Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Sahip Olun!

0


Kredi kartı konusunda günümüzün en çok tercih edilen seçeneklerinden biride Garanti Bonus kredi kartı olmaktadır. Bol taksit özelliği alışveriş başına puan kazandırması ile oldukça cazip bir yerde bulunan kredi kartı sayesinde her alışverişi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Üstelik başvuru sürecide son derece kısa sürmekte olup, başvuruya dair sonucu saniyeler içinde öğrenmiş olacaksınız.

Garanti Bonus Kredi Kartı Avantajları

Her alışveriş başına puan kazanmanıza neden olacak bu kredi kartı, kazanmış olduğunuz bonuslarla da bedava alışveriş yapmanıza neden olacak. Her 1 bonus bu sisteme göre 1 TL olarak ücretlendirilmiş olur. Bu şekilde oldukça kısa bir süre içinde bonusları katlama fırsatı elde edebilirsiniz. Öte yandan bol taksit özelliği sunan bu kredi kartı ile birlikte ödemelerinizi peşin yaptıktan sonra dilediğiniz an taksit imkanı elde edebilirsiniz. Eğer bütçenizin rahat olmadığı bir dönem yaşıyorsanız ekstre atlat özelliğini tercih ederek ödemeleri bir sonraki aya erteleyebilmeyi tercih edebilirsiniz. 

Garanti Bonus kredi kartı özellikleri sadece bununla sınırlı kalmayıp, acil nakit ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabileceğiniz bir yapıya sahiptir. İstediğiniz her an nakit avans özelliğini tercih ederek acil şekilde ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Almış olduğunuz nakit avansı ise düşük faiz ve bol taksitler aracılığıyla geri ödeyebilme imkanı doğmuş olacaktır. Ayrıca hesabınızda para olmasa bile, kredi kartınızı kullanarak eft ve havale işlemlerini yapabilir ve bu alanda herhangi bir zorluk çekmeden ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti bonus kredi kartı başvurusu bu kredi kartını tercih etmek isteyenlerin merak ettiği konulardan biridir. Kısa bir süre içinde başvuru yapmaya olanak sağlayan bu sistem sayesinde tahminlerinizden daha kısa bir süre içinde kredi kartı sahibi olmuş olacaksınız. 

Bunun için yapılması gereken şey ise Garanti Bankası Web Sitesi ni ziyaret etmektir. Daha sonrasında başvuru bölümüne geçiş yaparak kredi kartı başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaya bakmalısınız. Başvuru formunda istenen bilgiler arasında ise telefon numarası, t.c kimlik numarası yer almaktadır. Bu detayları doldurduktan sonra hemen başvur butonuna tıklayarak Garanti Bonus kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşarak gerekli bilgileri size verecektir. Şubeye gitmenin önüne geçilirken, vermiş olduğunuz adrese yeni kredi kartınız teslim edilir. Bu şekilde belgesiz bir şekilde kredi kartına ulaşabilir ve bu alanda herhangi bir zaman kaybı yaşamadan kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Özellikle banka kredi kartı başvurusu sırasında müşteri adayının bazı özelliklere sahip olmasını istemektedir. Yüksek bir kredi notu ve düzenli bir gelir banka tarafından aranan özelliklerden bazılarıdır. Bankalarla olan geçmişi göstermesi açısından son derece kıymetli bir yapıya sahip olan kredi notu yüksek olursa, kredi veya kredi kartı uygulamalarından daha basit bir şekilde yararlanabilirsiniz. İyi ve çok iyi seviyesinde bulunan kredi notları için bankalar tarafından kredi kartı başvurusuna olumlu bir cevap verilmektedir. Orta ve düşük seviyesinde kredi notu bulunan kişiler ise diğerlerine nazaran daha düşük ihtimalli olarak kredi kartı alabilirler. Ayrıca Garanti bonus kredi kartı başvurusu sırasında müşterileri adayından gelir bilgileri de istenir. Bu sayede kişinin kredi kartı alıp alamayacağı da kesinleşmiş bir hale gelir. Özellikle bir yıllık dönem boyunca düzenli bir gelire sahip olan kişilerin bankadan kredi kartı alabileceği bilinmektedir. Düzenli bir gelir sunamayan kişilerin ise kredi kartı alma ihtimalinin diğerlerine nazaran biraz daha düşük olduğunu belirtmek gerekiyor. 

Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Başvuru Nasıl Yapılır? 

Garanti Bonus; Türkiye’nin yaklaşık sekiz yıldır en çok tercih edilen kredi kartı olarak bilinmektedir. Bonus markasını tüm Türkiye ile tanıştıran Garanti BBVA; acil nakit ihtiyacının karşılanması ve taksitli nakit avans seçeneğinin sunulmasından dolayı milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Buna ek olarak, Garanti Bonus kredi kartı sayesinde harcarken kazanmak, kazandıkça harcamak söz konusudur. Bir başka deyişle, toplanılan bonuslar sayesinde Garanti Bonus üyesi işyerlerinden bedava alışveriş yapma imkanı doğmaktadır. Garanti Bonus kredi kartına başvurmak oldukça basittir. Garanti Bonus kredi kartı 30 saniyede başvuru imkanı tanıması sayesinde göz doldurmaktadır. Garanti Bonus kredi kartı 30 saniyede başvuru işlemleri, Garanti BBVA’nın resmi sitesinden yapılmaktadır. 

Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Başvuru Süreci 

Garanti Bonus kredi kartı 30 saniyede başvuru için Bonus.com.tr sayfasının Kredi Kartı Başvurusu adresine gitmek gerekir. Bu adreste, başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formunda tüketicinin telefon numarasını ve T.C kimlik numarasını doğru olarak girmesi ve ardından gönder butonuna tıklaması gerekmektedir. Başvuru sürecinin 30 saniye süreceği rahatlıkla iddia edilebilir. Garanti Bonus internet sayfasında 7/24 aktif olan bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Bu sayede, yapılan Garanti Bonus kredi kartı başvurusu, kısa zamanda değerlendirilmektedir. Başvurunun olumlu olarak değerlendirilmesinin ardından tüketicinin Garanti BBVA yetkilileri tarafından aranacağını bildirmek gerekir. Bu görüşme sırasında tüketici, kredi kartı limitini öğrenecektir. Kredi kartı limitinin tüketicinin kredi notuna ve gelirine göre belirlendiğini söylemek gerekir. Buna ek olarak, sürecinin tamamlanmasının ardından kredi kartı, tüketicinin adresine teslim edilecektir. Bir başka deyişle, zorunlu haller dışında, tüketicinin banka şubesine gitmesine gerek yoktur. 

Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Başvuru Fırsatları 

Fırsatın sunulmasının sayesinde birçok tüketici, Bonus kredi kartı sahibi olmanın şansını yakalamaktadır. Garanti Bonus kredi kartı kullanıcıları, her ay 300’den fazla kampanyadan yararlanma hakkı elde ederler. Buna ek olarak, yılda toplam 400 TL olmak üzere bonus kazanma fırsatı bulunmaktadır. Ücretsiz taksitli nakit avans seçeneği, Garanti Bonus’un göze çarpan bir diğer özelliğidir. Garanti Bonus kredi kartı sahipleri; kredi kartlarına otomatik fatura ödeme talimatı verebilirler. Akaryakıt, sağlık, beyaz eşya, giyim, e-ticaret, market, mobilya, otomotiv, turizm, inşaat ve daha birçok sektörde Garanti Bonus kredi kartının eşsiz fırsatları yer almaktadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here