Bee Gees filmi için hazırlıklar başladı

0


“Rocketman” ve “Bohemian Rhapsody” gibi biyografik müzik filmlerinin yakaladığı gişe başarısı yapım şirketlerini daha fazlası için harekete geçirdi. Halihazırda konuşulan David Bowie, Boy George ve Elvis Presley filmlerine 70’ler ve 80’lerin birçok pop ve disko hitine imza atmış Bee Gees biyografisi de eklendi.

Barry, Robin ve Maurice Gibb kardeşlerden müteakip grubun film hakları Paramount Pictures tarafından alındı. Henüz filmin ismi, yönetmeni ya da oyuncu kadrosuna dair resmî bir açıklama yok. Fakat “Bohemian Rhapsody” yapımcılarından Graham King’in Bee Gees filminin yaratıcı ekibinde yer alacağını belirtelim.

1978-1979 yıllarında “Saturday Night Fever” albümüyle 5 Grammy kazanan Bee Gees, 2015’te “Hayat boyu başarı Grammy’si”ne değer görülmüştü. Ekibin yaşayan tek üyesi olan Barry Gibb’in film projesine ne ölçüde dahil olacağı da merak konusu.

Bee Gees hakkındaki ilk resmî belgeselin de hazırlıkları sürüyor. 2020’de gösterime girmesi planlanan belgesele dair bilgilere şuradan bakılabilir .

 

Kaynak: Bantmag.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here