Fatih Terim Emre Mor’u İstiyor

0

Gelecek sezon için kadro planlamalarına başlayan Fatih Terim, takımda görmek istediği oyuncular üzerinde çalışmaya devam ediyor. Emre Mor ise usta teknik adamın gelecek sezon takımda görmek istediği oyuncular arasında yer alıyor. Bu transfer başarılı olması durumunda oldukça önemli bir işe imza atılmış olacak. Borussia Dortmud ile yapılan görüşmelerden sonuç alınmaya çalışılıyor. Oyuncu ile yapılan görüşmeler sonucunda olumlu sonuçlara ulaşılmış durumda. Basına ulaşan iddiaların oyuncu ile anlaşmaya varıldığı yönündedir. Ancak kulübü ile net bir anlaşma henüz imzalanmış değil. Bunun nedeni ise ödenecek rakamlar olmaktadır. Galatasaray finansal Fair Play kuralları gereği yüksek ücretler ödeyemiyor.

Transferde Kiralama Formülü Aranıyor

Takımda Emre Mor’u mutlaka görmek isteyen Fatih Terim, bunu her fırsatta dile getiriyor. Yönetimin bu doğrultuda atmış odluğu adımlarda çok önemli oluyor. Kulübü ile yapılan resmi pazarlıklar henüz netleşmiş durumda değil. Galatasaray takımının önünde UEFA tarafından verilecek olan cezalar var. Bu nedenle rahatlıkla transfer politikası uygulayamıyor. Birde oyuncu için yüksek bonservis bedeli isteniyor olması, durumu daha çok zora sokuyor. Sizlerde kalitesi ile adından söz ettiren ayrıcalıkları yakından keşfetmeye başlayın. betsat ile transferin tüm gizli kalmışlarını kolaylıkla çözümleyebileceksiniz. Atılacak olan adıma ve transfer için istenmekte olan rakamları da hemen öğrenebilirsiniz. Yazının devamında Borussia Dortmund takımının istemiş olduğu bonservis bedelini ve Galatasaray takımının kiralama istediğini görebileceksiniz.

Teklif En Fazla 2 Milyon Euro’ya Kiralamak

Borussia Dortmund bonservis bedeli olarak 13 milyon Euro istiyor. Ancak Galatasaray bu yüksek takmı ödemek istemiyor. Çünkü sonra zarar edebilme ihtimalini de düşünüyor. Bu nedenle satın alma opsiyonlu olarak kiralama teklifini ortaya koyuyor. Yıllık 1,5 – 2 milyon Euro aralığında bir teklif sunuluyor. Bu durumda Finansal Fair Play kurallarının aşılmak istenmemesi de etkili oluyor. Betsat mobil ile tüm bu anları yakından takip edebilirsiniz. Transferin gerçekleşmesi için aradaki bu pürüzün aşılması gerekiyor. Yapılan çalışmalar ile olumlu sonucun alınması bekleniyor. İki kulüp yöneticileri de oldukça önemli bir pazarlık süreci işliyor. 1 hafta içinde durum netleşmiş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here