Ana Sayfa Haberler Tüm Haberler Hacı Lokman Birlik’i panzer arkasına bağlayıp sürükleyen polisler için karar verildi

Hacı Lokman Birlik’i panzer arkasına bağlayıp sürükleyen polisler için karar verildi

0

Hacı Lokman Birlik’in polislerce panzer arkasına bağlanarak sokaklarda “gezdirilmesine” ilişkin videoyla ilgili açıklama yapan Davutoğlu, polislere gerekli cezanın verildiğini açıkladı.

 

Şırnak‘ın Dicle Mahallesi‘nde 3 Ekim günü çıkan çatışmalarda ölen Hacı Lokman Birlik‘in cansız bedenini zırhlı araca bağlayarak yerde sürüklenmesi ve operasyon yapılan ilçelerde duvarlara yazılan yazılarla ilgili son gelişmeleri Başbakan Davutoğlu Brüksel dönüşü gazetecilere açıkladı.

 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Başbakan Birlik‘i sürükleyenlerin meslekten men edildiğini duvarlara yazı yazan polislerin hakkında da işlem yapıldığını açıkladı. Davutoğlu Brüksel dönüşü gazetecilerin soruların yanıtlarken bölgedeki operasyonlar hakkında da bilgi verdi. İşte Başbakan Davutoğlu‘nun o sözleri:
“Bir video vardı hani terörist cenazesini sürükleyenler. Meslekten men edildi, gerekli işlemler yapıldı. O duvarlara yazı yazan herkes hakkında gerekli işlemler yapıldı. Bana intikal edilip de işlem yapılmamış hiçbir şey yoktur. Bu konuda hiç tavizimiz yok ve varsa bildiğiniz bir şey bize de intikal ettirin.”

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version