David Lynch’ten A’dan Z’ye ‘Twin Peaks’ seti

0


“Mullholland Çıkmazı”, “Mavi Kadife”, “Vahşi Duygular” filmleriyle tanınan yönetmen David Lynch ile Mark Frost’un 1990’ların başında fenomenleşen dizisi “Twin Peaks” için özel bir set hazırlanıyor.

Lynch, kişisel Twitter hesabından yaptığı bir açıklamayla “Twin Peaks: From Z to A”adlı çok özel bir box-set’in yakın zamanda piyasaya çıkacağını duyurdu. 21 CD’lik ve dizinin yayımlanan bütün bölümlerinin yer alacağı setin içerisinde “Twin Peaks: Fire Walk with Me” ve Showtime’ın hazırladığı “Twin Peaks: The Return”de bulunuyor.

20 saatlik özel içerik ve 6 saatlik daha önce yayımlanmamış görüntülerin yer alacağı kutuda Kyle MacLachlan, Sheryl Lee, Harry Goaz ve Kimmy Robertson ile yapılmış yeni röportajlara, The Roadhouse Bar’da sanatçıların gerçekleştirdiği canlı performansların montajlanmamış hallerine de yer veriliyor. Bununla birlikte set, dizinin pilot bölümü de dahil olmak üzere seçilmiş bölümlerin alternatif versiyonları ve yine seçilmiş bölümlerin 4K versiyonlarını da içeriyor.

Sadece 25 bin adet üretilen ve el ile numaralandıran koleksiyon, ilk olarak 15 Kasım’da Kanada’da satışa çıkacak. Setin aynı zamanda içerisinde yine özel içeriklerin bulunduğu ama daha küçük bir versiyonu da satışa sunulacak.

2017’nin mayıs ayında üçüncü sezonuyla tekrar ekranlara dönen “Twin Peaks”, 25 yıl aradan sonra kaldığı yerden devam ediyor.

 

 

Kaynak: play tuşu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here