Cem Yılmaz: “Nüfus müdürlüğünden mi geldiniz?”

0


Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

Şovmen Cem Yılmaz, bugün Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen basın içtimasında objektiflerin önüne geçti. Yılmaz imza merasimine yaptığı esprileriyle damga vurdu. Yılmaz, “Gerçekten bir komedyen için çok kıymetli bir an bu. 15 sene evvel bu marka ile çalıştığımda gençtim. Çok şey değişmemiş” diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi.

“KEMAL MEKTEBINE DEVAM EDEBİLECEK”

Cem Yılmaz, “Genelde ünlülerde marka fiyatı öder. Sanatkarda şovunu yapar, fakat bizim işbirliğimizde hiç bu biçimde olmadı. Daima tartıştık, çıkacak eser ve izlenecek siyaset hakkında” diye konuştu. Mevzuyu aldığı ecre getiren Yılmaz, “Son kazandığım 10 TL konumuna birinci kazandığım 1 TL’yi kazanmayı isterim her vakit. Ne kadar kazandığıma gelecek olursak. Birinci 1 TL’yi âlâ kazanmışım ki. Tekrardan bir kontrat imzalıyorum. Kemal okuduğu mektepte okumaya devam edebilecek” diyerek esprilerine devam etti.

“GÖNÜLLÜ PAPARAZZİ MİSİNİZ?”

Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkın Yunanistan’ın başşehri Atina’da belgelenmesi büyük ses getirmişti. Mevzuyla ilgili açıklamaya yapan ünlü komedyen Yılmaz, basın mensuplarına takılarak, “Siz istekli paparazzi misiniz? Dün o haber patladı” dedi.

YAŞ FARKI SORUSU YÖNELTİLİNCE BOZULDU

46 yaşındaki Yılmaz, 28 yaşındaki yeni sevgilisi Serenay Sarıkaya ile aralarında olan 18 yaş farkını soran basın mensuplarına ise “Nüfus müdüriyetinden mi geldiniz ?” diyerek yanıt verdi.

The post Cem Yılmaz: “Nüfus müdürlüğünden mi geldiniz?” appeared first on Kıbrıs Haberleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here