Beşiktaş’tan Savunmaya Takviye

0

Transferin sessiz ekiplerinden Beşiktaş, sessizliğini Fiorentina’nın stoper Vito Hugo ile bozmak istiyor. Hugo ile her konuda anlaştığı belirtilen Beşiktaş’ın birkaç gün içinde transfere resmiyet kazandırması bekleniyor.

Sezona yeni teknik direktörü Abdullah Avcı ile giriş yapacak olan Beşiktaş, transferde şu zamana kadar sessiz kalmayı tercih etti. Ljajic’in bonservisini alan Beşiktaş’ın önümüzdeki haftaları biraz daha hareketli geçireceği tahmin ediliyor. Bu doğrultuda ilk adımını atan Beşiktaş, Fiorentina’nın stoperiVitor Hugo ile anlaşma sağladı. Ufak pürüzlerin giderilmesi durumunda anlaşmanın resmiyet kazanması bekleniyor.

Önümüzdeki sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Beşiktaş’ın transferde nasıl bir rota izleyeceği ve hangi oyuncuları transfer edeceği üzerine İddaa oynamak için bitcoin bahis rehberi sitesini inceleyebilirsiniz.

Dorukhan An Meselesi

İki sezon Şampiyonlar Ligi’ne katıldıktan sonra yüksek bonservis ücretleri ödeyen Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi gelirinden mahrum kalmasının ardından transferde biraz daha temkinli adımlar atmaya çalışıyor. Önceliği oyuncu satışı olan Beşiktaş’ın elindeki en önemli değerlerden Dorukhan Toköz’ü satması bekleniyor. İtalya’dan birçok teklif aldığı öne sürülen Dorukhan Toköz’ün 9 Milyon Euro civarında bir bonservis bedeli karşılığında Udinese’ye transfer olması bekleniyor.

Dorukhan transferinden kazanç elde etmesinin ardından transferde hızlanması beklenen Beşiktaş’ın Yohan Boli ile anlaşma imzaladığı da öne sürüldü. Burak’ın ileri uçtaki partneri olması beklenen Boli ile santrafor bölgesindeki nicelik sorunu çözüme kavuşturulacak.

“Tyler Boyd’dan Visca Yaratırım”

Transfer çalışmalarını devam ettiren Beşiktaş’ın Tyler Boydile anlaşma imzaladığı belirtildi. Dorukhan’ın transferinin resmiyet kazanmasının ardından Tyler Boyd ile resmi sözleşme imzalanacak.

Abdullah Avcı’nın da bu transferi çok istediği dile getirildi. Yeni bir Visca yaratacağına inanan Avcı, gol yükünü çeken bir kanat oyuncusu daha talep ediyor. Sezonun renkli takımlarından biri olması beklenen Beşiktaş’ın 2019/20 sezonundaki tüm maçlarına Sekabet giriş adresinden İddaaoynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here