‘Gremlinler’ çizgi dizi olarak geri dönüyor

0


WarnerMedia’nın streaming servisi “Gremlinler”i geri getiriyor. “Gremlins: Secrets of Mogwai” ismiyle duyurulan yeni çizgi serinin yazar ve prodüktörü ise “Once Upon a Time ve Gotham” dizilerinde de yazarlık yapan Tze Chun olacak.

Bantmag.’in Variety’den aktardığı habere göre, çizgi dizi 1984’de gösterime giren “Gremlins” filmindeki hikâyenin öncesine dönecek ve orijinal filmde Gizmo ile karşılaştığımız dükkânın sahibi Sam Wing’in çocukluğuna giderek, sevimli Mogwai Gizmo ile tanışma öyküsünü aktaracak. Wing, Gizmo ve genç yankesici Elle’nin 1920’lerde Shanghai’dan başlayıp Çin’in kırsal bölgelerine olan yolculuklarında yaşadıkları maceraları izleyeceğimiz dizinin yer alacağı streaming servisinin ismi henüz açıklanmadı, ama lansmanın 2020’nin başlarına denk geleceği konuşulmakta.

Yeri gelmişken hatırlatalım, “Gremlins” filmlerinin senaryo yazarı, “Home Alone, Mrs. Doubtfire” ve ilk iki “Harry Potter” filminde de yönetmen olarak karşımıza çıkan Chris Columbus geçtiğimiz senelerde “Gremlins 3” filminin senaryosunu tamamladığını, bu sefer filmin daha karanlık olacağını ve filmin çekimlerine yakında başlayacaklarını da duyurmuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here