Düşündüklerine dikkat et! Gerçekleşebilir

0


Bu hafta Merkür Güneş’in kalbinde olacak. Bir gezegenin Güneş’in kalbinde olması, Güneş ile bir gezegenin aynı burçta, aynı derecede, aynı dakikada yer alması anlama gelir. Bu etkileşim İkizler burcunda meydana gelecek. 14:52’den 15:37’ye kadar devam edecek olan bu etkileşim süreçinde zihninizden geçen ne var ise gerçekleşebilir!

Merhaba Hepinize;
Bir gezegenin Güneş’in kalbinde olması, Güneş ile bir gezegenin aynı burçta, aynı derecede, aynı dakikada yer alması anlama gelir. Güneş yaşam veren olduğundan, eğer bir gezegen Güneş’in kalbinde olursa, evren bir süreliğine o gezegenin dinamiği etkin oluyor anlama gelir. Kısacası Güneş’i Kral benzer biçimde düşünürsek, Kral tahtını kısa bir süreliğine Merkür’e bırakıyor diyebiliriz. Merkür, Güneş’in kalbinde olacağı için, Merküryen her türlü mevzuda bir şeyler yapmak için evrenin en doğru zamanı bulunduğunu gösterir.

NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZE DİKKAT EDİN!

Merkür’ün Güneş’in kalbinde olması demek, evrenle olan kontakt bağının eksiksiz, tam bir halde gerçekleşeceğini gösterir. Evrenin sizin isteklerinizi net bir halde duyacağına işarettir, bu saatler içinde ağzınızdan çıkana, ne düşündüğünüze dikkat! Gerçekleşebilir. Bu saatler içinde, zihninizi boşaltıp isteklerinizi, dileklerinizi, ihtiyacınız olan şeylere odaklanın, tam, eksiksiz ve net bir halde! Evrenin bu açık kapılarını devamlı bulamazsınız. Bu şekilde zamanları iyi değerlendirmek lazım. Bu etkileşim İKİZLER burcunda olacak. Her türlü antak kalma, sözleşme, eğitim, konuşma, ifade, düşünceler Merkür ile anlatılır ve en kuvvetli olduğu bu pozisyonda, fikir enerjisini de arttıran ve güçlendiren bir tesir yaratacaktır.

Yapabiliyorsanız meditasyon yapmak, yakarış etmek, kim bilir isteklerinizi not almak yada size hususi bağlantı kurma şekliniz nede olsa onu yapın. Yada kim bilir yazarsınız ve bir bölgelere asarsınız. Artık orası size kalmış, evrenle direkt bağlantıda olacaksınız, bu şansı bu saatler arası bence fazlaca iyi değerlendirin. Ben genel anlamda bu şekilde zamanlar yakaladığımda, yalnız kalmaya ve düşüncelerimi, isteklerimi, dileklerimizi ilk olarak kendime odaklanarak en katıksız, en saf, en kalbimden geçmiş olduğu şekilde kağıda notlar almayı ve onu bir yere asmayı yeğlerim. Pek doğal her insanın yöntemi değişik olabilir bu mevzuda! Merkür’ün Güneş’in kalbinde olacağı süre aralığı ise bu 21 Mayıs 14:52 de adım atar 15:37’ye kadar devam edecek. Bu süre aralığı bu ikilinin tam olarak birlikte olma zamanıdır. En kıymetli zamandır. Fakat birazcık hisse bırakarak dileyenler 14:52 ile 17:30 arasını da değerlendirebilirler.

Bu tesir bu sefer İKİZLER burcunda olduğundan, İKİZLER sembolizmine uygun niyetlerimizin daha süratli tesir alacağına işarettir. Hem de Merkür İkizler burcunda yönetici pozisyonda olduğundan tesir fazlaca daha kuvvetli olacaktır. Bu süre aralığında İKİZLER burcunun sembolize etmiş olduğu mevzulara odaklanmak, bir şeyler yapmak için oldukça uygundur. Peki nedir İkizler burcu? Informasyon, kontakt, antak kalma, konuşma, ifade etme, öğrenme, elektronik aletler, kontakt gereçleri, seyahatler, ticari mevzular, kardeşler, web, toplumsal medya anlama gelir. Bu saatler içinde bu biçim mevzulara odaklanmak ve bu temalarla ilgili bir şeyler dilemek, arzu etmek, bu saatler arasına mühim antak kalma, toplantı, imza gerektiren işleri organize etmek, bu saatler arasına eğitim başlatmak, gelecek planları yapmak, hedefler koymak, karar almak, sizin için ehemmiyet arz eden sohbetleri organize etmek, kardeşlerle ilgili bir şeylere adım atmak, web sitesi açmak, toplumsal medya hesaplarınızda acele yayılmasını arzu ettiğiniz paylaşımlar yapmak, ticari girişimlerde bulunmak, fikirlerinizi satmak, mühim mailleri göndermek, seyahatler organize etmek, yeni kontakt gereçleri satın almak benzer biçimde eylemler yapabilirsiniz.

Ve ihmal etmeyin ki bu saatler arası zihninizden geçen ne var ise gerçekleşebilir, bu yüzden de zihninizden ve aklınızdan neleri geçireceğinize extra dikkat etmenizde yarar var! Zira gerçekleşebilirler! Gerçekleşmesini arzu ettiğiniz düşüncelere odaklanın!

Evrenin arada bir olan açık kapılarını iyi yakalamak ve değerlendirmek gerek 😉
Hadi bakalım hepinize kolay gelsin!
Dinçer Güner

İLGİLİ HABERİletişim trafiği artıyorİletişim trafiği artıyor

 CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here