Jim Carrey’nin gazeteciye verdiği cevap herkesi şoke etti

0


Uzun bir müddettir beyaz perdeden uzak bir hayat yaşayan Jim Carrey, film severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Sonic the Hedgehog (Kirpi Sonic) sinemasıyla, 4 yıl aradan sonra beyazperdeye çıkacak olan Jim Carrey, sinemanın vizyona girmeden derhal evvel magazin gündemine damga vuracak bir harekette bulundu.

Sinema hakkında Heat mecmuasına röportaj veren ünlü oyuncu, kendisine yöneltilen bir soruya içtimaî medya kullanıcılarının yansısına yol açacak bir karşılık verdi.

Charlotte Long isimli gazeteci Jim Carrey’e, “Filmde Sonic’in ölmeden evvel yapılacaklar listesi var. Merak ediyorum, kariyerinizde yaptığınız onca şeyden sonra, sizin o listenizden yapamadığınız bir şey kaldı mı” diye sordu.

Jim Carrey ise kimsenin beklemediği bir formda soruyu, “Sadece sen kaldın” biçiminde cevapladı. Bu karşılıktan sonra ikili gülüşerek, gazeteci Long, “Buna ne söyleyeceğimi bilemiyorum” dedi.

Fotoğraf: REUTERS

“SADECE KABUL ET”

Gazetecinin durumu profesyonel bir biçimde yönetim etmesinin akabinde Carrey’nin tekrar bir hamleyle, “Sadece kabul et” demesiyle birlikte ünlü oyuncu toplumsal medyanın lisanına düştü.

Toplumsal medya kullanıcılarından biri yaptığı tefsirinde, “Jim Carrey’nin büyük bir hayranıydım lakin bugün ona olan bütün değerimi kaybettim. Bu nitekim kabul edilemez, umarım çıkıp özür diler. Ancak Charlotte durumu çok âlâ yönetim etti” dedi.

Jim Carrey’nin bu hareketi birden fazla hayranını hayal kırıklığına uğrattı.

Gazeteci Charlotte Long ve Jim Carrey, bahis hakkında şimdi icmal yapmadı.

AKILLARA CAN YAMAN GELDİ

Carrey’nin bu sözleri akıllara Can Yaman’ı getirdi. Can Yaman da rol aldığı Erkenci Kuş serisiyle ilgili verdiği bir röportajda, İspanyol bir muhabirle flört etmeye çalışması nedeniyle eleştirilmişti. Katıldığı bir televizyon programında da bir hayranının, “Senin bu yerküreden olduğunu kanıtlayacak bir şey söyler misin” sorusuna, “Arkada odaya geçelim kanıtlayayım” cevabını vermişti.

The post Jim Carrey’nin gazeteciye verdiği cevap herkesi şoke etti appeared first on Kıbrıs Haberleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here