Ana SayfaHaberlerEkonomiBayer, G4A girişimlerinden Albert...

Bayer, G4A girişimlerinden Albert Health’in telesağlık uygulamasına onkoloji hastaları için fon sağladı

[ad_1]

Bayer Onkoloji Bölümü, G4A Turkey Girişim Hızlandırma Programı kapsamında desteklenen girişimler arasında yer alan Albert Health ile iş birliğine gitti.

İş birliği kapsamında onkoloji hastaları, onkologlarının yönlendirmesiyle psikolog ve diyetisyenlerle Albert Health’in geliştirdiği Alberth Health Sağlık Asistanı uygulaması üzerinden çevrimiçi görüşerek, psikolojik destek ve beslenme ile ilgili bire bir danışmanlık hizmeti alabilecek.

Hasta odaklı anlayışıyla Bayer Onkoloji, ilk etapta 400 adet seans ile Albert Sağlık Asistanı Uygulaması üzerinden, Onkoloji hastalarının özellikle pandemi döneminde, tedavilerini tamamlayıcı bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanmasını sağlayacak.

Albert Health Sağlık Asistanı uygulaması, kronik hastalara tedavilerini yönetmelerinde yardımcı olurken, aynı zamanda kullanıcılarına diledikleri zaman doktorlarla görüntülü görüşme olanağı da sağlıyor. Sesli komut özelliği sayesinde kullanıcılar Albert ile konuşarak kendilerine ilaç hatırlatması kurabiliyor, kan şekeri, tansiyon gibi ölçümlerini kaydedebiliyor ve tedavileri ile ilgili notlarını tutabiliyor. Tedavi takibinin önemli olduğu alanlarda ise uygulama üzerinden doktorların özel tedavi takibi programlarına dahil olabiliyorlar. Albert ile kullanıcılar, alanlarında deneyimli sağlık profesyonelleri ile görüntülü görüşerek sağlık sorunlarını danışabiliyor ve arzu ettiklerinde ikinci bir görüş alabiliyor.

Bayer Onkoloji yenilikçi tedavilerle portföyünü genişletiyor

Yenilikçi tedavilerden oluşan portföyünü geliştirerek hastalar için daha iyi bir yaşam sunmaya kendini adayan Bayer Onkoloji, altı farklı endikasyonda tedavi seçeneği sunarken, yapılan klinik araştırmaları ile de etki alanını genişletmeyi amaçlıyor. Bayer Onkoloji, önümüzdeki yıllarda portfoyündeki diğer yenilikçi onkoloji ürünleri ile özellikle karşılanmamış ihtiyaçların olduğu onkolojik hastalıklarda varlığını sürdürmeye ve hasta odaklı, değer katan projeleri ile onkoloji hastalarına destek olmaya devam edecek.

Albert Health, sağlık alanında dijital çözümler geliştiren bir girişimdir. Merkezi İngiltere’de bulunan ve 2018 yılında Türkiye’de ekosisteme dahil olan Albert Health, kişisel sağlık asistanı ve telesağlık alanındaki uygulamaları ile sağlık profesyonellerine ve hastalara, tedavilerini ve kişisel yaşamlarını kolaylaştıracak dijital çözümler üretmektedir.

[ad_2]

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

10 maddede muzun saymakla bitmeyen faydaları

Muz deyip geçmeyin, muza sıradan bir meyve gözüyle bakmayın. Muzun faydaları...

Hannah Price ve ‘tacizcileri taciz etme aracı’ olarak fotoğrafçılık

Bir kadının 'yalnız' dolaşması sırasında karşılaştığı sözlü, yazılı, fiziksel tacizleri biliyor...

İnsanlık tarihinin gelmiş geçmiş en zengin 20 insanı

İnsanlık tarihine gelmiş geçmiş en zengin insanların kimler olduğunu bilmek istediğinizi...

11 madde ile tecavüzcülerin korkulu rüyası Tüfekli teyze

Tecavüz vakalarının çok yaşandığı Hindistan'da, kadınlar da kendi öz-savunmasını gerçekleştirmek için...

Tartışı-Yorum

Yitik bir Ortadoğu manifestosu!

Kadir Yıldırım  Asırlardan 21,Bir sabah uyanıyorsun, ruhunun kara deliklerine çekiliyor insanlık.Bir akşam uyuyorsun, rüyalarında yıldız kırığı, yaralanmış, hüzünlü, yalnız… Halkın baharı, gökyüzü mavi, güneş sarı, toprak kan, bedel cehennem. İnanın insanlıktan tarafım. Art niyet aramayın şu bakire kelimelerimin arasında. Neler yaşıyoruz görmüyor musunuz? Bakın bakalım, yarın(-mak) tam orta yerinden...

Ortadoğu`nun Panaroma Denemesi – Tartışı-Yorum

Tartışı-Yorum / Yakup EmrahŞüphesiz ki zulmün egemen olması ile birlikte birçok kavram, gücü ellerinde bulunduran totaliter sistemlerin kendi fikriyatlarını muhafaza etmek adına ürettikleri büyülü sözlerdir. Örneğin İnsan Hakları Bildirgesi olarak dünya hukukun temel öğretisi olan Magna Carta aslında birkaç şövalye çetesinin korunması adına yapılan bir metinden başkası...

Fikirsiz fikir sahipleri

Mehmet Uzun* - Tartışı-Yorum “Ustalık” dönemiyle kendini belli eden otokratik yönetimin neşter vurduğu sahalardan biride hiç şüpehiz akademi olmuştur. Ülkemiz üniversitelerinde öteden beri endişe verici düzeyde olan bilimsel kaygı yerini koltuk kaygısına, siyasi ve ideolojik gruplaşmalara bırakmıştır. Değişen zihniyetle, bilimle arasındaki pamuk ipliğini kopartan bilim insanları, otokratik anabilim...