Facebook’un yeni uygulaması “Teşekkür Et”

0

Dünyanın sosyal medya devi Facebook, yeni özelliği, kişiselleştirilmiş videolar aracılığı ile bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanılabilen “Teşekkür Et” uygulamasını Facebook kullanıcılarının hizmetine sundu.

 

Teşekkür et uygulaması nedir?

Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcısı olan Facebook, yeni uygulaması “Say Thanks” (Teşekkür Et) ile kullanıcıların kişiselleştirilmiş videolarla birbirine teşekkür etmesine imkan sağlıyor.

Teşekkür et uygulamasını kimler kullanabilir?

Teşekkür et uygulamasını bir Facebook hesabına sahip olan bütün kullanıcılar kullanabilir. Ancak Facebook sayfaları bu uygulamaya dahil değil. Tüm dünyada masaüstü ve mobil cihazlarda aynı anda kullanıma açılan uygulama, belirlediğiniz bir arkadaşınız ile ortak fotoğraf ve anılarınızı bir araya getirerek size özel video oluşturuyor.

Teşekkür et nasıl kullanılır?

Uygulamada “Eski Arkadaşlar”, “Arkadaşlar” ve “Aile” temalarından birini seçebiliyorsunuz. Videonuz hazırlanırken dilerseniz Facebook tarafından belirlenen fotoğrafları ve sözleri değiştirebiliyor, teşekkür mesajınızı özelleştirebiliyorsunuz. Hazırlanan bu videoyu arkadaşınızı etiketleyerek paylaşabiliyorsunuz.

Kullanıcıların arkadaşlarına teşekkür etmelerine ve onları mutlu etmelerine imkan veren uygulama ile Facebook, arkadaşlık bağlarını güçlendirmeye de yardımcı oluyor. “Say Thanks” uygulaması İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Endonezce ve ülkemizde Türkçe olarak kullanıma sunuluyor.

Facebook “Teşekkür Et” uygulamasına facebook.com/Thanks sayfasından ulaşabilir ve arkadaşlarınız için teşekkür videoları oluşturabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here