Brezilya’da bir model podyumda hayatını kaybetti

0


Brezilya’da gerçekleşen bir giyim gösterisi esnasında podyuma çıkan manken Tales Soares, dengesini kaybederek yere düştü. Epilepsi krizi geçirdiği kabul edilen manken, sıhhat ekiplerinin tüm müdahalelerine karşın kurtarılamadı.

Fotoğraf ve video: Diário das Estrelas

Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde gerçekleşen bir defilede podyuma çıkan 26 yaşındaki manken Soares podyumda yürümüş olduğu sırada dengesini kaybederek yere düştü. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, Soares’in dengesini kaybederek düşmüş olduğu görüntülendi.


Kaynak: Diário das Estrelas

Mahalli medya, mankenin yere düşmesinin derhal arkasından sıhhat ekiplerinin yardımına koştuğunu; sadece tüm müdahalelere karşın kurtarılamadığını duyurdu.

Defileye katılan davetlilerin, Soares’in yere düşmesini giyim gösterisi şovunun bir parçası sandıkları belirtilirken; Soares’i temsil eden ajansın, Soares’in daha ilkin sıhhat problemleri ile ilgili bir şikâyette bulunmadığı ve herhangi bir uyuşturucu madde kullanmadığını duyurduğu açıklandı.

Yaşamını kaybeden mankenin epilepsi krizi geçirdiği ihtimali üstünde durulurken, doktorlarından hemen hemen bir izahat yapılmadığı açıklandı.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here