Ana SayfaHaberlerEkonomiGedik Yatırım ile Bali’de...

Gedik Yatırım ile Bali’de Tatil Fırsatı!

Çeyrek asırı aşan tecrübesiyle sermaye piyasalarının en köklü ve teknolojide öncü kurumlarından olan Gedik Yatırım, yeni yılda kampanyalarına devam ediyor. 2019 yılında, El Clasico’yu yerinde izleme fırsatı yaratan kampanyaya imza atan Gedik Yatırım, bu sefer 2 şanslı yatırımcıyı istedikleri bir yakınları ile birlikte unutulmayacak bir tatil deneyimi için Bali’ye götürüyor.

Ayrıca yeni hesap açan ve Gedik Trader Mobil veya Gedik Trader Web üzerinden 50.000 TL hisse veya VİOP işlem hacimini sağlayan yatırımcılar Netflix hediye kartı ve 1 yıl ücretsiz anlık borsa verisi kazanıyor.

hakkında Gedik Yatirim ile Bali’de Tatil Firsati Balide

Gedik Yatırım, 2 yatırımcıyı istedikleri bir yakınları ile çift olarak Bali tatiline götürüyor.

hakkında 1583551313 460 Gedik Yatirim ile Bali’de Tatil Firsati Balide

Yeni hesap açan yatırımcılar, 1 yıl ücretsiz anlık borsa verisi ve ayrıca ilk 50.000 TL lik işlem hacimine 100 TL Netflix Hedi Kartı kazanıyorlar.

hakkında 1583551313 41 Gedik Yatirim ile Bali’de Tatil Firsati Balide

BALİ’DE TATİL FIRSATI!

Bali’de, Uluwatu Temple, Ubud Monkey Forest, Tirta Empul, Gunung Kawi, Taman Saraswati Temple, Traditional Bali House, Luwak Coffee Plantation, Pirinç terasları, Tegenungan Şelalesi, Ulun Danu Bratan, Batuan Temple, Pura Maduwe Karang, Taman Ayun Temple gibi eşsiz güzellikleri yerinde görmek ve dünyaca ünlü tatil yöresi Bali’de tatil heyecanını tatmak isteyenlerin katılacağı çekilişle ilgili kampanya detaylarındaki bazı bilgiler;

“Gedik Yatırım’da yeni hesap açanlar 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Ayrıca Gedik Trader Mobil ve Web platformlarından her 50.000 TL’lik Hisse veya VİOP işlem hacmine 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Yeni hesap açanlar İlk 50.000 TL lik işlem hacmine 100 TL Netflix hediye kartı ve 1 yıl ücretsiz anlık borsa verisi de kazanıyorlar.

Mevcut yatırımcılar, yapacakları her 50.000 TL Hisse veya VİOP işlem hacmi ile 1 çekiliş hakkı kazanarak kampanyaya katılabilecekler.

hakkında 1583551313 610 Gedik Yatirim ile Bali’de Tatil Firsati Balide

Gedik Trader ile tüm yatırımcılar yüksek hızla işlem yapmanın avantajlarını yaşıyorlar. Türkiye’nin herhangi bir yerindeki yatırımcı da İstanbul’dakiler kadar hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor. Yatırımcıların; detaylı piyasa analizleri, hisse, viop gösterge ve gelişmiş grafiklere, internet üzerinden tüm cep telefonları veya farklı cihazlar ile erişip işlem yapabiliyor.

Gedik Trader üzerinden kullanıcılar müşteri olmasa da ister haftalık, ister aylık paketlerle anlık borsa verisi satın alınabiliyor; satın alınan anlık borsa verilerine, tüm mobil cihazlar ve web üzerinden, ek bir ücret ödemeden ulaşılabiliyor. Appstore ya da Google play uygulama içi satın alma sistemi üzerinden dileyen herkes “self servis” bir biçimde istediği veri paketine, istediği zaman abone olabiliyor ve piyasaları takip edebiliyor.

 

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN LİNKİ TIKLAYIN


Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

20 maddede Kaypakkaya Kemalizm’i niye eleştirdi?

1949 yılında Çorum’da dünyaya gelen Türkiye Komünist Partisi/Marksist Leninist (TKP/ML) kurucusu...

Evlenmeden önce bir daha düşünmeniz için 10 evlilik filmi

Evlilikle ilgili filmler ya da evlilik filmleri demeden önce "evlilik kurumu"...

Metaverse ile önem kazanacak 7 meslek

Bilim kurgu romanlarında ve filmlerinde yıllar önce tanık olduğumuz Metaverse kavramı,...

Gezi Parkı eylemlerinin 3. yılında hatıralarda kalan duvar yazıları!

Gezi Parkı eylemlerinin üçüncü yılında, eylemcilerin geride bıraktığı duvar yazıları bu gün...

Tartışı-Yorum

Şiddete Davet

Rıza Yalçın Koçak Tamam, ölümün dondurucu ayazını buz kesme tehlikesine rağmen düşürmeyelim dilimizden. Kan kokusunun karşısına dikiverelim baharın buğusunu. Envai çeşit çiçekten, yağmuru çekiverince içine buram buram eden topraktan ilham...

Taraflı insan, taraflı medya

“Her insan kendi içerisinde ayrı birer kainattır”, yazıp-konuştuğu şeyleri kendi fikir dünyasının renkleriyle boyar. Aristo’nun bu felsefik söylemini, laboratuvar çıktıları ile vermenin daha anlaşılır ve kalıcı olacağı kanaatindeyim. Son...

Kerbelâ’ya Giderken 1

Muharrem ayı içerisinde olduğumuz bu günler de Kerbelâ katliamını, ve bu katliama giden yolu konu almak istedim. Üç parçaya ayırdığım bu yazıda Ehlibeyte ve Ehlibeyt yoldaşlarına yapılan haksızlıkları kaleme...