Cengiz Ünder Ödül Almaya Doymuyor

0

İtalyan kulüplerinden Roma forması giyen mili oyuncumuz çeşitli başarılara imza atmaya deva ediyor. Ortaya koymuş odluğu başarılı oyunu ile taraftarlar tarafından da çok seviliyor. Aynı zamanda pek çok kişi onu gelecek sezonda takımda görmek istiyor. Bu yıl şampiyonlar ligi maçında Barcelona gibi bir dünya devi takımının yenilmesinde de son derece önemli rol oynadı. Teknik adamında beğenisini toplamayı başaran milli oyuncumuz ilk 11’de forma şansı bulmaya devam ediyor. Aynı zamanda çeşitli özel ödüller almaya da devam ediyor. Bu sezonun tamamlanması ile bir ödül daha onun ellerinde yükselmiş oldu. Yapılan değerlendirmelere göre önemli bir ödül kazandı.

Sezonun Genç Oyuncusu Ödülü Cengiz’in

İyi bir sezonun ardından yapılan değerlendirmelerden ödül almayı başaran oyuncumuzu başarılı bir dönem bekliyor. Roma kulübü resmi sayfasından şu açıklamalar yapıldı. “Takıma geçen yaz katılan 20 yaşındaki oyuncu, sezonun ikinci yarısında Eusebio Di Francesco‘nun takımının ligde ilk 3’e girmesine yardım etti. Bu performansı, Türk oyuncunun taraftar oylarını kazanmasını sağladı. Cengiz, ikinci sıradaki Lorenzo Pellegrini‘ye fark atarak taraftar oylarının çoğunu alıp önemli bir galibiyet elde etti.” Aynı zamanda resmi sosyal medya hesapları üzerinde de çeşitli paylaşımlar yapıldı. Bu durum oyuncu için oldukça bir durum olurken, Türk futbol severlerinde beğenisini kazanıyor. Sizlerde bu anları hemen süperbetin ile takip edebilirsiniz. Burada pek çok özel fırsat sizi bekliyor.

Roma Kulübünden Türk Bayraklı Paylaşım

Milli gururumuz ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Orada göstermiş olduğu başarılı performansı ile pek çok otoriterin beğenisini toplamış durumda. Aynı zamanda taraftarlar tarafından da çok sevilen oyuncu konumunda. Bu ödülün alınmasında bu başarıların büyük önemi bulunuyor. Sizlerde böylesine değerli fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Hemen özel ayrıcalıkların tadını çıkarmaya başlayın. ile önemli avantajlar sizin için geliyor. Hemen yararlanmaya başlayacağınız imkanlar ile çok daha özel olacağınızı belirtelim. Gündemde yaşananlar hakkında pek çok değerli bilgiye sahip olacaksınız. Sizleri bekleyen hizmetler sürekli olarak daha iyi konuma getirilmeye devam ediliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here