Cilt Bakım Koltuğu Fiyatları

0

Cilt bakım koltuğu her bütçeye hitap eden fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Şık ve estetikli yapısı haricinde özellikle güzellik merkezleri, cilt bakım merkezleri, kuaför, kozmetik satış merkezleri, eczane ve benzeri alanlarda hasta, hekim ve hekim asistanı için özel olarak üretilen maksimum rahatlığa sahip olan koltuk türüdür.

Cilt Bakım Koltuğu Özellikleri

Cilt bakım koltuğu birçok özelliklere sahiptir. Kolay kullanışlı olmasının yanı sıra sırt bölümü manuel anlamda ayarlanabiliyor ve bu sayede sırt bölümünü dilediğiniz biçimde yatırabilir ve dik bir duruş sergileyebilirsiniz. Sırt kısmında yer alan mekanik dişliler sayesinde 0-90 derece ile oturan bireyin pozisyonu kolay bir biçimde ayarlanabiliyor.

Sırt bölümünde olduğu gibi ayak bölümünde de manuel anlamda ayarlama işlemi gerçekleştirilebiliyor ve bu sayede bireyin ayakları tam bir pozisyondan kaldırılabiliyor ve hatta kalça hizasında düz bir duruş gerçekleştirilebiliyor. Ya da dilediğiniz tarzdan indirip kaldırma pozisyonu tercih edebiliyorsunuz. Cilt bakım koltuğu sırt ve ayak bölümü tam yatması için ayarlanabiliyor ve bu sayede 170 santimetre oranında düz sedye tarzına dönüşebiliyor.

Cilt bakım koltuğunda kol uzvu yer alma bölümü bulunmaması sayesinde bireye daha pratik bir biçimde müdahale yapılması açısından avantaj sunuyor. Kol uzvu konulan bölüm geriye doğru çekilmesi sayesinde daha kolay bir biçimde müdahale gerçekleştirilebiliyor.

Cilt Bakım Koltuğu Fiyat Tarifesi

Cilt bakım koltuğu profesyonel kozmetik firmamız üzerinden ek ücretsiz olarak satışa sunuluyor. Cilt bakım koltuğu piyasa fiyatından daha düşük bir fiyata satışa sunulduğundan müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Cilt bakım koltuğu kaliteli kozmetik firmamız tarafından yüzde yüz garanti kapsamında satışa sunuluyor.

Cilt Bakım Koltuğu Ödeme Yöntemleri

Kozmetik firmamızdan çok çeşitli cilt bakım koltuğu satın alabilirsiniz. Cilt bakım koltuğu siparişinizde ödemenizi tercihiniz doğrultusunda ürün teslimatında nakit olarak yapabilir veya firmamız sitesinden ek komisyonsuz ve güvenli bir şekilde kredi kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cilt bakım koltuğu modellerimizi incelemek için kozmetik sitemize davetlisiniz.

Daha detaylı bilgi için : cansukozmetik.com web adresini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here