Demet Evgar’ın hesabı hacklendi, Sosyal Medya çalkalandı!

0

Ünlü oyuncu Demet Evgar’ın twitter hesabı hacklendi. 1 Kadın 1 Erkek dizisinin başrol oyuncusu Evgar’ın hesabından atılan twitler sosyal medyayı salladı.

 

Acun Ilıcalı’nın yarışma programı ‘Yetenek Sizsiniz’in geçen haftaki bölümüne konuk jüri üyesi olan oyuncu Demet Evgar’ın Twitter hesabından  ‘Acun nasıl zengin oldu’ başlığı altında paylaşılan mesajlar tartışma yarattı. Evgar’a yakın isimler hesabın hacklendiğini ifade etse de, Ilıcalı’nın şahsında dile getirilen ‘sistem eleştirisi’ sosyal medyayı mest etti.

Twitter’da yaklaşık 820 bin takipçisi bulunan Evgar’ın hesabından,‘Yetenek Sizsiniz’de Acun Ilıcalı’yla yaşadığı tartışmaya ait bir videoyla, “Az sonra bu video ile ilgili 9 maddelik bir açıklamada bulunacağım” mesajı paylaşıldı.

Bu tweetlerin ardından Acun Ilıcalı, tweet attı ve “Sevgili Demet Evgar aradı, Twitter hesabı hacklenmiş. Hesabından paylaşılanlar ona ait değil. Bilgilerinize…” yazdı.

Demet Evgar’ın Bir Kadın Bir Erkek dizisinden rol arkadaşı Emre Karayel olaya müdahil oldu ve “Demet Evgar’ın hacklendiğine dair söylenenler tamamen asılsızdır, şimdi telefonda konuştuk.” yazdı.

Bu noktadan sonra Twitter kullanıcılarının iyice kafası karıştı. Olayı Mirgün Cabas ve Tuba Ünsal çifti aydınlattı. Çift, Emre Karayel ile konuşmuştu. Bu konuşma sonucunda Karayel’in de hesabının hack’lendiği öğrenildi.

İşte o mesajlar ve bazı takipçilerinin esprileri:

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here