Emina Jahovic’ten Sadettin Saran yalanlaması!

0


Müzikçi Mustafa Sandal’la olan evliliği boyunca müzikçi kimliğini 2. planda tutan Emina Jahovic, evliliği bittikten sonra kendisini yeni girişimlere açmıştı. Bir yandan şarkıcılık kariyerine dönen Jahovic, bir yandan da objektif önüne geçmiş ve birbirinden cazip manzaralar sergilemişti.

SADETTİN SARAN’LA AŞK…

Emina, bir yandan bu şekil bir tempo içerisinde koştururken bir yandan da iş adamı Sadettin Saran’la aşk yaşamaya başladı. 2019 yazında Sadettin Saran ile aşk yaşamaya başlayan Emina, iki defa ayrılıp barıştığı Saran ile yalnızca 9 ay süren bir beraberlik yaşadı.

Emina, biten bağının akabinde geçen gün hakkında çıkan bir ayrılık haberine reaksiyon gösterdi. İkilinin neden ayrıldığı konusunda yapılan bir haberde Emina’nın ayrılık sebebi olarak arkadaşlarına: “Sadettin çok disiplinli biri. Akşam 20.00’de yatıyor, sabah 5.30’da kalkıp spora gidiyor. Bütün gün iş yanından ayrılmıyor. Akşam sade bir yemek, sonra çabucak tekrar uyku… Ben gezmek, eğlenmek, tatile gitmek istiyorum. Sıkıcı hayat bana uymadı” formunda bir açıklamada bulunduğu tez ediliyordu.

EMİNA’DAN HABERE YALANLAMA GELDİ…

Emina Jahovic kendisi hakkında yapılan bu ayrılık haberleriyle ilgili olarak toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve “Benimle ilgili bu türlü aslı astarı olmayan hikayeler uydurmasanız mı acaba” diye yazdı.

The post Emina Jahovic’ten Sadettin Saran yalanlaması! appeared first on Kıbrıs Haberleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here