izmir escort
Ana SayfaHaberlerEkonomiING’den Size Özel İhtiyaç...

ING’den Size Özel İhtiyaç Kredisi (Düşük Faizli Kredi)

Google News presshaber.com

[ad_1]

ING Bank, müşterilerine özel faizli krediler ve özel kampanyalar sunan bir bankadır. Bu bankadan turuncu ekstra hesabı açtırarak birikimlerinizi günlük olarak değerlendirmenizin yanında, avantajlı kredi faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz. ING Bank tarafından kredilerin faiz oranları müşterilerin kredi notuna göre belirlenir. Bu nedenle herkesin faiz oranı aynı olmaz. ING’den size özel ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgi verelim;

ING’den size özel ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Bu kredi, ING Bank müşterilerine özel sunulmaktadır. Bu krediye uygun faiz oranlarından sahip olabilmeniz için 1850 ve üzerinde kredi notunuzun olması gerekir. Kredi notunuz ne kadar az olursa kredinizin faiz oranı o kadar yüksek olacaktır. ING’den ihtiyaç kredisi özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu krediyi 3 ayadan 60 aya kadar vade ile kullanma imkânınız bulunmaktadır.
 • Bu kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı 1.000 liradan 50.000 liraya kadar karşılayabilirsiniz.
 • Bu kredini faiz oranı %1,19’dan başlamaktadır. Faiz oranları ödeme performansınıza yani kredi notunuza göre değişecektir ve banka tarafından belirlenecektir.
 • Bu krediden, kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı yani tahsis ücreti alınacaktır.
 • Kredinizden hayat sigortası alınır. Alınacak olan hayat sigortası tutarı krediyi çekecek olan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve vadesine göre değişir.

ING’den size özel ihtiyaç kredisine nasıl başvuru yapacaksınız?

Bu krediye ING Bank müşterisi olan kişiler ve olmayan kişiler farklı kanallardan başvuru yapabilirler. ING Bank müşterisi olan kişiler krediye başvuru yapmak için bankanın internet sitesini, mobil uygulamasını ya da internet şubesini kullanabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler ise internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak kredi başvurularını yapabilirler.

ING İnternet sitesi üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank müşterisi olun ya da olmayın, bankanın internet sitesine girerek kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Buradan nasıl başvuru yapabileceğinizi aşağıdaki adımlarla anlatalım;

 • İlk olarak ing.com.tr adresine giriş yapmalısınız.
 • Karşınıza açılan ana sayfadan “krediler” kısmına tıklamanız gerekir.
 • Burada açılan sayfanın alt kısmında bulunan “hemen başvur” kısmına tıkladığınızda, başvuru yapacağınız forma ulaşırsınız.
 • Bu formda yer alan kimlik numarası, doğum tarihi gün, ay ve yıl olarak, cep telefonu ve ekranda yer alan doğrulama kodu bilgilerini eksisiz olarak girmelisiniz. Ardından “devam” kısmına tıklamalısınız.
 • Karşınıza açılan sayfalarda yer alacak olan iş adresi, çalışma bilgileri, ev adresi ve kimlik bilgileri gibi kısımları girmelisiniz.
 • En sonda yer alan kredi tutarı ve istediğiniz vade gibi bilgileri de girdikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Buradan yapacağınız kredi başvurusunda, yalnızca dakikalar içinde formunuz doldurabilirsiniz. Kredi başvurunuz alındıktan sonra aynı gün içinde sonucu belli olur ve cep telefonunuza gönderilir.

ING Bank internet şubesinden nasıl kredi başvurusu yapılır?

Kredi başvurularınızı ING Bank’ın sahip olduğu internet bankacılığı ya da diğer adıyla internet şubesinden yapabilmek için bu bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterisiyseniz, kredi için gerekli olan bilgileriniz bankada kayıtlı olacağı için bu kanal aracılığıyla, kolaylıkla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • İlk olarak ing.com.tr adresine giriş yapmalısınız.
 • Karşınıza açılan ana sayfanın en üst ve sağ kısmında yer alan “internet şubesi” kısmına gelmelisiniz.
 • Eğer şifreniz yoksa, bu bölümden şifrenizi kolayca alabilirsiniz. Şifreniz varsa, bireysel kısımdan giriş yapmanız gerekir.
 • Bireysel kısma tıkladığınızda müşteri numarası ya da kimlik numarası ve bankaya ait olan şifrenizi girmeniz istenir. Bu bilgileri girdikten sonra cep telefonunuza onay kodu gelir. Bu onay kodunu da ekrandaki ilgili yere girerek, internet bankacılığına giriş yapmış olursunuz.
 • Giriş yaptıktan sonra menü kısmına gelerek “Krediler” ve “Kredi Başvurusu” kısmına tıklamalısınız.
 • Karşınıza açılan ekranda yer alacak olan kredi bilgilerini girdikten sonra hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yukarıda da görüldüğü gibi banka müşterisi olan kişilerin kredi başvurusu yapması oldukça kolaydır. Bunun nedeni, tüm bilgilerinizin bankada kayıtlı olmasıdır. İnternet bankacılığından yapacağınız başvurularda yalnızca istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girmeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurunuz alındıktan sonra hemen sonucu iletilir. Onaylanan kredinizi yine internet bankacılığı aracılığı ile hesabınıza aktarabilirsiniz.

ING Bank mobil bankacılıktan nasıl kredi başvurusu yapılır?

ING Bank tarafından kullanılan mobil bankacılık uygulamasının ismi ING Mobil’dir. Bu uygulamayı kullanabilmek için cep telefonunuza, Google Play ya da Apple Store mağazalarından ücretsiz olan ING Mobil’i yüklemeniz gerekir. Uygulamayı yükledikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz;

 • İlk olarak müşteri numaranız ya da kimlik numaranızı ve şifrenizi kullanarak mobil uygulamaya giriş yapmalınız.
 • Ardından menü kısmına gelerek krediler bölümünden “kredi başvurusu” hizmetine ulaşmanız gerekir.
 • Başvurunuz için gerekli olan bilgileri onayladıktan sonra çekeceğiniz kredi tutarını ve kredi vadesini girmelisiniz.
 • “Onay” kısmına tıkadığınızda, hemen kredi başvurunuz alınır.

ING Mobil üzerinden yapacağınız kredi başvurularının sonucu da dakikalar içinde cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilir ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Banka müşterisi olmayan kişiler kredilerini bankadan mı almak zorundadır?

ING’den ihtiyaç kredisi almak ve avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için illa müşteri olmanız gerekmez. Bu bankanın müşterisi olmasanız bile, yukarıda anlattığımız gibi ING’nin internet sitesine girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra ise banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan kredinizi alabilirsiniz.

ING Bank dijital bankacılık alanında da hizmet sunduğu için bu bankadan onaylanan kredilerin evrakları, kurye yoluyla ayağınıza kadar teslim edilir. Bu evraklar genellikle 3 iş gününde elinize ulaşır. Kurye ile getirilen evrakları imzaladıktan hemen sonra, kredini hesabınıza aktarılır. Bu sayede banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredinizi almış olursunuz ve dijital bankacılığın keyfini, oturduğunuz yerden yaşayabilirsiniz.

 

ING’den ihtiyaç kredisi örnek maliyet tablosu nasıldır?

Bu krediye sahip olduğunuzda ne kadar maliyetiniz olduğunu, kredi için ne kadar taksit ödeyeceğinizi ve diğer masrafları merak ediyorsanız, işte cevaplar…

Bu bankadan 15.000 lira kredi aldığınızda ve kredinizin vadesini 60 ay olarak belirlediğinizde kredinizin faiz oranı %1,19’dan başlar. Bu faiz oranına ve kredi tutarına göre ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 373,89 lira olur. Bu krediye 75 lira dosya masrafı ödersiniz. Bu kredinin aylık maliyet oranı %1,4483 olurken yıllık maliyet oranı %18,8334 olacaktır.

60 ay vade ile alacağınız kredi tutarına göre örnek ödeme tablosu aşağıdaki şekildedir;

 • 50 bin lira kredi için aylık faiz oranı %1,19 ise taksit tutarı 1.246 lira olacaktır. Bu krediden 250 lira doysa masrafı alınır. Toplam geri ödeme tutarı 74.777,40 lira olur.
 • 40 bin lira kredi için aylık faiz oranı %1,19 ise taksit tutarınız, 997 lira olacaktır. Bu krediden 200 lira tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz toplam tutar da 59.821,80 lira olarak hesaplanır.
 • Bu bankadan 30 bin lira çekmek istediğinizde kredinizin faiz oranı %1,19 olarak belirlendiyse taksi tutarınız 748 lira olur. Bu krediden 150 lira dosya masrafı alınır ve krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı da 44.866,20 lira olur.
 • 20 bin lira kredi almak istediğinizde kredinin faiz oranı %1,19’dan başlıyorsa taksit tutarınız, 499 lira olur. Bu krediden 100 lira dosya masrafı alınır. Kredinizin geri ödeme tutarı ise 29.911,20 liradır.

[ad_2]

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Palandöken: Alınan karar sevindirici

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan kademeli normalleşme çalışmalarının sevindirici olduğunu...

İran’da, 135 yolcu taşıyan uçak pistten çıkıp yola fırladı

İran’da, 135 yolcu taşıyan, Hazar Havayolları’na ait uçak, Mahşehr kentindeki...

‘Game of Thrones’ yazarı: Dizi film üçlemesiyle bitecekti, HBO kabul etmedi

‘Game of Thrones’ dizisinin çıkış noktası roman serisi ‘Buz ve...

Tartışı-Yorum

Cumartesi Anneleri: Gözaltındaki kayıpların hikayesi

Kadir Gürhan“Kayıplar” ve “yargısız infazlar” denilince akla ilk gelen Latin Amerika ülkeleridir. Bu ülkelerde askeri cunta yönetimleri “gözaltında kayıplar” ve “yargısız infazlarla” kendisine muhalif olan tüm kesimlere karşı bir korku ve sindirme politikası uyguladı. Hayatın bir parçası haline gelen bu uygulamalarda kaybedilenlerin çoğunu; öğrenciler, öğretmenler, sendikacılar (örgütlü...

Ölümü öldürmek, sonsuz bir umudun baharıdır…

“Evîn Biharek e…”* - Arjen Arî Bir acılar sarmalıdır sancı, zamanın derinliklerinde gezinen ve hayatın kıyılarına vurur hafızalarının unutulmayacak sesleri. “Lal bû zimanê xwezayê, Girî herikî, jan bû banî” (“Dilsizdi doğanın dili, gözyaşı aktı, acı köprü oldu…”) dizeleri ile anlatıyor şair Semra Çelebî, ‘Birîn’ adlı şiir kitabında, gerçeğin...

Kalbi atan ölü bedenler

Bazı anlar vardır zihinlerimizde çocukluğumuza dair. Hayal mi gerçek mi olduklarını ömrü billah çözemeyiz. Bize anlatılanları, oradan buradan duyduklarımızı kurgulayarak bir görüntü yaratmış da olabiliriz, bizzat gözlerimizle tanık olduğumuz bu anlar zihnimizde mıh gibi tüm gerçekliğiyle çakılı da olabilir. Dediğim gibi hangisinin doğru olduğunu sınamak mümkün değil.Zihnimde...

Kuzguni Gömüt

Siyah kuzguni elbisesi içinde dilinde tek bir Arapça cümle ile Aisha Faris, sadece ağlıyordu. Bizim bilmediğimiz bir dilde, İç’inde kopan çığlıkların gümbürtüsü, siyah elbisesinde kara kara dalgalanıyordu. Aynı Arapça cümleyi tekrarlayarak Engin dertlerine bir de çağlayanlar ekliyordu. Gözyaşları bakışımızın değdiği her yerdeydi. Kara elbisesi; pul parlaklığını, onun...

Direniş Suflesi: Hayır

‘Oku’ diye başlıyor olmasına rağmen kutsal sayılan kelam; ilk maraza mevzunun başında ortaya çıkıyor.Taraflaşmanın daha kolay belirlendiği, hudutların keskin olduğu süreçler elbette yaşandı. Her konuya dair yaklaşımlar farklı idi ve tariflenen alandan hangi konuya nasıl yaklaşılması gerektiği de kendiliğinden açığa çıkıyordu. Karışık ama bence kesinlikle böyleydi.İnsanın yaşadığı...

Üşüyor bir coğrafyanın yüreği

'Eylül Mayıs'a dönüşecek...'Geo Milev Üşüyor bir şehrin yüreği,  geceler buzdan karanlık. Yan yana dizilmiş çadırlar kanıyor. Üşüyor yeryüzü ve şehrin sokaklarında geziyor soğuk. Bir çocuk gözlerinde acının izlerini taşıyor. Bir bahar var ve gelecek mutlaka çocuk. Umudun ışığını taşıyor, geleceğimiz umudumuz çocuk. En amansız fırtınalar diner çocuk, savrulur...

En çok mor

Sıcak beterdi. Bıyıkları terlememiş bir delikanlılık çağında boncuk boncuk ter atıyordu. Çimento torbaları eşek ölüleri kadar ağırdı. Tuğlalar, yamalı şalvarında kahverengi tozlar bırakıyordu. Yamasını çepeçevre saran alelacele dikişleri hep terden söküktü.Daha O Boy’uyla karar vermişti ev yapmaya. Bir evin temelini attı. Atış o atış..Seni inşaat işçisi; fayans...

Sınırlar ve rahatça uyunamayan ülkeye dair: Ordu, yeniden…

Levent Ünsaldı Devlet ve milletin yüksek çıkarlarını ait olduğu kurumun çıkarlarıyla eş gören, dolayısıyla bunları yorumlama tekelini de kendisine veren Türk subayı, kışladaki eriyle kurduğu paternalist ilişkisini (“oğlum” ifadesiyle çağrılan er) milletin geneliyle olan ilişkisine de kolayca yansıtabilmiştir. Aktarılan bu hususi ethos (değerler sistemi), subayın tüm yaşamını geçirdiği...

Rıza Yalçın Koçak yazdı: Olağanüstü zulüm

Rıza Yalçın Koçak Etrafımızdaki insanlar büyük bir şaşkınlıkla cevabı bir yanı ile çok basit bir yanıyla ise iler tutar yanı olmayan sorular soruyorlar. İşyerlerinden atılan arkadaşlarının masumiyetlerine iliklerine kadar inanıp ve ama ‘devletin de bir bildiği vardır’ fikriyatının serin sularında kol gezmeye devam ediyorlar. Hükümet ile ‘paralel’ devlet...

Halkın vicdanı; “Gelemem” diyorsun, peki sen bizdeki “öf öf” ü duyuyor musun?

Ne desek, ne etsek, nasıl yapsak bilemiyoruz… Az şey mi yaşadık? Yok, bir şeyler anlatabilmek için yeterli yaşadıklarımız. Çok şey mi yaşadık? Yok, bir şeyler yapabilmek için çok şey görmedik henüz… “Derin bir ah” çekiyoruz, çünkü şu kelimeler sayfaya değerken Hurşit Külter hala kayıp. Ve “ah vicdan”...

Rütbelerin Er’leri

Rıza Yalçın Koçak ‘Türk halkı sessiz kalarak onayladığı bu savaşın mağduru olmaya mahkumdur.’ (TAK-Haziran 2016)Erleri çekin rütbeliler gelsin! Erleri çekmeyecek rütbeliler ordusu. Ere göre tanımlı omuzlardaki apoletler. Kaç erin başı olduğunu bildiriyor unvanlar. Erlerle tanımlayıp erlerle var ediyorlar kendilerini. Erleri çekin rütbeliler gelsin çığlığını bir iyi niyet olarak okumak gerekiyor en başta....

Kadim Süryanilerin Akitu Bayramı

Yerinden yurdundan edilen, sürgün halkların derdini en içten şairler dillendirir. Bu sebeple Yuhanna Bar Madeni der ki:“Ey sağduyulu!Ana vatanında kalman,Saygınlığını korur.Hakareti ve acı dolu gurbeti hor gör.Saç, başta oldukça değerlidir.Olmadığında, küçümsenir ve ayaklar altına alınır”Bundan tam 6766 yıl önce (MÖ 4750) Asur ve Babil kaynaklarına göre, tarihte...