Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

İzmirli gençler kampa doydu

Yaşam 21 Mayıs, 18:33'de eklendi


İzmir’in Balçova ilçesindeki İnciraltı Şehir Ormanı’nda bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Gençlik Festivali’nin son gününde, katılımcılar 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı doyasıya eğlenerek kutladı. Doğaçlama tiyatro atölyesi, zumba, basketbol, masa tenisi, voleybol, bisiklet, badminton benzer biçimde etkinliklere katılan gençler, Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafınca bu yıl üçüncüsü düzenlenen İzmir Gençlik Festivali, gençlere üç gün süresince doyasıya eğlenme fırsatı sundu. İnciraltı Şehir Ormanı’nda düzenlenen festivalde katılımcılar alana parasız giriş yaparak güvenli kamp yapma olanağına haiz oldu. Üç gün süresince eğlencenin keyfini devam eden gençler, zumba, doğaçlama tiyatro atölyesi, basketbol, badminton, masa tenisi, bisiklet, voleybol, kitap okuma, şişme oyuncaklar benzer biçimde değişik etkinliklere katıldı.

Bayram havasında geçti

Festivale katılan Melisa Gündoğdu, “3 gündür buradayız. Her şeyin parasız oluşu bizim için fazlaca güzel oldu. Çadır kurarken bizlere görevliler destek oluyor. Bence Gençlik Bayramı’nda gençler için fazlaca güzel düşünülmüş bir festival. Festival bir bayram, şenlik havasında geçti” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: , , ,