Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Edoğan’ın temel attığı fabrikaya 4 milyon TL para cezası!

Tüm Haberler 18 Kasım, 19:47'de eklendi

Recep Tayyip Erdoğan’ın 2013’te temel atma törenine katıldığı kimyevi gübre fabrikası inşaatının ruhsatının olmadığı ortaya çıktı. Ruhsatı olmayan fabrika inşaatı mühürlenirken 4 milyon 210 bin lira PARA cezası kesildi.
Recep Tayyip Erdoğan’ın, 3 Mart 2013’te temel atma törenine katıldığı Bandırma Gübre Fabrikaları AŞ.’nin kimyevi gübre fabrikaları inşaatının ruhsatı olmadığı ortaya çıktı. İnşaat’ın sorumluluk alanında bulunduğu Erdek Belediyesi ise BAGFAŞ’a toplam 4 milyon 210 bin lira PARA cezası kesti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Erdek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin BAGFAŞ’a yaptıkları denetimde toplam 20 bin metre kare alan üzerinde yapım çalışmaları devam eden kimyevi gübre fabrikasının inşaat ruhsatının bulunmadığını tespit ettiğini söyledi.

Fabrika inşaatının “kaçak” olduğunun öğrenilmesinden sonra BAGFAŞ’a 2 milyon 105 bin lira idari PARAceza kesildi ve mühürlendi. Ancak BAGFAŞ kararı görmezden geldi ve mühürleri sökerek inşaata kaldığı yerden devam etti. Bu gelişmeler üzerine Erdek Belediyesi fabrika inşaatını bir kez daha mühürledi ve 2 milyon 105 bin lira daha ceza kesti.

BAGFAŞ’ın toplam 4 milyon 210 bin liralık cezanın 1 milyon 800 bin lirasını ödediği öğrenildi.

Kaynak: İlkhaber

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.