Boğa burcunda Yeni Ay!

0


5 Mayıs günü Boğa burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’a Neptün destekleyici kontak kurarken Menkar durağan(durgun) yıldızı da etkin bir halde rol oynayacak. Peki bu Yeni Ay bireysel ve sıhhat olarak iyi mi etkileyecek? İşte yanıtı…

Merhaba Dostlar;
5 Mayıs Pazar günü Boğa burcunun 14. derecesinde Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’a Neptün destekleyici kontak kurarken Menkar durağan(durgun) yıldızı da etkin bir halde rol oynayacak. Şimdi bu Yeni Ay’ın bireysel olarak bizleri iyi mi etkileyecek ona göz atalım.

Daha sakin, dingin ve ağırkanlı hareket edebiliriz. Mevcut şartları ve koşulları korumaya odaklı davranabiliriz. Finansal anlamda güvence ihtiyacımız artabilir, kazançlarımızı arttırmanın yollarını arayabiliriz. Riske atılmak yerine, bizlere itimat veren mevzular üstünde emekler yapabiliriz. Kalkıştığımız işleri kolaylıkla bitirebiliriz. Yeşillik, tabiat şeklinde mevzulara daha düşkün olabiliriz. Minik şeylerden daha kolay mutlu olabiliriz. Yediğimiz şeyler vücudumuzda daha kolay kilo yapabilir, boğazımıza oldukca daha çok düşkün olabiliriz. Rahatlığımız, konforumuz daha mühim olabilir. Daha üretken ve verimli bir süreçteyiz, bu dönem ortaya koyduğumuz eserler, yaptığımız başlangıçlar daha kalıcı özellikte olacaktır. Boğa burcunda gerçekleşecek bu Yeni Ay ile beraber, Koç burcunda başlattığımız ne var ise, o mevzu üstünde somut, gerçekçi ve maddi mevzuları da işin içine katarak geleceğimizi planlayacağımız bir sürece giriyoruz. Koç burcunun o atılgan, yerinde durması imkansız, direkt ve saldırgan enerjisi, birazcık olsun yumuşamaya başlamış olacak. Daha sakin olacak ve adımlarımızı daha dikkatli ve davranışlarında ölçülü atmaya çalışacağız.

Bu Yeni Ay maddi planları, bütçemizi, projelerimizin dayanacağı maddi koşulları gözden geçirmemiz için güzel bir fırsat olacak. Temel anlamda güvenlik arayışı içinde olacağız ve kendimizi kimi zaman karmaşa içinden çıkma ve rahat ettiğimiz alanlara kaçma eğilimini içinde hissedeceğiz. Kısacası Boğa burcunun tembelliğe yatkın ve rahatına düşkün doğası birazcık durup, bitkinlik atmak isteyeceğimiz bir ruh hali yaratabilir. Bu ay dengeli ve tutarlı davranmamız icap ettiğini hissedeceğiz ve bunu başarabilmek için lüzumlu olan enerjiler de gökyüzünde mevcut. Güneş ve Ay’ın Boğa burcunda bir araya gelmiş olduğu bu Yeni Ay döneminde maddi ve tinsel anlamda kıymet verdiklerimizin neler bulunduğunu yine gözden geçirip, haiz olduklarımızın varlığından mutlu olup, bir sonraki Akrep burcunda gerçekleşecek Yeni Ay kadar maddi hırslara kapılmadan, katı bir tutum takınmadan, benliğimizi bencillikten arındırıp, tutkularımızın kontrolden çıkmasına engel olmalıyız.

Ay ve Güneş kavuşumunun Boğa burcunda yer almış olduğu bu Yeni Ay döneminde hayatımızda sağlam ve kalıcı başlangıçlar yapmak için güzel bir fırsatımız olacak. Boğa itimat istikrar kalıcılık dayanıklılık sahiplenmek maddi mevzuları para ve kaynakları birikimlerimizi ve bu kaynakları iyi mi değerlendirdiğimizi sembolize eder. Bu yüzden Yeni Ay döneminde hepimiz yaşam koşullarımızı konfor duygumuzu ve şartlarımızı iyi mi daha güvenli bizi mutlu edecek bir hale getirebiliriz diye düşünebiliriz. Yeni Ay toprak grubu burç olan Boğa burcunda olacağından dolayı, toprakla ilgilenmek, bağ, bahçe işlerine odaklanmak, evinizi, balkonunuzu çiçeklendirmek, saksılarınızı organize etmek, kendinizi topraklamak artık bahara iyiden iyiye adapte olmak için de kullanabilirsiniz.

SAĞLIK OLARAK

Sıhhat olarak ise bu Yeni Ay sürecinde boyun, boğaz, bademcikler, ses telleri, üreme organları, yumurtalıklar, cinsel organların duyarlı olabileceğini düşünebiliriz. Bu temalarla ilgili doktorla görüşülmesi, kontrol ve tahlil yaptırılması gerekebilir. Bu Yeni Ay 14 aşama Boğa burcunda olacağından dolayı bu aşama dil kökü, dil gırtlak ile ilgilidir. Bu noktalara fazladan dikkat edilmesinde yarar var. Buralarda şişmeler, aftlar oluşabilir ve ses tellerine de dikkat etmek gerek. Ses kısılmaları, ses telleri ile ilgili problemler meydana gelebilir.

DİĞER ETKİLER

Bu Yeni Ay’a Neptün güzel bir destek meydana getirecek Balık burcunda. Hayalini kurduğunuz mevzular için somut adımlar atmak, gerçekçi yaklaşımlarda bulunmak için ideal Yeni Ay haftası bekliyor bizleri. Sezgisel yanlarımız güçlenecek, yaratıcı taraflarımız daha rahat bir halde ortaya çıkacaktır. Çevremize karşı daha duyarlı ve duyarlı oluruz. Maneviyatı besleyecek adımları daha kolay atabiliriz. Bu Yeni Ay’da Menkar durağan(durgun) yıldızı eşlik edecek. Satürn karakterinde olan bu yıldız tembellikle, yitik eşyaların bulunması ile ilgilidir. Miras mevzularında zarara uğrama, maddi sıkıntılar, hırsızlık konularının gündeme gelmesi, yasal kayıplarla ilgilidir.

İLGİLİ HABERBoğa burcunda Yeni Ay Türkiye ve dünya gündemiBoğa burcunda Yeni Ay Türkiye ve dünya gündemiCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here