Galatasaray’da Genç Transfer

0

Ülkemizin dört büyükleri içinde yer edinen Galatasaray alt yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Ekip olarak alt yapı takımını destekleyen Galatasaray bugünlerde yeni bir genç kabiliyeti Metin Oktay tesislerine çağrı etti. Hemen hemen 15 yaşlarında olan Rıdvan Kızıltoprak ülkemiz futbol kulüplerine alt yapı anlamında futbolcu tedarik eden Kozlu Taşkömürüsporforması giyiyor. 

Kozlu Taşkömürüspor’un Zonguldak’ta genç kabiliyetler yetiştiren bir futbol kulübü olduğu biliniyor. Bu mühim kulübün antrenörlüğünü Abdulkadir Kalyoncu ve Turgay Yavuz üstlenmiş durumda. Zonguldak’ta iki antrenörün Türk futboluna katkıları da özelliklerle büyük takımlar tarafınca takip ediliyor. Son olarak olarak bu kulüpte yetişen ve hemen hemen 15 yaşlarında olan Rıdvan Kızıltoprak oynadığı futbol ile izleyenleri kendisine fanatik bırakmıştı. Futbol heyecanı 1xbet de yaşanıyor. 

Galatasaray ise bu genç kabiliyeti başka kulüplere kaptırmamak ve kendi alt yapısına dahil edebilmek için düğmeye bastı. Ülkemiz futbolunun önde gelen kulüplerinden birisi olan Galatasaray’ın bu geçirme ile yakından ilgilenmesi sonucu Rıdvan Kızıltoprak İstanbul’da bulunan Galatasaray tesislerine çağrıldı. Futbolda https://bukmeker-1xbet.site/1xbet-giris/  ile transferler veriliyor. Zonguldak temsilcisi kulüp antrenörleri ise bu transferin gerçekleşmesine yeşil ışık yaktı. 

Rıdvan Kızıltoprak sol bekte etkili bir futbol sergileyebiliyor ve gol yollarında etkili olabiliyor. İstanbul’a gidecek olan Rıdvan Kızıltoprak burada Galatasaraylı antrenörler tarafınca yakından takip edilecek. Bu yakın takip sonucunda Galatasaray Spor Kulübünün alt yapı antrenörlerinin görüşleri alınacak. Eğer her şey pozitif yönde gider ve bu oyuncunun takıma kattan oluşan sağlayabileceği söylenirse geçirme gerçekleştirilecek. Bu gelişmeler onebahis tarafınca sunuluyor,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here