Ana SayfaPolitikaİsmail Kaya, İstanbul’da Milletvekillerine...

İsmail Kaya, İstanbul’da Milletvekillerine Tebrik Yemeği Düzenledi

Mardin’in tanınmış iş insanlarından Kaya Döviz ve Altın Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kaya, Bu özel günde, davet sahibi olarak İstanbul’da düzenlediği bir tebrik yemeği toplantısına, çeşitli siyasi parti temsilcileri katıldı.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Derya Ayaydın, Yeniden Refah İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, Eski İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, birçok STK temsilcisi ve bölgenin ileri gelen kanaat önderleri toplantıya katıldı.

Toplantının amacı, İstanbul’un gelişimi için yapılan başarılı çalışmaları ve katkıları dolayısıyla milletvekillerine teşekkür etmekti. İsmail Kaya, kısa bir teşekkür konuşması yaparak, “28. Dönem Milletvekili seçimlerinde İstanbul’dan seçilen 3 Mardinli Milletvekilinin bizi Mecliste temsil ediyor olması bizler için hem gurur kaynağı hem de bölgemize verilen önemi göstermektedir.” Sözlerini ekledi. İstanbul dışında Mardin’e yapılan yatırımlar ve teşviklerden dolayı da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a saygısını ve teşekkürlerini dile getirdi.

Mardin’e yaptığı yatırımlarla tanınan iş insanı İsmail Kaya, Kaya Ninova otelinin yanı sıra birçok hayırseverlik faaliyeti de gerçekleştirmiştir. Kaya, 1.500 kişi kapasiteli cami ve 200 öğrenci kapasiteli erkek kuran kursunun yanı sıra, toplantıda kız kuran kursu temelini de atma sözü verdi.

Toplantıda, İsmail Kaya’nın teşekkür konuşmasının ardından milletvekilleri tarafından yapılan önemli konuşmalar da yer aldı. Milletvekilleri, İsmail Kaya’nın Mardin’e yaptığı yatırımların ve katkıların bölgenin gelişimi için büyük önem taşıdığını vurgulayarak kendisine takdirlerini iletti. Yeniden Refah İstanbul Milletvekili Doğan Bekin ise İsmail Kaya’nın hayırseverlik faaliyetlerini ve topluma olan katkılarını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Toplantı, İsmail Kaya’nın İstanbul’a yapılan yatırımları destekleyen ve bu çalışmalara katkı sunan milletvekillerine teşekkür etmesiyle sona erdi. İş insanı kimliğiyle Mardin’e yaptığı yatırımların yanı sıra hayırseverlik faaliyetleriyle de öne çıkan İsmail Kaya, hem iş dünyasında hem de topluma katkılarıyla takdir edilen bir isim olarak anılmaya devam ediyor.

Kaynak: Oranj Medya

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

20 sözüyle devrimci bir lider: Fidel Castro

Geçtiğimiz yüzyıla damgasını vuran olaylardan Küba Devrimi’nin önderi Fidel Castro 25...

23 çizimle Rus sanatçı Waldemar Von Kazak’tan cinsel gerginlik

Rus sanatçı Waldemar Von Kazak’tan günümüz teknoloji bağımlığını eleştiren gerçeküstü dijital...

Sosyal medyanın seçim analizi ve trend 7 Haziran paylaşımları

Her kesin merakla beklediği 7 Haziran seçimlerini de geride bırakırken AKP,...

20 güzel şiiriyle anlamı büken bir şair: Özdemir Asaf

Özdemir Asaf, sözü kavrayış biçimi ve vuruculuğu ön plana çıkarmasıyla pek çok...

Tartışı-Yorum

Ne garip bir muamma ‘Ene’

Ne garip bir muamma “Ene”. İnsanı daha süslü yapan bir ziynetmi yoksa defektimi? İster doğal seleksiyona inanın ister tecelliyata, kabul edersiniz iç dünyamızda ruhumuzu yoğuran bu aletin bir faydası/anlamı...

Ümit Kıvanç, ‘Burası sizin vatanınız değil’ denirken Türkler nerede?

Ümit Kıvanç Radikal'de yer alan bugünkü yazısında 'Devletin doğuda yaptığı, kamu düzeni sağlamak değil. Bir sindirme harekâtı, teslim alma operasyonu. 7 Haziran öncesinden beri nereden nereye gelindiğini idrak edebilmeliyiz'...

Yarasa

İtiraf ediyorum ben bir kuklayım! Konuşan, tüketen, üreten, düşünen ama daima uyuyan bir kukla.                              ...