Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Erdoğan, Şenol Güneş’i Arayarak Tebrik Etti

Futbol 2 Mart, 21:57'de eklendi

Milli takım ile anlaşması netlik kazanan Şenol Güneş’i Cumhurbaşkanı Erdoğan arayarak tebrik etti. Başarı dileklerini ileten Erdoğan, aynı zamanda kutladı. Gelecek süreçte Şenol Güneş’in performansı da merak ediliyor. Milli takımda kariyerini sürdüren ismin gelecek maçlarda nasıl bir performans göstereceği Canlı Bahis ayrıcalıkları ile geliyor. Dünya kupasına katılabilmek için büyük heyecana sahip olan maçlar oynanacak. Bu süreçte atılacak olan her adım büyük önem taşıyor. Aynı zamanda oyuncu seçimlerinin de büyük önem taşıdığını söylemek mümkün. Futbol severleri bekleyen anlarda kıran kırana gelişmeler yaşanacak.

Sezon Sonuna Kadarki Süreç Belirsiz

Güneş’in milli takımla anlaşmasının ardından sezon sonuna kadar nasıl bir sürecin işleneceği de merak ediliyor. Yönetimin karar vermesi gereken çok önemli bir konu var. Aynı anda hem milli takım hem de takımın nasıl gideceği konusunda önemli soru işaretleri taşınıyor. Gelecek bu süreçte çok zorlu maçlar oynayacak olan Beşiktaş için hiçbir puan kaybına tahammül yok. Bu nedenle deneyimli ismin performansı da önem kazanıyor. Yeterince motive olamayacağını düşünen bir kesim bulunuyor. Alınacak olan sonuçların bu surecin belirleyicisi olacağını söylemek mümkün. Atılacak olan adımlar önem taşıyor. Şenol Güneş’in takımın başında devam edebilmesi için süreç önemli. Bets10 Giriş farkıyla süreçte yaşanan hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

4 Yıllık Bir Anlaşma İmzalandı

Milli takımla arasındaki görüşmelerin netlik kazanması ile rakamlarda belli oldu. Tecrübeli isimle yıllık bir anlaşma imzalandı. Kontrat 1 Hazirandan itibaren geçerli olacak. Bu tarihten itibaren milli takımın başında yer alacak. Forvetbet tüm karşılaşmada büyük heyecan sunmaya devam ediyor. Her maç oldukça önemli heyecanlara sahne olacak. Bu anları yakından takip edebileceksiniz. Futbol severleri bekleyen kıran kırana heyecana uzak kalmamalısınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,