Baby Face Lazer İle Cildiniz Zamana En İyi Şekilde Meydan Okusun

0

Yıllar geçse bile cildinizin her zaman parlak ve hoş bir görünüme sahip olmasını isteyebilirsiniz. Bu noktada zaman içerisinde yıpranmakta olan cildinizin görünümünü daha iyi hale getirmek ve sizlere genç bir görünüm vermesini sağlayabilme adına çeşitli yöntemlere başvurmanız gerekmektedir. Bu yöntemler sizlere her zaman avantaj sağlayacak olan yöntemler içerisinde yer almaktadır. Baby Face Lazer işlemi şuan güncel olarak en fazla uygulanmakta olan ve beğenilen yöntemler arasında yer almaktadır. Thulium lazer kullanılarak yapılan bu uygulama sizlere cildinizdeki o genç görünümü korumayı sağlar. 

Thullium Lazer Çalışma Şekli Nasıldır?

Cildin bakımının tam olarak yapılabilmesi adına birçok uygulamadan faydalanıyor veya bakım ürünü kullanıyor olabilirsiniz. Fakat kullandığınız ürünler azami ölçüde fayda sağlarken aynı zamanda sizlere beklediğiniz sonucu oluşturmayabilir. Baby Face Lazer ciltte ihtiyaç duyulmakta olan anti aging ürünlerin de cilde kullanılmakta olan ve 1927 dalga boyuna sahip thulium lazer sayesinde iyi bir şekilde enjekte edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde cildin istenilen katmanına enjekte edilen bu ilaçlar işlemektedir. 

Cildin hangi durumda olduğuna da bağlı olarak lazer kullanılarak cildin yüzeyinde çok küçük çaplarda 6000 civarında mikro kanalların açılması sağlanmaktadır. Bu evrede kanalların açılmasından sonra cildin ihtiyaç duymuş olduğu maddeye bağlı olarak C vitamini, A vitamini, resveratrol, tranexamicacid ve kök hücrenin bulunduğu nano partiküller ilave edilebilmektedir. Burada kullanılan olan madde tamamen sizin cildinizi neye ihtiyaç duyduğuna göre değişim göstermektedir. 

Baby Face Beauty Uygulamasında Anestezi Yapılıyor Mu?

Anestezi uygulaması genellikle çok ağır iyileşme süreci isteyen ve acılı uygulamalar sırasında yapılmaktadır. Thulium lazer uygulamasında anestezi yapılıp yapılmadığı da merak edilmekte olan noktalar arasında yer alıyor. Bu uygulama yapıldığı zaman herhangi bir anestezi işlemi yapılmamaktadır. Aynı zamanda uygulama sadece 10 ile 15 dakika asında tamamlanmakta olduğu için kısa süre içerisinde bitmekte ve uygulama sırasında canınızın yanması gibi bir durum söz konusu olmadığını da görebilirsiniz. Sadece çok ufak çaplı şekilde canınız yanabilir. Bunlar anlık acılardır. Aynı zamanda uygulama sonrasında hafif kızarıklıklar meydana gelebilir. Bu kızarıklıklarla da kısa süre içerisine geçecektir. 

Thulium Lazer Uygulamasından Sonra Ciltte Görünen Değişimler

Baby Face Lazer uygulaması yapıldıktan sonra cildinizde birçok değişim olduğunu görebilirsiniz. Bu değişimler ilk seanstan itibaren kendini hissettirebileceği gibi aynı zamanda cildinizin çok hoş durmasını sağlayacak olan değişimlerdir. Thulium lazer uygulaması yapıldıktan sonra ciltte görünmekte olan değişimler şu şekildedir:

-Ciltte yer alan gözenekler küçülerek daha küçük hale gelir. 

-Cildin daha fazla aydınlanması ve parlaması sağlanır. 

-Ciltte bulunan ince kırışıklıkların görünümünün minimum seviyeye inmesi sağlanmaktadır. 

-Cilde anti aging bakımı yapıldığı için cildin yenilenmesine katkıda bulunulur. 

-Akne izleriyle beraber lekelerde minimum seviyeye inmektedir. 

-Yaşlılık en fazla belli olduğu boyun ve dekolte bölgeleri gibi alanlarda gençleşme sağlanmaktadır. 

Baby Face Beauty Bütün Cilt Tiplerinde Uygulanabilir Mi?

Baby Face Beauty uygulamasını yaptırmak isteyen birçok kadın bulunmaktadır. Bu evrede kadınlar kendi cilt tiplerinin bu uygulama için uygun olup olmadığını da merak ederler. Uygulamayı yaptıran kişiler genellikle etkinin uzun süre sürmesini isteyen ve ciltlerindeki sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulmak isteyen kişilerdir. Bu noktada siz de cilt tipiniz ne olursa olsun bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilme ve uygulamayı yaptırdıktan sonra sonuç alabilme imkanına sahip olursunuz. Bu şekilde uygulamadan yana bir sorun yaşanmadığını ve işlemlerin kısa süre içerisinde yapıldığını görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here