeniz gerekecek. Ev yaşamınızı paylaştığınız kişiler ile sınavlar verebilirsiniz.

Taşınmalar gerçekleşebilir. Tayinler, iş sebebiyle ya da evliyseniz eşinizin, partnerinizin kariyeri sebebiyle yer değişimleri yaşamanız olası.

Yükselen burç hesaplama:

Aşağıdaki tabloda yükselen burcunuzu bularak aşağıdaki burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Yükselen burcunuzu bulmak için doğum saatinizi bilmeniz gerekir. Aşağıdaki tabloda yeşil alanda yer alan doğum saatinizi bulun ve burcunuzun altındaki yükselen burcu öğrenin.

Örnek: Koç burcuyum ilk satırdaki turuncu alanda Koç burcunu buluyorum. Sabah 7’de doğdum. İlk sütundaki yeşil alandan doğum saati 06-08 olan kısımdan Koç burcuna denk gelen kareyi buluyorum. Yükselenim Boğa burcu.

yükselen burç hesaplama bulma tablosu

Astroloji: Mayıs 2020 aylık burç yorumları

İndigo Dergisi https://indigodergisi.com/2020/05/astroloji-ay-dongusu-burc-yorumlari/


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bunları kaçırmayın

Özdemir Asaf’ın enleri, ilkleri bilinmeyenleri!

Özdemir Asaf şiirleri, hayatı ve hikayeleriyle şiirimizin en nadide şairlerinden biridir. Cumhuriyet Dönemi Edebiyatının en önemli isimlerinden Özdemir Asaf'ın şiirleri dışında başına gelmiş bilinmeyen...

Çocuğunuzu ‘cinsel istismardan’ korumak için ‘İç Çamaşırı Kuralı’nı öğretin

Beş çocuktan biri cinsel şiddete, cinsel istismara maruz kalıyor. Çocuğunuzun böyle bir durumla karşılaşmaması için ona İç Çamaşırı Kuralı'nı öğretebilirsiniz. İç Çamaşırı Kuralı, Avrupa Konseyi'nin...

Marquez’in 2001’de Marcos’la yaptığı röportaj

Kendisini Zapatista Ulusal Kurtuluş Ordusu'nun (EZLN) sözcüsü olarak tanımlayan ve herkesin bir kere olsun ağzında piposuyla, yüzü gizli halde çekilmiş bir fotoğrafını görmüş, muhterem...

Dünyanın en çok satan 20 kitabı

İnsanoğlu bu güne kadar kesin olmamak kaydıyla 130 milyana yakın kitap basmıştır. Biz bu listeyi hazırlarken bile basımda olan yeni kitaplar olduğunu biliyoruz. Bu...

Son haberler

‘Corona’ sonrası dünyada moda haftası: Dior minyatür elbiselerini müşterilere gönderecek

Paris Haute Couture Moda Haftası Covid-19 salgını nedeniyle dijitale taşınırken markalar da yaratıcı çözümler peşinde. Christian Dior yeni haute couture koleksiyonunu minyatür mankenlerle...

BM: Suriye ve Rusya, İdlib’de savaş suçu işlemiş olabilir

Birleşmiş Milletler (BM) yayımladığı son raporda, Suriye ve Rusya’nın savaş uçaklarıyla İdlib’deki okul, hastane ve pazar yerlerini ‘ölümcül şekilde‘ bombalayarak savaş suçu işlemiş...

İran’da, iki düğüne giden 200 kişiye ‘corona’ bulaştı; beşi hayatını kaybetti

İran’ın Gülistan eyaletinde düzenlenen iki düğün törenine katılan toplam 200 kişide corona virüsü tespit edildi; beş kişi hayatını kaybetti.İHA’nın haberine göre Gülistan Tıp...

Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro ‘corona’ya yakalandı

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro'da Covid-19 tespit edildi. The post Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro ‘corona’ya yakalandı appeared first on Diken.

Çekya’da iki yolcu treni kafa kafaya çarpıştı: En az üç ölü, çok sayıda yaralı

Çekya’da iki yolcu treni kafa kafaya çarpıştı. Çek medyası, ilk belirlemelere göre üç kişinin öldüğünü, çok sayıda da yaralının olduğunu duyurdu. Çekya’nın Karlovy Vary...