escort kuşadası

28.5 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 30, 2021

İhanetin Daniskası Kanal İstanbul’dur!

Beşiktaş Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin meclis üyesi Selçuk Sarıyar, İBB Meclis Toplantısı’nda sert bir dille uyardı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “İstanbul’a ihanet ettik, etmeye devam ediyoruz. Ben de bundan sorumluyum” sözlerini hatırlatan Selçuk Sarıyar: “İhanetin daniskası Kanal İstanbul projesidir” diyerek sözlerine devam etti.

Katarlıların Kanal İstanbul Projesi etrafında yer almasına ilişkin haberler ile ilgili genç siyasetçi: “Bu ülkenin hiçbir çocuğu Katar emirlerinin çocuklarından daha önemsiz, daha değersiz değil.” dedi.

Kanal İstanbul etrafındaki arsaların satılmasına ilişkin olarak da İBB meclis üyesi Sarıyar, “Bu ülkede diplomasiyi satış ve pazarlama işine çevirdiniz.” diyerek tepkilerini dile getirdi.

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu üzerinden örnekler veren başarılı meclis üyesi; “Kanal İstanbul ile alakalı olarak Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Ekrem İmamoğlu o bölgede yaşayan tüm köyleri ziyaret etmiş ve halka teker teker kendisi Kanal İstanbul projesinin getireceği sıkıntıları anlatmıştır” diyor.

Selçuk Sarıyar Kimdir?

1984 İstanbul doğumlu olan Selçuk SARIYAR ilköğretimi Tuzla’da, liseyi Kadir Has Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 2006 yılında mezun olmuştur.

Lisans eğitimi sonrası bir dönem İngiltere’de eğitim gören Selçuk SARIYAR, sonrasında Maltepe Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans Programı’nda ve Okan Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Programı’nda eğitimini devam ettirmiştir.

Birçok yerel yönetim, üniversite, STK ve özel sektör kuruluşuna danışmanlık yapan Selçuk SARIYAR eğitim danışmanlık alanında kurduğu firmasıyla iş hayatına devam etmektedir.

Bir dönem CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini de yapmış olan Selçuk SARIYAR, 2012 yılında ‘Genç Türk Liderler’ programına seçilmiş ve Avrupa’nın neredeyse tüm ülkelerinde gençlik ve kültürel değişim projelerinde yer almıştır. Yerel yönetimler, uluslararası ilişkiler alanında çalışmalar yürütmekle birlikte gençlik, kültürel değişim projeleri konusunda uzmandır.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi meclis üyesi seçilmiştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Sekreterliği görevini yürütmektedir.

Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,177BeğenenlerBeğen
1,083TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol

Popüler Listeler