Denizbank Kurtaran Hesap ile Acil Nakit Çözümleri

0


Kurtaran Hesap, DenizBank’ın hizmete sunmuş olduğu bir kredili mevduat hesabıdır. DenizBank Kurtaran Hesap sayesinde banka müşterileri, nakit sıkıntısı çektiğinde bu hesaptan yararlanabilmektedir.

Denizbank Kurtaran Hesap açmak oldukça kolaydır ve bu hesap için başvuru yapmanın iki farklı yolu bulunmaktadır. Hesap açmak için başvuru yapacak olan kişiler, SMS yolu ile ya da bankanın herhangi bir şubesine gidip şahsen başvuru yaparak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Banka şubesine giderek Kurtaran Hesap başvurusu yapacak olan kişilerin yanlarında kimliklerini, ikametgah belgesini ve adlarına düzenlenmiş olan herhangi bir faturayı götürmesi yeterlidir.

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Denizbank Kurtaran Hesap, acil nakit ihtiyacı olan kişilerin kesintisiz olarak; 7/24 yararlanabileceği bir kredili mevduat hesabıdır. Bu kredili mevduat hesabı ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılayan kişiler, eğer taksit seçeneğinden yararlanırlarsa; yapmış oldukları harcamaları 12 ay vade ile geri ödeyebilmektedir. Bu sebeple Kurtaran Hesap, banka müşterileri açısından oldukça avantajlı olan bir kredili mevduat hesabıdır.

Denizbank Kurtaran Hesap sahibi olan kişiler, kendilerine en yakın Denizbank ATM’sine giderek ya da Denizbank’ın herhangi bir şubesine giderek Kurtaran Hesap limitini öğrenebilirler ve taksitli olarak yararlanabilecekleri limit hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Temmuz Sonuna Kadar DenizBank Kurtaran Hesap Faizi Bankadan!

Denizbank müşterileri, Kurtaran Hesap’larında para olmasa bile ihtiyaçlarını karşılayabilmektediler. Üstelik, temmuz ayı sonuna kadar yapılan tüm harcamalar faizsiz olmaktadır.

Bu kampanya dahilinde DenizBank Kurtaran Hesap sahipleri, limitleri üzerinden yapacakları tüm nakit çekim, fatura ödeme, alışveriş ve benzeri işlemlerde temmuz sonuna kadar yüzde sıfır faiz ödemektedir. Bu kampanyadan yararlanılabilecek son gün; 31 Temmuz 2019’dur.

Bu kampanyadan yararlanacak olan banka müşterilerinin bilmesi gereken; bu kampanyanın taksitli Kurtaran Hesap için geçerli olmadığıdır. Taksitli Kurtaran Hesap için faiz oranı %2 olarak belirlenmiştir.

DenizBank Kurtaran Hesap kampanyasına müşterilerin katılması hiçbir ek masraf gerektirmemektedir ve kampanya tamamen ücretsizdir. DenizBank, dilediği zaman ve gerekli gördüğü zaman, kampanyayı durdurma ve sonlandırma hakkını gizli tutmaktadır.

DenizBank Kurtaran Hesap Avantajları Nelerdir?

DenizBank Kurtaran Hesap, kullanıcılarına birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Özellikle nakit sıkıntısı çeken kişiler için bu hesap fırsat sunmaktadır. DenizBank Kurtaran Hesap avantajları kısaca şu şekildedir:

    • Kredili mevduat hesabı olarak geçen Kurtaran Hesap, kişilerin hesaplarında para bulunmasa bile harcama yapmalarına olanak sağlamaktadır. Bu sayede kişilerin ödeme dengeleri bozulmadan devam etmekte ve ödemeleri aksamaya uğramamaktadır. Dolayısı ile kişiler, borçlarından dolayı gecikmeye de girmemektedir.

 

  • DenizBank Kurtaran Hesap, banka müşterilerinin faydalanabileceği en kolay kredi seçeneği olmaktadır.

 

  • Kurtaran hesapta belirlenen limitin tamamı ya da bir kısmı nakit çekim olarak değerlendirilebilmektedir.
  • Kurtaran Hesap kullanıcıları, kullandıkları tutar kadar ve gün sayısı kadar faiz ödemektedir. Banka, bunlar dışında hiçbir ek ücret talep etmemektedir.
  • Kurtaran hesap faiz oranları %2’dir fakat bankanın yaptığı kampanya dahilinde 2019 temmuz ayı sonuna kadar, taksitle yapılan harcamalar dışında yapılacak olan harcamalarda, müşterilere yüzde sıfır faiz uygulanmaktadır.

DenizBank Kurtaran Hesap Taksitli Kullanımı

DenizBank Kurtaran Hesap taksitli kullanım için yapılacak olan harcamanın minimum 200 TL değerinde olması gerekmektedir. Kullanılan tutar, bankaya 3,6,9 veya 12 ay vade seçeneği ile geri ödenebilmektedir. Ödeme günü gelen borcun ödenmemesi durumunda, taksitli tutarın içinde bulunan ana paraya faiz işlemektedir ve bu faiz oranı %2’dir.

Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Kurtaran Hesap; bilhassa acil nakit sıkıntısı çeken tüketicilerin imdadına yetişen önemli bir bankacılık uygulamasıdır. Denizbank Kurtaran Hesap’ın bu kadar kullanışlı olmasını sağlayan özelliği ise hiç şüphesiz alınan kredinin 12 taksitli olarak ödenmesini mümkün kılmasıdır. Denizbank Kurtaran Hesap başvurusu yapmak isteyenlerin önünde birden çok seçenek bulunmaktadır. Tüketiciler, KURTARAN yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaralarını ekleyerek 3280’e kısa mesaj göndererek Kurtaran Hesap başvurusu yapmış olurlar. Bunun yanı sıra, Denizbank şubelerine giderek Kurtaran Hesap başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Denizbank internet bankacılığı ve MobilDeniz uygulaması Kurtaran Hesap başvuru seçenekleri arasında yer almaktadır. Denizbank Kurtaran Hesap başvurusu yapmak isteyenler tarafından en çok tercih edilen sms ile başvuru yönteminin sonuçları; tüketicinin akıllı telefonuna beş dakika içerisinde bildirilmektedir. 

Denizbank Kurtaran Hesap Başvuru Seçenekleri 

Denizbank Kurtaran Hesap başvurusu için illaki şubeye gitmeye gerek yoktur. 3280’e kısa mesaj atılarak yapılacak Denizbank Kurtaran Hesap başvurusunun sonuçları; yalnızca beş dakika içerisinde kişinin telefonuna aktarılmaktadır. Başvurusu olumlu sonuçlanan bir tüketicinin bundan sonra ne yapması gerektiği konusunda bilgilendirici mesaj, akıllı telefonuna gelecektir. Denizbank Kurtaran Hesap; kredili mevduat hesabı olmakla beraber bilhassa taksitli kullanım seçeneğinden dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Ancak, Kurtaran Hesap’ın taksitli kullanılması noktasında tüketiciye ayrı bir limit tahsis edilmesi söz konusu değildir. Tüketicinin mevcut Kurtaran Hesap limiti dahilinde kullanım yapması mümkündür. Kurtaran Hesap taksitli kullanım başvurusu; Denizbank şubelerinden, internet bankacılığından, mobil şubeden ve 7/24 tüm ATM’lerden yapılabilmektedir. 

Denizbank Kurtaran Hesap Başvurusu Yapma Nedenleri 

Denizbank Kurtaran Hesap başvurusu; bilhassa hesabında yeterli bakiye olmayan ancak acil nakit sıkıntısı çeken kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu noktada, Kurtaran Hesap, oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır. Kurtaran Hesap; tüketicinin vadesiz hesabına bağlıdır. Vadesiz hesap üzerinden otomatik ödeme talimatı verilen faturaların ödenmesinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Bunun yanı sıra, Denizbank Kurtaran Hesap; alışverişler için de kullanılabilir. Bu noktada, Denizbank banka kartı olanların Maestro ve Electron kabul eden tüm üye işyerlerinde kullanılması mümkündür. Denizbank Kurtaran Hesap başvurusu yapmak isteyenleri cezbeden bir diğer konu; tüketicinin kullandığı gün kadar hesabına faiz işlenmesidir. Bir başka deyişle, Denizbank Kurtaran Hesap kullanılmadığı takdirde herhangi bir ücret ödenmesi mümkün değildir. Taksitli kullanmak isteyenler için minimum kullanım tutarı; 200 TL olarak belirlenmiştir. Üç aydan başlamak üzere altı, dokuz veya 12 ay taksit seçenekleri bulunmaktadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here