Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Emrah öğretmen aramıza döndü!

Haberler, Sağlık, Tüm Haberler 29 Ekim, 12:27'de eklendi

Eren Aşnaz /PressHaber.com

Kurban bayramının 4. gününde, gece saatlerinde geçirdiği rahatsızlık nedeni ile hastaneye kaldırılan 27 yaşındaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seyit Onbaşı İlköğretim Okulu öğretmeni Emrah Çimen, 15 günlük yoğun bakımın ardından tekrar aramıza döndü.

 

Kurban bayramının 4. gecesi arkadaşlarıyla oturduğu bir sırada ağızdan kan gelmesi sonucu Adana Numune hastanesi acil servisine kaldırılan ve potasyum düşmesi sebebiyle yoğun bakıma alınan 27 yaşındaki ilkokul öğretmeni Çimen, 15 günlük yoğun bakım sonrasında ailesini, öğrencilerini ve sevenlerini mutlu etti.

Adana Başkent Hastanesi’ne sevk edilerek tahlillerine ve tedavisine buradaki yoğun bakım ünitesinde devam eden genç öğretmen tedaviye olumlu yanıt verdi ve potasyum seviyesi normale döndü.

Sevenleri yalnız bırakmadı

Hastalığının duyulmasıyla hastaneye giden Çimen’in ailesi ve sevenleri 15 gün boyunca hastane önünde genç öğretmenin tekrar aralarına dönmesini beklediler. İş arkadaşlarının ve öğrencilerininde sık sık arayarak bir an önce aralarına katılmasını bekledikleri Çimen, minik öğrencilerine de büyük sevinç yaşattı.

Genç öğretmen aramıza döndü

15 Günlük yoğun bakım ve tedaviye olumlu yanıt vererek potasyum seviyesi normale dönen genç öğretmen taburcu oldu. Belirli bir süre hastanede ki tedavisine kontrol amaçlı devam edecek olan Çimen, şimdi ise kendisini seven minik öğrencileriyle tekrar buluşmanın heyecanını yaşıyor.

PressHaber olarak geçmiş olsun diyoruz

Rahatsızlığını duyduğumuz günden  bu yana her zaman aramızda olacağına inandığımız genç öğretmenimize bizlerde PressHaber olarak geçmiş olsun diliyor. Tam sağlığına bir anca kavuşarak tekrar aramızda olmasının mutluluğunu kendisiyle paylaşıyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.