İkizler burcunda Neptünyen Yeni Ay Türkiye ve dünya gündemi

0


3 Haziran günü İkizler burcunda işin içinde Neptün’ün etkin olduğu bir Yeni Ay meydana gelecek. Yeni Ay’ın dünya ve Türkiye üzerindeki etkilerini ünlü astrolog Dinçer Güner kaleme aldı. İşte ayrıntılar…

Merhaba Arkadaşlar;
3 Haziran günü İkizler burcunun 12. derecesinde işin içinde Neptün’ün etkin olduğu bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay içinde Tabit sabit yıldızı da olacak. Öncelikle, Yeni Ay İkizler burcunda meydana geleceğinden dolayı, İkizler burcu semboliğinde neler varsa gündemimizde olabileceğine işaret etmektedir. Önce dünya sonrasında ise Türkiye üzerinde ne gibi etkileri olabilir bunlara göz atalım.

DÜNYA ÜZERİNDE

Yeni Ay zamanı ön planda olacak konular iletişim, bilişim, sınavlar, mailler, şifreler, teknoloji ile ilişkili konular, sosyal medya, diplomatlar, dış işleri, seyahatler, ulaşımla ilgili konular, gönderiler, medya, paparazzi, eğitim sistemi, ticari konular odak noktası olacak. Yeni teknolojik gelişmelerin açıklanması, iletişim ve teknoloji ile ilgili önemli lansmanlar ve bilgilendirmeler söz konusu olabilir. Fakat Yeni Ay’da Neptün sert etkisi olacağından dolayı bu dönem büyük teknoloji firmalarının ekstra dikkat etmesinde fayda var. Skandal durumlar oluşabilir, güncellemelerle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir, hesap hataları yapılabilir, teknolojik ciddi yanılgılar olabilir. Asparagas haberler çok hızlı yayılabilir, sosyal medya üzerinde hatalı bilgilerin çok hızlı yayılabileceği bir dönemdir. Denizlerle ilgili sorunlar oluşabilir. İşin içinde Tabit sabit yıldızı da olduğu için, fırtına ve kasırga gibi doğa olaylarının verdiği hasarlar artabilir. Dünya üzerinde bilgi skandalları, şifreler ve bilgi güvenliğini zedeleyecek durumlar söz konusu olabilir. Yine işin içinde Neptün olduğundan dolayı, salgın hastalıkların ortaya çıkması özellikle solunum, ciğer, nefes alanını etkileyen hastalıkların ortaya çıkması olasıdır.

TÜRKİYE AÇISINDAN DEĞERLENDİRİLDİĞİNDE

Yeni Ay Türkiye haritasının 12. evine düşmekte. 12. ev kamu alanında bozukluklar, hapishaneler, hastaneler, huzur evleri, gizli gruplar, gizli devlet kurumları, casuslar, devlete zarar verebilecek olan gizli düşmanlar, örgütler, terörist faaliyetler, rehin durumları, gizli baskınlar, gizli skandallar anlamına gelir. Bu tarz olaylar gündeme gelebilir. İşin içinde Neptün’de olduğundan dolayı büyük hatalar, kandırılmalar, skandal durumlar oluşabilir. Özellikle iktidar kanadının bu Yeni Ay zamanı daha dikkatli olmasında fayda var. Bilinmedik, sürpriz bir takım dolandırılma, kandırılma durumları söz konusu olabilir. Halkın kafasını karıştıracak iddialar ortaya atılabilir. Türkiye haritasında Uranüs ile sert kontak olacak bu Yeni Ay. Siyasi gerilimin artacağı bir Yeni Ay süreci bekliyor bizleri. Sağ politik fikirlerin ve görüşlerin güç kazanacağı bir zaman dilimi olacak. Yöneticilerin beklenmedik, sürpriz ve işin içinde biraz isyankar duyguların olduğu çıkılar gözlemlememiz pek olası. Siyasi skandalların ortaya çıkabileceği bir Yeni Ay söz konusu olabilir.

Dinçer Güner

İLGİLİ HABERİkizler burcunda Neptünyen Yeni Ayİkizler burcunda Neptünyen Yeni Ay

 CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here