Gökhan Türkmen’den etkileyici konser

0


Gökhan Türkmen’in dün akşam DasDas Sahne’de gerçekleştirdiği “Akustik Plus” konseri dinleyicileri büyüledi. 20 kişilik orkestranın sahnede olduğu, ortalama 3 saat devam eden konserde izleyenler, büyük beğeni ile konser mekanını terk etti.

Konsere “Aşk Lazım” şarkısıyla giriş icra eden müzisyen, toplamda 25 parçasını seslendirdi. Konserin sürprizlerinden bir tanesi tiyatro oyuncusu Sitare Akbaş’ın da sahneye çıkmasıydı. Oyuncu, Virgül albümünde yer edinen Ben Unuturum parçası öncesinde metin yazarlığını Ozan Turgut’un yapmış olduğu tirat ile tüm seyircileri büyüledi.

Tiyatro ve konserlerde izleyicilerin, “an”ı kaçırmak pahasına toplumsal medya paylaşımı yapmak için performansları tam anlamıyla izleyemediklerine dikkat çeken Türkmen “Çatı Katı” ve “Lafügüzaf” parçalarının öncesinde, 15 saniyelik nakarat kısımlarını seslendirerek izleyiciler için Instagram Story içinde ne olduğu sundu. Türkmen, konser sonunda aile olarak lanse etmiş olduğu GTRMüzik ekibini sahneye çağrı ederek coşkulu bir kapanış ile hatırlanası bir an yaşattı.


ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK TOPLADILAR

Akustik Konserlerinde “Geleceğe Işık Tut” projesine de destek veren müzisyen çağrısına karşılık buldu. Toplanan yüzlerce kırtasiye malzemesi ve oyuncağı, Geleceğe Işık Tut ekibi vesilesiyle gereksinim duyan okullara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ulaştırılacak. Bununla beraber uzun süreden beri Ege Orman Vakfıyla Melik Turgut Korusu için emekler yürüten Türkmen, Akustik Plus konserinde sahne alan 20 müzisyen arkadaşı adına fidan diktirdiklerini belirtti.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here