escort kuşadası

29.1 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 29, 2021

Hızlı düşün hızlı harekete geç
[ad_1]

Mars 31 Mart itibari ile 16 Mayıs’a kadar İkizler burcunda gezi etmeye başlamış olacak. Bu zamanda daha meraklı, daha araştırmacı olacaksınız. Kendinizi yalnız data ile savunabileceğiz ve savaşırken kullanacağınız mermiler data olacaktır. Hem zihniniz hem de hayatınız hızlanmaya başlıyor!

Mars 31 Mart itibari ile Boğa burcundan çıkıp 16 Mayıs’a kadar İkizler burcunda gezi etmeye başlamış olacak. Doğal Mars’ın İkizler burcundaki tesirini algılayabilmek için ilk olarak MARS’ı ve sembolize etmiş olduğu mevzular hakkında düşünce sahibi olmamız gereklidir.

Mars savaşarak elde etme, savaşım, güç kullanma, etken olma, hastalıklar, silahlar, savaşlar, patlama, terör, fizyolojik enerjimizi ortaya koyuş şeklimiz, sövgü, hakaret, kan, ameliyatlar, cerrahi müdahaleler, risk alma, inisiyatif kullanma, rekabet, cinsellik, eril enerjiler, hiddet, hırsızlık  ile sembolize edilir. İkizler ise astrolojide yayıncılık, kontakt, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, seminer, lansman, seyahatler…vb her türlü yazılı sözlü, görsel kontakt konularının hayatımızda hız kazacağı bir dilime gireceğimize işaret etmekte. Data, kontakt, mühim evrak ve dosyalar, mektuplar, mailler, eğitim, bilişimle ilgili mevzular, medya, sınavlar, teknoloji, davalar, şifreleme, şike, şike, toplumsal medya, diplomatlar, dış işleri bakanlığı şeklinde konuların hayatımızda ön planda olabileceğine işaret etmekte. Şimdi Mars İkizler burcundayken neler olabilir bunlara göz atalım…

Mars eğer hareke geçme şeklimiz ise, bu dönem aklımıza gelenleri yapabilmek için süratli bir halde organize olup harekete geçeceğimize işaret etmekte. Daha meraklı, daha araştırmacı olacağız, kendimizi yalnız data ile savunabileceğiz ve savaşırken kullanacağımız mermiler data olacaktır. Hem zihnimiz hem de yaşamımız hızlanmaya başlıyor. Aynı anda birden fazlaca işi halledebileceğiz bu süreçte. Pek doğal değişken bir burçta gezi eden Mars, ister istemez bizim hareket tavrımızın, davranışlarımızın da birazcık değişken olacağına işaret etmekte. Sinir ve hiddet halinin de değişken bulunduğunu bigün, kızacağımız bir mevzuya ertesi gün kim bilir asla tepki vermeyeceğimize işaret etmekte.

Bu dönem dilimiz birazcık daha sivri, delici ve keskin olacak. Bu yüzden kendimizi iyi mi ifade ettiğimize, kelimeleri iyi mi kullandığımıza fazlaca dikkat etmemiz gerekecek. Bilincinde olmadan meydan okurcasına bir kontakt tavrına bürünebiliriz. Kelime ve söz savaşlarının en fazlaca yaşanabileceği dönemdir. Adeta kavga eder şeklinde konuşabiliriz bu zamanda. Bir fazlaca işe aynı anda başlayıp fazlaca azını tamamlayabiliriz. İsteklerimizi ve arzularımızı yerine getirmek için hareket özgürlüğü kazanacağız. Alacağımız kararlarda da hız hakim olacaktır, amma velakin kararlarımız da değişken olacaktır. Aldığımız kararlardan da derhal vazgeçebiliriz. Ihtimaller içinde sorun ve sorunlara fazlaca süratli çözümler üretebileceğiz. Yalnız bu dönem istikrarı yakalamak pek de kolay olmayabilir. Bu dönem seyahatlerde, trafikte, eğitimle ilgili mevzularda fazladan dikkatli olunmasında yarar vardır, bir ekip engeller ve zorluklarla karşılaşabiliriz. Bu alanlarda agrsesyon ve kazalara birazcık daha açık olacağız.

Bu dönem detaylı, eni mevzu düşünmeden süratli bir halde karar verebiliriz. Kriz zamanları için bu idealken hayatımızın akışını değiştirebilecek durumlarda bizi zarara sokabilir. Yeni bir dil, yeni bir eğitime adım atmak için güzel süreçtir, süratli ve acele öğreniriz, fakat konsantrasyonumuzda aynı hızda bozulabilir. Sıhhat anlamında alerjiler fazlaca azabilir, nefes ve solunum sistemi hastalıklarında artışlar meydana gelebilir. Bu dönem toplumsal medya, web, yazarlar, eğitimle ilgili mevzular, öğrenciler, gezi firmaları ile ilgili mevzularda problemler, gerginlikler, problemler meydana gelebilir.

Sevgiler…
Dinçer Güner

İLGİLİ HABERSenin ruhsal yolculuğunda bindiğin kayık hangisi?Senin ruhsal yolculuğunda bindiğin kayık hangisi?

 [ad_2]


Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,177BeğenenlerBeğen
1,083TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol

Popüler Listeler