İstanbul Dövme Festivali yarın başlıyor

0


Dövme sektörünün öncülerinden Golden Arrow, 12-13-14 Nisan tarihlerinde Grand Pera, Beyoğlu’ nda “İstanbul Tattoo Convention” ile, dünyanın mühim sanatçılarını dövme sanatı tutkunları ile gene bir araya getiriyor.

Bu yıl 5.’si gerçekleşecek festival tadındaki fuara, İran, Rusya, İngiltere, İrlanda, Ukranya ve Almanya şeklinde dünyanın birçok yerinden meşhur dövme sanatçıları katılıyor. Ek olarak Türkiye’nin birçok şehrinden gelen tanınmış dövme sanatçıları da “İstanbul Tattoo Convention” katılımcıları içinde yer alacak. Yurt haricinde meydana getirilen dövme fuarlarına katılan meşhur dövme sanatçıları, etkinlik süresince renkli ve desenli dövmeleri ile fuara renk katacaklar.

12, 13 ve 14 Nisan tarihlerinde Grand Pera, Beyoğlu’nda düzenlenecek “İstanbul Tattoo Convention” nın en büyük sürprizi ise “Dövme Kraliçesi 2019”un seçilmesi. Ziyaretçiler, birçok ülke ile Türkiye’nin her şehrinden fuara gelen tanınmış Türk sanatçıların benzersiz dövme eserlerinin yarışacağı “Dövme Yarışmaları”nın yanı sıra, dot-line, geometrik, old school, portre, siyah & beyaz dövme, renkli dövme, örneksiz biçim ve new school dövme şeklinde tüm kategorilerde, sanatçılar en iyisi olmak için birbirleri ile yarışacak.

Festivale katılacak dövme tutkunlarına, 3 gün sürecek etkinlik süresince dövme de meydana getirecek olan sanatçılar, bu yıl oldukça kalabalık geçmesi planlanan fuar için her türlü hazırlığı yaptılar.

“İstanbul Tattoo Convention” etkinliğinin düşünce babası ve bununla birlikte uygulayıcısı olma hususi durumunu taşıyan Golden Arrow, yılda bir kez gerçekleşen bu görsel şovun parçası olmak için tüm dövme tutkunlarını Grand Pera’ ya bekliyor…CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here