Fener’den Kjaer Taktiği

0
fenerbahçe, çaykur rizespor, fenerbahçe saldırganı, fenerbahçeye kim saldırdı, neden saldırıldı, spor, haber,

Yeni transfer haberleri ile içinde bulunduğu mali sorunların üstesinden gelen takımlardan olan Fenerbahçe yine farklı transfer haberleri ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Transfer edilen oyuncular kadar transfer aşamasında olan oyuncuların da dikkat çekmesi Fenerbahçe için oldukça fazla olumlu yorumun ortaya çıkmasına neden oldu. Son olarak ise Kjaer ile ilgili haberlerin gündeme oturması oyuncunun transferi için son durumun ne olduğu konusunda merak içinde kalınmasına neden oldu. İki senedir Sevilla ile yollarına devam eden oyuncu için takımından olumlu haber alamayınca Fenerbahçe ile görüşmeye başladığı biliniyor.

2 Buçuk Milyon

Daha önce yine Fenerbahçe ile anlaşma sağlamış ve formasını giymiş olan oyuncu ile pazarlık aşamalarının devam ettiği biliniyor. İlk olarak yıllık 3 buçuk milyon Euro bedel isteyen oyuncu bu konuda oldukça olumsuz tepki almıştı. Bunun üzerine 2 buçuk milyon Euro bedeline kadar düşürülen teklife Fenerbahçe cephesinden yine olumlu cevap gelmedi. Takımın oyuncu için senelik 2 milyondan fazla vermek istemediği ise gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Premier Lig takımları ile de görüşmeleri devam eden oyuncunun olumlu bir tanıt alamamasından dolayı Fenerbahçe ile olan teklife olumlu bakması bekleniyor. Kjaer yeni sezona başlamadan önce Fenerbahçe’ye evet diyecek gibi duruyor. Bu konuda 1xbet sitesinden de açıklamalar bulunuyor. Onebahisde aynı şekilde heyecanlı rakamlardan bahsediyor. 1xbet mobil uygulama üzerinden de erişim sağlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here