Gonca Vuslateri’nden duygulandıran Atilla Özdemiroğlu mesajı

0


Başarı göstermiş oyuncu Gonca Vuslateri, bundan 3 yıl ilkin yaşamını kaybeden Atilla Özdemiroğlu için duygusal bir ileti yazdı.

Türk müziğinin en mühim bestecilerinden Atilla Özdemiroğlu, bundan 3 yıl ilkin 73 yaşlarında hayata gözlerini yummuştu. Başarı göstermiş oyuncu Gonca Vuslateri, oldukça sevilmiş olduğu Özdemiroğlu’nun vefat yıldönümünde duygusal bir ileti kaleme aldı ve Instagram’dan paylaştı.

Vuslateri’nin mesajı şöyleydi:

“Santa Monica’da kumların üstünde ders çalışıyorum… Bir çocuk martı kovalıyor.. Gün batimi.. Dusty Springfield açtım.. Some of Your Lovin’… Bir taraftan Hepgül Özdemiroğlu ile konuşuyorum bir taraftan da Ati ile yazışıyoruz… “Uzanıyorum tatlım yorgunum birazcık” dedi.. Kahretsin dedim orada değilim.. Bir not yazdım, çiçekçiyi aradım.. Ati sana bir şey yazdım ulaşınca görürsün dedim.. 10 dakika sonrasında kapısı çaldı.. 100 kırmızı gül.. Hepgül ve Ati doğal aramızda, ne kikirdeme ne romantizm.. Yerinde rahat mısın? Şurada kal dedi orda kaldığım evden kovuldum, ödül vermeye çalıştım kelimelerim dolandı, mıknatıslı kolyeyi kulağıma yerleştirip bak Ati tabip oldum derken zarımı deldim, 1 yıl sol kulağım duymadı, hastaneden kaçırayım dedim Ati kapıdan fırladı, ben yakalandım. Ati niye bu şekilde oluyor diyorum, aynı yanıt: Gonca hayatım senin gibilerle geçti… Sizin benzer biçimde ruhlar haricinde kimseyi sevmedim, ara sıra ben de soruyorum günahım ne diye? Zamana bırakmak lazım. Gülüyoruz doğal. Bu fotoğraf doğum günümden. Firuze’yi çalmıştı, tamamımız ağladık. Muhteşem bir müzisyendi. Muhteşem bir insandı. Eşsizdi, dahiydi, aileydi, sıcacıktı ve oldukça saçmaydı. Şaşırtırdı… Mükemmel evlatları vardı. Bana Hepgül’ü armağan etti. 3 yıl oldu mu sahiden… O denli geçti mi doğrusu. Yarın görüşmek suretiyle.”CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here