Ana SayfaHaberlerEmrah öğretmen aramıza döndü!

Emrah öğretmen aramıza döndü!

Eren Aşnaz /PressHaber.com

Kurban bayramının 4. gününde, gece saatlerinde geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hastaneye kaldırılan 27 yaşındaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seyit Onbaşı İlköğretim Okulu öğretmeni Emrah Çimen, 15 günlük yoğun bakımın ardından tekrar aramıza döndü.

 

Kurban bayramının 4. gecesi arkadaşlarıyla oturduğu bir sırada ağızdan kan gelmesi sonucu Adana Numune hastanesi acil servisine kaldırılan ve potasyum düşmesi sebebiyle yoğun bakıma alınan 27 yaşındaki ilkokul öğretmeni Çimen, 15 günlük yoğun bakım sonrasında ailesini, öğrencilerini ve sevenlerini mutlu etti.

Adana Başkent Hastanesi’ne sevk edilerek tahlillerine ve tedavisine buradaki yoğun bakım ünitesinde devam eden genç öğretmen tedaviye olumlu yanıt verdi ve potasyum seviyesi normale döndü.

Sevenleri yalnız bırakmadı

Hastalığının duyulmasıyla hastaneye giden Çimen’in ailesi ve sevenleri 15 gün boyunca hastane önünde genç öğretmenin tekrar aralarına dönmesini beklediler. İş arkadaşlarının ve öğrencilerininde sık sık arayarak bir an önce aralarına katılmasını bekledikleri Çimen, minik öğrencilerine de büyük sevinç yaşattı.

Genç öğretmen aramıza döndü

15 Günlük yoğun bakım ve tedaviye olumlu yanıt vererek potasyum seviyesi normale dönen genç öğretmen taburcu oldu. Belirli bir süre hastanede ki tedavisine kontrol amaçlı devam edecek olan Çimen, şimdi ise kendisini seven minik öğrencileriyle tekrar buluşmanın heyecanını yaşıyor.

PressHaber olarak geçmiş olsun diyoruz

Rahatsızlığını duyduğumuz günden  bu yana her zaman aramızda olacağına inandığımız genç öğretmenimize bizlerde PressHaber olarak geçmiş olsun diliyor. Tam sağlığına bir anca kavuşarak tekrar aramızda olmasının mutluluğunu kendisiyle paylaşıyoruz.

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

30 çalışmasıyla fotoğraf çekmek için evsiz gibi yaşayan Lee Jeffries

Amatör fotoğrafçı Lee Jeffries, ABD'deki evsizlerin hayatlarını gözler önüne sermek için ilginç...

46 örnekle yeni trend saç modeli Rainbow

Bir dönem Punkçılar arasında moda olan Rainbow, yani Türkçesi gökkuşağı saç...

İtalyan sanatçı Davide Bonazzi’den akla ziyan 39 kapitalizm eleştirisi

Davide Bonazzi, yaptığı illustrasyonlarla günümüz dünyasının çarpıklığını gözler önüne sererek, bireyin...

2014’ün internette en çok izlenen 10 dizisi

İnternet bu kadar yaygınlaşırken film ve dizilerin internette izlenmesi de yaygınlaştı....

Tartışı-Yorum

Ümit Kıvanç yazdı “Savaştan buraya insanlık macerası”

Ümit Kıvanç Radikal'in bugünkü köşesinde "Savaştan buraya insanlık macerası" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Ümit Kıvanç'ın bugünkü yazısı:Belki de bir kısmı eşimiz dostumuz ahbabımız arkadaşımız olan yeni milletvekilleri hepimiz adına...

Cebeci öğrencisine açık mektup!

Okulumuzun öznesi olan arkadaşlara ve de onu belli hallere sokmaya çabalayanlara, herkesin kendisinde bulabileceği payı hatırlatmaya dair naçizane bir çabadır bu yazı.  Klasiktir ama “zor günler” yaşıyoruz. Bir şehrin göbeğinde...

Düşünebildiyseniz ölün!

Dünyayı gözlerle görmeyin, kaybedersiniz. Kulaklarla işitmeyin, kaybedersiniz. Burnunuzla koklamayın, kaybedersiniz. Uyku, hayatın anlamını (varsa eğer) insana gösterebilecek en kestirme yoldur. Bir rüya gibidir yaşamak, bu cümleyi tekinsiz metnime şiirsellik...