İzmir’de Buz Lazer İle Epilasyon Keyfi

0

Lazer teknolojilerinin her geçen gün değişim göstermesiyle beraber en fazla karşımıza çıkmakta olan lazer seçeneğine baktığımız zaman buz lazerin bu noktada ön plana çıkmakta olduğunu görebilirsiniz. Bu lazerden sonuç alınıp alınmaması ve nasıl sonuçlar alındığı ise birçok kişi tarafından en fazla merak edilen soruların arasında yer almaktadır. Buz lazer İzmir evresinde uygulamanın yapıldığı alana göre ve yapıldığı süreye göre alınan sonuç değiştiği fakat genel itibariyle kılların oluşumunda %90’a kadar bir düşüş yaşandığı görülmektedir. 

Artık kıllarından kurtularak acılı ve ağrılı epilasyon yolları denemeden rahat etmek isteyen kişiler genellikle lazer epilasyon yaptırma yoluna gitmektedir. Fakat bu noktada tercih edilmekte olan yöntemlerin çok büyük bir öneme sahip olduğunu bilmelisiniz. Bazı yöntemler çok eskide kalan ve canın çok fazla acımasına sebep olan yöntemlerken bazı lazer yöntemleri ise son teknolojiye göre oluşturulmuş ve acının minimum seviyeye inmesini sağlayan yöntemlerdir. Buz lazerin kişiye acıyı minimum seviyede hissettirdiği görülmektedir. 

Buz Epilasyon Nedir?

Konforlu ve gerçekten bitirici bir epilasyon yöntemi arayışına girdiğiniz zaman karşınıza buz epilasyon yönteminin çıkmakta olduğunu görebilirsiniz. Bu yöntem kıl kökünde bulunan farklı yapıları da hedef alarak farklı dalga boyları sayesinde vücudunuzda bulunan istenmeyen kıllar noktasında çok etkilidir. Buz epilasyon yapı gereği diğer epilasyon yöntemlerine göre daha geniş alanların hedef alınmasını sağlamaktadır. Bu şekilde atış yapıldığı zaman ulaşılan kıl kökü sayısı çok daha fazladır. Alanın geniş olması seansların da diğer lazer yöntemlerine göre daha kısa sürmesine yardımcı olmaktadır. 

Buz lazer İzmir seans sürelerine baktığımız zaman seans süresinin yapılacak alana göre değişim göstermekte olduğu fakat komple vücudun ortalama olarak 35 – 40 dakika arasında sürdüğü görülmektedir. Seans süresinin az olması gibi daha hızlı sonuç alınmasına yardımcı olduğu için seans sayısı da diğer yöntemlere göre daha az şekilde karşımıza çıkar. Buz lazerin sunmuş olduğu bu imkanlar sayesinde insanlar her geçen gün bu yöntemi daha fazla tercih etmeye başlamış durumdadır. 

Yüze Buz Lazer Yaptırılır Mı?

Vücudumuzda kılların en hızlı şekilde uzadığı yerlere baktığımız zaman yüzümüz bu noktada ilk sıralarda yer almaktadır. Çene altında yer alan kılların ve bıyıkların çok hızlı şekilde uzadığı görülüyor. Bu durum kadınların yaşamış olduğu en büyük görsel sorunlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Yüz bölgesinde hormonal olarak hassaslık oluşması da kılların köklerinin derinde olmasını sağlar. Bu yüzden yüz bölgesine epilasyon yapılacağı sırada en uygun olan epilasyon yönteminin tercih edilmesi büyük bir öneme sahiptir. Eğer doğru epilasyon yöntemi seçilmezse burada kıl köklerinde tekrar uyanma problemi yaşandığını görebilirsiniz. 

Epilasyon işleminin başarılı bir şekilde yapılması adına doğru yöntem seçimi yapmak çok önemlidir. Başarısız yöntem belirttiğimiz gibi kılların sayısının artmasına sebep olabilmektedir. Buz lazer İzmir ise sizlere yüz bölgesinde de sonuç alabilme imkanı sunar. Bu şekilde yüzünüzde yaptıracağınız işlemlerde problem yaşamazsınız. Özellikle kıl artışı gibi bir sorunla uğraşma ihtimaliniz çok düşük olacaktır. Bu epilasyon çeşidi açık renkli ve seyrek kıllarda dahi etki gösterebilme imkanına sahiptir. 

Buz Lazer Kalıcı Mı?

Lazere gittiğiniz zaman ilk evrede sonuç alsanız bile bu sonucun kalıcı olup olmayacağını merak edersiniz. Bu noktada buz lazer hakkında en fazla sorulmakta olan sorulardan birisinin de kalıcı olup olmadığı olduğunu görebiliyoruz. www.buzlazerizmir.com Normalde açık renkli olan ve yapı gereği güçsüz olan kıl köklerine birkaç yıl önce lazer uygulaması yapılamıyordu. Bu yüzden kıllar lazerle alınıyor ve güçlenmesi isteniyordu. Fakat günümüzde bu durum değişim gösterdi ve buz lazer yöntemi ince, açık renkli kıllar üzerinden de etki göstermeye başladı. 

Buz epilasyon yönteminin kıl sorununa kökten çözüm olması ve etkisinin kalıcı olması beklenmektedir. Özellikle hem kalın hem de ince tüylerin azalmasında etkili olması insanların kıllardan çok rahat bir şekilde kurtulmasına yardımcı olan faktörlerin arasında yer almaktadır. Buz epilasyon yaptırarak siz de en iyi sonucu alabilir ve almış olduğunuz sonuçlar sayesinde kıllarınızdan kalıcı bir şekilde kurtulabilme imkanınız bulunmaktadır. Buz lazer bu noktada diğerlerine göre daha etkili yöntemlerin içerisinde yer alan bir epilasyon çeşididir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here