Justin Bieber’den hayranlarına kötü haber: Sorunlarımı çözmek için müziğe ara veriyorum

0


Kanadalı müzisyen Justin Bieber, çözmesi ihtiyaç duyulan problemlerine eğilmek, evliliğini sürdürebilmek ve iyi bir baba olmak için müziğe ara vereceğini deklare etti.

Fotoğraf: Reuters

CNN International’daki habere bakılırsa geçen yıl manken Hailey Baldwin ile evlenen 25 yaşındaki müzisyen, kendisinden yeni albüm bekleyen fanatiklerine Instagram’da verdiği yanıtta şunları yazdı:

“Yeni bir albüm beklentisi içinde olduğunuzu biliyorum. Tüm buluğluk yıllarımda ve 20’li yaşlarımın başlangıcında turnedeydim. Sanırım son turnede pek de mutlu olmadığımı fark etmişsinizdir. Ben bu durumu hak etmiyorum. Siz de hak etmiyorsunuz…

Müzik benim için oldukca mühim fakat hiçbir şey akrabalarım ve sağlığımdan daha mühim değil. Şimdi çoğumuzun hayatında mevcud, derinlerdeki meseleleri çözme zamanı. Evliliğime odaklanmak ve istediğim şeklinde bir baba olmak için bazı şeyleri onarım etmeliyim.”

Bieber, fanatiklerine kısa sürede sorunlarını çözmüş olarak döneceğinin de sözünü verdi.

2015 senesinde ‘Purpose’ adlı albümünü piyasaya devam eden Bieber, albümün dünya turnesini 2017’de ‘beklenmedik gelişmelerden dolayı’ planlanandan erken bitirmişti.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here