Bir Zamanlar Çukurova 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Bir Zamanlar Çukurova 55. son bölüm izle)

0


ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle takip edilen serilerden biri olan Bir Devirler Çukurova’nın bu haftaki 55. son kısmında; Bir yandan Yılmaz’ın yaptığı memleketler arası mutabakatın getirdiği ağır işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp bunalımının akabinde hayat muhasebesine başlamıştır. Behice ise Fekeli’yi yalnız bırakmamak için konağa külliyen yerleşip; meskenin hanımı üzere davranmaya başlar. Fekeli, tüm Çukurova’nın katıldığı bir tertipte sahneye çıkar ve o denli bir şey söyler ki, Behice memnunluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır. İşte Bir Devranlar Çukurova 56. yeni kısım fragmanı ve son kısım izleme ekranı.

BİR DEVIRLER ÇUKUROVA 56. YENİ KISIM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Bir Devirler Çukurova serisinin 56. yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Serinin yeni kısım fragmanı yayınlandığı anda sayfamızda paylaştığımız linkten izlenebilecek.

BİR DEVRANLAR ÇUKUROVA SON KISIM FRAGMANI

BİR DEVIRLER ÇUKUROVA 55. SON KISIM İZLE

BİR DEVIRLER ÇUKUROVA 55. KISIM ÖZETİ

“Cevap ver, Yılmaz ile buluştun mu?”

Müjgan, arabanın içinde Züleyha’nın sabah boynunda gördüğü fuları bulunca, konakta tekrar iki aile karşı zıdda gelir. Müjgan, elinde Züleyha’nın fuları ile kapıya dayanınca Demir de Züleyha’ya hesap sorar. Müjgan ise ne olursa olsun, ikisinin görüştükleri fikrinden vazgeçmeyecektir. Konağın bahçesinde beklemedikleri anlarda karşılaşan Yılmaz ve Züleyha için de hayat gitgide daha çetin hale gelir.

YILMAZ VE DEMİR MILLETLERARASI YATIRIM YARIŞINDA!

Yılmaz, İtalyanlarla yaptığı sulama sistemleri mutabakatı ile Çukurova’da günün adamı haline gelir. Bir yandan Vali tarafından başarısı kutlanırken bir yandan da gelen siparişleri yetiştirmeye çalışır. Onun bu başarısına en çok, devranında Demir’in endüstrileşme isteklerinin hepsini geri çeviren Hünkar bozulur. Bir an evvel Yamanların da sanayi yatırımı yapması gerektiğini söyler.

MÜŞTEMİLATTAN ÜZÜM KIZIN SEVİNCİ İLE GÜLTEN’İN MEMNUNLUĞU YANSIYOR

Saniye validesi ile hayata yine tutunan Üzüm, birebir onun üzere olmak velev. Onunla birlikte işe de giden Üzüm, herkesin memnunluk kaynağı haline gelmiştir. Yavuz ile bir an evvel evlenmeyi bekleyen Gülten, durumu ağabeyi Gaffur da öğrensin istemektedir.

FEKELİ BEHİCE’YE O DENLI BİR SÜRPRİZ YAPAR Kİ, EN ÇOK HÜNKAR’IN KALBİ ACIR

Bir yandan Yılmaz’ın yaptığı memleketler arası itilafın getirdiği ağır işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp buhranının akabinde hayat muhasebesine başlamıştır. Behice ise Fekeli’yi yalnız bırakmamak için konağa büsbütün yerleşip; meskenin hanımı üzere davranmaya başlar. Fekeli, tüm Çukurova’nın katıldığı bir tertipte sahneye çıkar ve o denli bir şey söyler ki, Behice memnunluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır!

The post Bir Zamanlar Çukurova 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Bir Zamanlar Çukurova 55. son bölüm izle) appeared first on Kıbrıs Haberleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here